Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

OSRS Main cmb 113

Soovitatud postitused

Hei!

Kui veel mõned kuud tagasi keegi oleks mulle öelnud, et ma kunagi sellist teemat kirjutan, siis oleksin ma selle inimese tõenäoliselt välja naernud - aga siin ma nüüd olen.

Põhjus on imelihtne: see mäng oma tavapärases vormis on ennast minu jaoks täielikult ära ammendanud.

 

 

Müüki läheb siis minu kauaaegne kullakallis main Oldschool Runescape kasutaja.

Lühidalt kasutajast nii palju, et tegemist on asjaga, mis on otsast otsani 100% minu kätetöö, selle kasutajaga pole mitte kunagi mitte keegi kolmas sisse loginud ning samuti ei ole sellega mitte kunagi botitud.

Arvan, et seda suudab suurepäraselt tõestada lihtne asjaolu, et kasutaja on eksisteerinud üle 6 aasta, ehk umbes-täpselt nii kaua kui Oldschool Runescape üldse olemas on olnud ning sellega olen ma kokku mänginud 2060 tundi ja mõned minutid pealegi.

rupjk2n.png

 

 

[spoiler=Mõned pildid veel]

Itemid, mida pidasin vajalikuks alles jätta

ZBVCDnO.png

eAJl1ic.png

 

 

Stats (combat level 113)

5ouqYwl.png

 

 

Questid

Zo9UeJS.png

 

 

Achievement diary

oItaRXp.png

 

 

Kourend

C99F5uJ.png

 

 

Postitan antud teema mitmesse kommuuni ning kasutaja läheb kõikide vahel enampakkumisele.

Kui sobivat pakkumist näen, siis võtan pakkujaga kohe ühendust ning teeme tehingu ära.

 

 

Kuna tegemist on (vähemalt minu jaoks) üsna suure asjaga, siis soovin omalt poolt tagada 100% kindlustunde ostjale, ehk siis enne igasuguseid ülekandeid saame soovi korral veenduda, et kasutaja ka on minu valduses ning omab kõiki piltidel näidatud asju. Seda kõike saab väga lihtsalt teha läbi Teamvieweri.

Samuti teeme tehingu käigus läbi Teamvieweri kasutajale ära e-maili vahetuse ja paroolivahetuse, mis tagab minu edaspidise kasutajale ligipääsu puudumise.

 

 

Pakkumised palun siia kommentaaridesse ning juurde panna ka skype, et saaksin koheselt ühendust võtta.

Alghind on 70eur.

 

 

PS. Kui ostja selgub 13 päeva jooksul alates käesoleva teema postitamise hetkest, saab uus omanik ka tasuta kasutajanime vahetuse, sest just nii kaua (13 päeva) kestab veel minu poolt ostetud membership.

Samuti on võimalus kasutajaga kaasa saada 35m RSGP, mille hinna osas lepime eraldi kokku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pakun 70 euri, kui töötava recovery info kaasa saab.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.