Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Probleem recovery questionsitega !

Küsimus

SUPERVIP

Tere!

 

sooviks abi ruuni sõpradelt kellegil on kogemusi olnud sellise probleemiga nagu näiteks ostsin kasutaja ja ma ei tea kas need on õiged recoveryd või mitte kuid mul ei õnnestu kasutaja esimese omaniku poolt antud recoverytega kasutajat recoveryda tuleb kogu aeg denied kuid veider on see et ta jagas ekraani mulle ning näitas et ta sisestab samad recoveryd mis ta mulle andis ja tal tuli accepted kuid peale seda jagasin mina talle ekraani ja üritasin recoverytega acci tagasi võtta niimoodi et tema kirjutab kõik vastused ette ja mina kopin siis tabelisse ja ta ise jälgis et kõik õigesti saaks kuid ma ei tea milles see probleem aga denied ütleb ja nii oleme proovin päris mitu korda ehk oskab keegi aidata selle probleemiga.

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Asi on IP-s, kui see on tema põhi ip siis tänu sellele ta saabki seda tagasi, ilmselt saaks ka siis kui 2-le küsimusele 5-st valesti vastaks :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

selgus väike pisi asi et ta ei kasutagi seda ip-d enam

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.