Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Olen omale leidnud piisavalt vaba aega, ning hakanud tegelema veebilehtede, foorumitarkvaradega ning mänguserveritega. Varasemalt olen tegelenud foorumitarkvaradega, kuid nüüd ka mänguserverid & veebilehed.


Foorumitarkvarad

Foorumitarkvaradega olen tegelenud kõige pikemat aega, kuid ikkagi ei nimetaks ennast spetsialistiks, sest kindlasti on minulgi midagi, millega ei saaks hakkama ning oleks mõne spetsialisti abi vaja. Kuid ütleks, et saan foorumitarkvaradega oma teenustest kõige paremini ning kiiremini hakkama.

Foorumitarkvarad, mida olen kasutanud ning kogemustepagas on piisav - MyBB, PhpBB, vBulletin, IP-Board (xernforoga olen tegelenud hästi vähe)

Foorumitarkvarad, millega ma ei ole nii palju kokku puutunud, kuid VÕIN hakkama saada - xenforo, nodebb

 

Mänguserverid

Mänguserveritega olen ma tegelenud üpris kaua, ning väga pikkade pausidega, mistõttu ei õnnestu minul esimese korraga kõik. Kuid oskan kindlasti piisavalt, et pakkuda teenust.

Mängud, mille ülesehitamisega saaksin kindlasti hakkama - Counter Strike 1.6, Minecraft

Mängud, mille serveri ülesehitamisega ma VÕIN hakkama saada - Counter-Strike: Global Offensive, Gta San Andreas aKa. SAMP.

 

Veebilehed/Disain

See on nüüd kategooria, millega ma alles hakkasin tegelema, mistõttu kogemustepagas ei ole küllaltki suur, kuid kindlasti saaksin hakkama mõne kerge bootstrap veebilehega ning väiksema CMSiga.


?: Mis tähendab, et VÕIN hakkama saada?

!: See tähendab, et minu kogemustepagas ei ole veel suur, ning ma ei pruugi esimese korraga kõik täpselt/perfektselt teha.

 

Rohkemate küsimuste korral ühendust võtta..


Kontakt/Maksmine

Kõik hinnad sõltuvad töö koormusest ning ajast, samuti on võimalik ka kaubelda.

 

Discord: krMM#5982

E-Posti aadress: krmm@fortez.eu

skype: karmoyea

Foorumi privaatsõnumid.

Muudetud liikme Viineripirukas'i poolt

ULUnJpu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Node.js küll foorumitarkvara pole. Imselt mõtlesid ikka NodeBB.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ooiiih, jätsin juba endast halva mulje. :D Vabandan x)

 

Pigem inimlik eksimus :).


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.