Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul on pakkuda teile üks üks lugu, mis on üsna võrdväärne võsareporteri ärikaksikute looga.

 

Olen erinevaid tehinguid teinud üsna pikka aega sellise kasutajaga nagu RobbR ja ole neid probleeme varemgi esinenud.

Pole ma ise ka mingi puhas poiss aga võla olen alati ära maksnud, kas siis varem või hiljem.

Antud isik rendib välja kasutajaid ja olen rentinud temalt üsna pikka aega.

Otsustasin siis 07.04.2017 kasutada taaskord renditeenust.

332t6w9.png

 

Nonii ülekanne sooritatud(vajaduselt lisan pildi), oli siis minu ostusooviks 2 tundi nagu kirjas.

Pärast seda tuleb mängu tundmatu ärikaksik number 2.

Tuli välja et RobbR ise ei rendigi, vaid ostab kasutaja renti ja annab niiöelda edasi.

Nüüd pilt kus ta niiöelda suhtleb oma ärikaksikust vennaga, kellelt ta küsib rendiks ühe tunni!

2iuq1ib.png

 

Nagu näha küsisin veel veel kindluse mõttes üle miks üks tund.

Kahtlesin, et sellest probleem tuleb, kuid varem õnneks olin juba öelnud, et vastutus jääb tema peale.

Vastuseks sain okei.

33k83n9.png

 

Stakemine kestis umbes 1 tund ja 20 minutit kui juhtus see.

2a7xzkj.png

 

Kasutaja pandi lukku, kuna teisele ärikaksikule oli öeldud, et stakemine kestab 1 tund.

 

Ütlesin suurema summa kui mul tegelikult kasutajale jäi, sest keegi pole nõus maksma mitte millegi eest rohkem ja nii öeldakse õige summa kohe välja mis oli kordades väiksem. Siin kinnitab Rat et minu kontol oli pärast kasutaja lukku panemist 95M, mis on õige summa.

330u2io.png

 

Olin siis hetke eemal ja kirja nähes proovisin siis kasutajasse sisse logida, et jätkata stakemist.

Oi vahi üllatuseks, kasutaja oli juba täiesti ise kuidagi lumby church saanud ja invis polnud isegi mitte 1-te coini et kuidagi ikkagi stakema minna. Ühesõnaga kasutaja oli rahast lage.

 

Mõned päevad hiljem siis otsustas isik mõne vastuse ka anda.

Nüüd aga tegid ärikaksikud kannapöörde ja suunasid tule minupeale.

w9uvis.png

 

Sain pildi siis mingist kasutajast mis on banned. (vajadusel lisan pildi)

Pildil pole isegi tõestus kasutajanimest mis banned sai, oli see tema vanaema g mauler või seesama kasutaja millega ma stakesin ei tea mina.

Nüüd süüdistati mind pyramid scripti kasutamises ja taoline olukord on meil kunagi juba olnud, kus ta pani kasutaja samamoodi lukku.

Siis jäin kahjumi 70M(mis oli kasutajal)+ maksin talle 50M selle eest et acc banned, kuna nii tundus aus.

Kui kaks ja sama olukorda läbi teha ja sellepärast RENDIKASUTAJA bann saab, siis tekib küsimus millepärast küll huvitav see ära bannitakse.

 

Siin ka üks huvitav pilt sellest, kuidas rahast tehakse raha! Õppige kuidas äri käib.

Miks öeldakse kahe tunni asemel üks tund ja millepärast kõik see probleem ongi :D

2a7bk1e.png

 

Kahjum siis 95M + tund aega stake mida ma ei saanud (4€)

Kuna tema oli selleeest vastutav, andsin mõista kahjumi suurusest, vastused on siin.

2i23nkj.png

aa98xt.png

 

Siis mõtles mees uue süsteemi ja plaanib mind scammeriks teha sellega, miks ma ütlesin suurema summa, kui tegelikult oli. (vaata põhjendust ülevalt)

Sellega meie vestlus ka lõppes, kuna ärikaksikutel ongi pohh.

2q0ojyb.png

 

Sellega siis ongi kõik öeldud, lubas et kui teen teema, et hakkab postitama meie eelnevaid probleeme ja kuidas ma talle võlgu oli.

Pole sellevastu midagi, sest võlga ma talle ei ole ja need ei päästa ka teda kuidagi siin teemas.

 

Aga võtke vabalt ja nautige homset vaba päeva! :laugh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
100€ ANNETAJA

Tegemist on Mihkel Rannamäega, kes on kasutanud minu renditeenust alates novembrikuust ja probleeme on esinenud mitmeid kordi. Mees oli mulle võlgu 12 eurot renditasu 2 kuud eirates mind ja mitte makstes ja tahtes minuga kokku saada ning kaklust alustada. Teiseks mees saatis mulle võltsitud maksekviitungi unustades vahetada ära kellaaega, et scammida üle 100m+ rsgp. Kui ei usu, olen kindel, et ta ise ka nõus tõestama seda. Rentisin talle kontosid C0ngsi kaudu Sythe.org ja ütlesin talle ennem renti juba, et see on minu tuttava kaudu ja ta oli sellega nõus, kuid oli võimalus ära öelda. Nüüd kui tund täis sai, viskas kontost välja, sest pidin teise tunni eest ka tasuma. Selle ajal hetkel nägi Mihkel võimalust raha ära võtta ja mind süüdlaseks lavastada, et raha kahekordistada. Teil ei ole õigust minult raha ära võtta nii, et ta isegi ei tõestaks mitte midagi, vaid puhta kirja näol. Tal pole mingit tõestust ega midagi. Mina ei ole mingisugune scammer, vaid olen tegutsenud Sythe.org ja Vahvel keskkonnas suhtelistelt pikka aega ja klientuur on ka äärmiselt rahul olnud - mingeid probleeme pole olnud! Te nüüd lambist usute inimest, kes on pettur ja võltsib makseid? Tahaks talt näha mingit tõestust, et MIKS tema just seda raha sealt kontolt maha ei võinud võtta, et kahekordistada summat. Ennem sellise vastuse saatmist, lugupeetud Geir, võiks natuke teist poolt ka kuulata?

 

Mees suutis ka ära bannida mu kunagise konto RWT eest, mida ma TOS-s palusin, et MITTE TEHA ja tookord korvasin ma ta rahast 50%. Pettuse tõttu ei korva ma midagi, sest see mida ta üritab on järjekordne pettus. Kui soovite vestlustest läbi fb screenshotte jne, siis andke teada. Sellest härrast hakkab välja tulema VÄGA SUURI asju.

 

Pildid isikust, kes üritab taaskord petta: http://imgur.com/a/RldOL

 

Üleval on 96 EUR , mida ta üritas mult välja petta saates võltsitud screenshoti. Nimelt kasutas isik inspect elementi , et võltsida kõike ja kviitungit polnud nõus samuti saatma. Millest me räägime?

 

Samuti ma soovin tõestust, et mina või C0ngs võtsime talt kulla ära, mitte tema ise, et meid süüdi lavastada. Meil on Sythe.org-s üle 250 tehingu, 100$ annetuse ja muu sellise. C0ngsil on kordades rohkem.

 

Samuti oli kontol kunagi 1b peal tema raha, millele mul oli ligipääs. Seda raha ma küll kunagi ära ei scamminud ja paljudel muudel kordadel ka mitte, kui oli kordades rohkem kulda peal. See pole üldse loogiline, mis siin toimub.

 

Samuti vaadake üle need - http://imgur.com/a/kr1df !!! Kogu see skandaal on siin mõttetu... samuti soovin ma , et Mihkel Rannamäe ka siia kirjutaks, et tema oli maksepettuse taga ning oli võlgu 2 kuud. Soovin, et kõik tuleks lagedale. Mina aga tegelen edasi sellega, mis rahast sai.

Muudetud liikme RuneMob'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Vaatasin kõik korduvalt läbi ja kuna tõestada ei saa otseselt midagi, siis kuulub Rasvatihasele tagasi maksmisele 50% kaotatud rahast.

 

Edaspidi toimub kontode rentimine omal vastutusel ning kontode rentimisel tekkivaid probleeme ei võeta arutusele.

 

Lisasin selle ka reeglitesse.

 

Alafoorumi "Muu" reeglid


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.