Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere!

 

Meeldiv lõpuks siia ka midagi kirjutada. Olen lihtsalt pikaajaline külastaja - pole olnud varem põhjust siia midagi kirjutada, aga nüüd on see päev tulnud!

Kuu aega tagasi mängisin ma ühes privaatserveris. Ma grindisin ikka päris korralikult ja päeva lõpuks väsis parem käsi sellest jubedast klikkamisest ära küll. Ja muidugi ka vasak, mis peab seal nooleklahvide peal (risti üle klaviatuuri) olema. Väga eba-ergonoomiline asend käte jaoks, minu arust.

Igatahes, hakkasin tegema programmi. Lihtne skript, millega saan ekraani liigutada WASD-nuppudega, nagu paljudele teistele mängudele tavaks - eks ole?

Juba oli seis palju parem, palju loomulikum. Siis mõtlesin, et kurat ma selle hiirega pean nii palju klõpsima. Nt kui Gorillasid tapan, siis ma teen mingit 6-way switchi-i. Pika grindimise peale saab suht kõrini. Ja öösel mängides ei ole see reaktsioon ka piisav, et olla efektiivne. Niisiis arendasin skriptile juurde auto switcheri-osa, kus nt [shift+a]-ga saan equip-ida ühe switchi komplekti, teise hotkey-ga, jälle teise komplekti. Elu palju lihtsam!

Tänasel päeval on turul küll mingid auto switcherid (hswitch jm), aga need töötavad kindlatel positsioonidel. Minu arendatud programm reaalselt otsib inventory-st üles õige item-i mida klikata! S.t. vahetagu su item-id invenory-s kohti palju tahavad, need saavad ikkagi selekteeritud!

Nii, vägev värk. Edasi hakkasin mõtlema, et need funktsiooni nupud on liiga kõrgal, et neid mugavalt kasutada. Mõeldud-tehtud, tõin need ka kõik kenasti endale käe lähedale. Lisaks panin kirsina tordil programmi otsetee millega relva special-it valida [shift+space].

Pluss veel palju muud! Aga need on need põhi asjad.

 

 

 

 

Nii, siis ma taipasin, et sellest saaksid väga paljud PVP-inimesed kasu. Tõsine eelis teiste ees. Paljud tribidderid (jm switchijad) kasutavad sarnaseid asju, aga nendel kõigil on see positsioon/ asukoha piirang -- sellel programmil see puudub. Julgen KINDLALT öelda, et sellist asja ei leia te mujalt.

 

 

 

 

 

Väike kole veebisait näitamaks mis seal featuuride all veel on: http://bit.do/xswitcher

 

Kiire pilt, kuidas kõik mugavalt vasaku käe all on:

 

9XWzebO.png

 

 

 

Minu palve on järgmine: Proovige/ testige seda. Andke tagasisidet! Lisan midagi/ muudan midagi?

 

btw: Töötab hetkel originaalsel OSRS kliendil. kevade lõpus, kui asi saab loodetavasti hoo sisse, teen programmi kõikidele boti-klientidele/ privaatserveritele/ jms klientidele kättesaadavaks!

 

btw2: Minu email: osrs.autoswitcher@gmail.com

 

Kui on abi vaja asja üles-seadmisel, siis andke aga teada. Programm ei ole veel super kasutajasõbralik ;)

Kodulehel on How-To ka olemas - alustage sealt. Kui üks Taani vend sai selle endale üles seatud -- saate Teie ka, ma usun.

 

btw3: Kodulehel juba olemas, aga kordan siin: [shift + x] paneb programmi pausi peale ;)

Muudetud liikme boomshaka'i poolt
email

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD]SHA256:[/TD]

[TD]522d931229694f4b4ef241248d33b510624dcfdf1202bb0ec28772c65129ba0a[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]File name:[/TD]

[TD]xswitcher.zip[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Detection ratio:[/TD]

[TD=class: text-red]1 / 57[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Analysis date:[/TD]

[TD]2017-03-05 07:49:01 UTC ( 0 minutit ago )[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

chart?chs=120x60&cht=gom&chco=d60c1A,379f32&chds=-100,100&chd=t:0

0

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[TABLE=class: table table-striped, width: 100%]

[TR]

[TH=class: header headerSortDown vt-width-30, align: left]Antivirus[/TH]

[TH=class: header, align: left]Result[/TH]

[TH=class: header, align: left]Update[/TH]

[/TR]

[TR]

[TD=class: ltr, bgcolor: #F9F9F9]Jiangmin[/TD]

[TD=class: ltr text-red, bgcolor: #F9F9F9]Trojan.Agent.atfs[/TD]

[TD=class: ltr, bgcolor: #F9F9F9]20170301[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: ltr]ALYac[/TD]

[/TR]

[/TABLE]


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mul oli plaanis see lisada, aga ununes ära. Siin see on:

8msRTvP.png

Tänud ™™™-le kes virustotali tegi! Saate kontrollida SHA256 järgi, et tegu sama faili skänneerimisega. See üks "leid" Jiangmin-i poolt on ilmselgelt false-positive. Natukene guugeldanud ja päris paljud on selle Hiina antiviiruse mootori kohta kurtnud.

 

Ma ei ole üldse pahane, kui te selle endal kasvõi VM-is tööle panete. Või oma lokaalsete antiviiruste ja asjadega üle skänneerite.

 

 

 

On keegi juba katsetanud ka?

 

 

 

Mul on kahjuks vana arvuti, aga see "auto switchimise" osa töötab selliselt:

 

nSSXaqK.gif

 

 

Ja seda ükskõik millise item-ite asetuse korral. Ei pea midagi ümber seadistama (nagu teiste auto switchide puhul).

 

EDIT: Natukene venitatud pilt - my fault, vist RpS_smile.gif

 

EDIT2: Lugesin nalja pärast üle ka - umbes 500 rida lähtekoodi :D Puhast koodi natukene vähem (tühjad read, kommentaarid jms)

 

EDIT3: Mulle kurtis keegi privaatselt, et ta kardab seda kasutada, et äkki on keylogger vms. No worries, mates. Ma isegi kodulehel soovitan ENNE ennast sisse logida ja alles siis programm käivitada - siis pole midagi logida :) Miks ma seda tegelikult soovitan on sellepärast, et kui programm käivitada, siis on WASD-juba reserveeritud noolteklhavidena (et ekraani WASD-iga liigutada), see võib segada kasutajanime kirjutamisel. Võimalus muidugi on kasutada ülaltoodud shortcutti programmi pausile panemiseks - aga alati ei ole meeles, you know :P

Muudetud liikme boomshaka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.