Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist,

Ma tulin siia, et jagada teiega eluvõimalust. Kas sina tahaksid 2-5 aastaga teenida iga kuu passiivselt 2 korda rohkem kui Eesti keskmine? Tahad sa saada finantsiliselt vabaks? Mul on selleks teile jagada väga palju head informatsiooni. Igaüks kes on entusiastlik ja suurte unistustega on võimalik see saavutada. Ma räägin teile praegu eluvõimalusest. Kõik kes on sellest asjast huvitatud saadke mulle PM oma nime,e-maili ja kus kandis elate. Siis saame teha kohtumise, et lähemalt rääkida sellest kuidas sina saad jõuda edukaks. Kes arvavad, et see on mingi jura siis tulge lihtsalt ja kuulake ära. Keegi ei sunni teid millekski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naerma ajab, et siiani leidub lolle kes tegelevad sellega ja veel rohkem lolle kes seda jama usuvad. Kui see tõesti NII HEA on siis enamused ei peaks tööle minema, aga alati lõppeb see samamoodi - TÜHJAD PIHUD. Tean ühte inimest kes tegeles ka Lyonessiga, ta oli juba nn veidi kõrgemal tasemel, tegi ka koolitusi erinevates kohtades ja tõesti vaatasin, et kõik läheb nii nagu peab, kuid kuid mis nüüd saanud on ? Antud naine isegi kirub, et nii loll oli ja sellega tegeles, lõpuks tõi rohkem kahju kui kasu ja nende jutt on nii ilus, et lõpuks nad ise ka usuvad, et tõesti sellega teenivad. Seni teenivad kuni lolle peale tuleb, kuna iga lolli teenitud rahaga elavad kõrgemad isikud ära ja makstakse rahasi, aga kui enam neid ka peale ei tule siis ongi gg äri ja hakkavad need jamad tulema.

Tõsiselt ka, rahvas ärge tehke sihukesest jamast välja, sellega ei saavuta mitte midagi. Ükskõik milline hea pakkumine, suruge enne jalad vastu maad ja mõelge, et kas see on ikka nii hea nagu tundub. Äärmisel juhul teenib joss123 midagi või siis temast veel kõrgemad inimesed.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks ta teenibki selle pealt kui mõni lollike paneb 50€ sisse(et üldse midagi teenida).

 

Muidugi on olemas ka teisi pakette, näiteks 500€ 1000€ 5000€, siis on ka teenitud tulu suurem, pea 200% aastane tootlus. Kas pole mitte ilus?

 

#sarcasm

 

 

Aga jah, kurb, et inimesed sellise asjaga kaasa lähevad. Ise käisin ka paar nädalat kusagil kontris "huvitavat" juttu kuulamas :D kui küsiti kuidas raha on, ütlesin et raha probleemiks pole, mõlemal läksid silmad särama :D See peale võtsin asjad ja jalutasin sõnagi lausumata välja :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama jutuga on mulle üks tuttav ka pinda kunagi tulnud, et saame kokku ja räägime. Kui küsid millest räägid, siis ikka saame kokku ja räägime. Eks see tuleb sellest, et iga normaalne inimene saadab tavaliselt kohe perse, kui kuuuleb millest jutt. Minuga tahtis otseselt rääkida Lyonessist. Kuulasin muidugi viisakusest jutu ära, aga kui oleks enne teadnud, siis poleks elusees temaga rääkima läinud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sama jutuga on mulle üks tuttav ka pinda kunagi tulnud, et saame kokku ja räägime. Kui küsid millest räägid, siis ikka saame kokku ja räägime. Eks see tuleb sellest, et iga normaalne inimene saadab tavaliselt kohe perse, kui kuuuleb millest jutt. Minuga tahtis otseselt rääkida Lyonessist. Kuulasin muidugi viisakusest jutu ära, aga kui oleks enne teadnud, siis poleks elusees temaga rääkima läinud:D

 

las ma oletan, temaga koos oli veel keegi kolmas isik :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
las ma oletan, temaga koos oli veel keegi kolmas isik :D

 

Ise tegelesid ka Verve jookidega kunagi :D :D oli ka classic püramiid ju


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lyonessiga ei ole kahjuks või õnneks tegemist. Ega ju ennem teada ei saa kui tuleb ära kuulata. Igale inimesele see muidugi pole. See on mõeldud ainult inimestele kellel on mingi eesmärk. See kes tahab oma ülemust eluaeg teenida ja saada kopikaid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise tegelesid ka Verve jookidega kunagi :D :D oli ka classic püramiid ju

 

I know, nüüd olen targem ning hoian ennast ning ka teisi asjadest eemale :)

 

eks vigadest õpib. õnneks oli mu kaotus minimaalne ~30€


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ise oleks olnud mõni aeg tagasi sama moodi mõelnud nagu teie. Aga peale seda kogemust mis sain on asoi hoopis teine. Selle võimaluse peale on mitmed ärimehed kes on 30 aastat äridega tegelenud kõik maha müünud ja sellest võimalusest haaranud. Mina ei tahaks isiklikult 30 aastat oodata ja siis võimalusest kinni haarata. Tähtis on see, et keegi ei sunni teid millekski aga kuulama tulla ju võiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
las ma oletan, temaga koos oli veel keegi kolmas isik :D

 

Täpselt !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lyonessiga ei ole kahjuks või õnneks tegemist. Ega ju ennem teada ei saa kui tuleb ära kuulata. Igale inimesele see muidugi pole. See on mõeldud ainult inimestele kellel on mingi eesmärk. See kes tahab oma ülemust eluaeg teenida ja saada kopikaid.

 

See jutt polegi kõigile, vaid lollidele kes tahavad oma viimasest rahast lahti saada mis on meeletu vaevaga teenitud, lootes et rikkus on tulemas. Ning tule kohale ja kuula, see on ainult jutt, kus proovitakse veenda, nagu mustlased kellele ei tohi kunagi silma vaadata kui ta sulle nn ennustab või midagi räägib.

Isiklikult olen enda ülemus ja ei teeni "kopikaid" ning olen väga rahul, et piisavalt mõistust peas ja ei topi oma raha igalepoole lootes, et nüüd hakkavad miljonid tulema.

 

Ma ise oleks olnud mõni aeg tagasi sama moodi mõelnud nagu teie. Aga peale seda kogemust mis sain on asoi hoopis teine. Selle võimaluse peale on mitmed ärimehed kes on 30 aastat äridega tegelenud kõik maha müünud ja sellest võimalusest haaranud. Mina ei tahaks isiklikult 30 aastat oodata ja siis võimalusest kinni haarata. Tähtis on see, et keegi ei sunni teid millekski aga kuulama tulla ju võiks.

 

Too mõni ärimehe nimi välja, kes on oma ärid maha müünud ja sellega teenima hakanud ? Too konkreetsed näited mitte, et tule kohale ja siis kuuled. Too mõni näide inimestele, et nad tõesti saaksid aru, et sinu pakkumine on nii "imeline", et kui liitud siis võid kohe kõik per*e saata ja puhkama sõita.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui see nii hea on, siis oleksid kõik juba rikkad. (YY)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Keegi ei taha teilt mingit raha jumala eest. See on silmast silma jutt. Aga näiteks olen näinud üpriski tuntuid inimesi kes seda asja teevad. Ühel koolitusel nägin Jüri Vlassovit. Üks inimene kes kõik oma ärid maha müüs on näiteks Lev Kaljumäe. Seda äri on soovitanud ka näiteks Donald Trump ja Robert Kiyosaki. Rohkem ma siia ei postita. Ei ole vaja, et siia edasi tuleks mingi joru. Iga üks jääb asjast nagunii oma arvamusele. Sellel äril puuduvad riskid, sest ei väsi kordamast keegi ei taha teilt mingit raha.

Muudetud liikme joss123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi ei taha teilt mingit raha jumala eest. See on silmast silma jutt. Aga näiteks olen näinud üpriski tuntuid inimesi kes seda asja teevad. Ühel koolitusel nägin Jüri Vlassovit. Üks inimene kes kõik oma ärid maha müüs on näiteks Lev Kaljumäe. Seda äri on soovitanud ka näiteks Donald Trump ja Robert Kiyosaki. Rohkem ma siia ei postita. Ei ole vaja, et siia edasi tuleks mingi joru. Iga üks jääb asjast nagunii oma arvamusele. Sellel äril puuduvad riskid, sest ei väsi kordamast keegi ei taha teilt mingit raha.

 

 

Aga räägi täpsemalt, ehk hakkab rahvast huvitama ? Mul ka hea äri, kõik soovitavad, võin laduda hunnik nimesi, nkn keegi ei kontrolli, vms ? Too mõni koht kus need kuulsused on öelnud, või ärimehed kes 30a tegutsenud ja kõik ärid maha müünud selle nimel.

Sinu jutust jääb tunne, et tuled kohale, liitud ja raha hakkab niisama tulema, ise midagi maksma ei pea ? Selle kohta võib öelda, et tasuta lõunaid pole ja keegi ei maksa mitte millegi eest niisama mitte midagi, mingi teene või asja pead ikkagi tegema. Sa võibolla leiad sihukesi 17-20a nolke sinna kellel pole tööd, iga nv on kõvad baaris istujad, elavad töötu rahadest ja loodavad, et õnn koos rahaga lendab sülle, sihukesi jah võibolla leiad.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi ei taha teilt mingit raha jumala eest. See on silmast silma jutt. Aga näiteks olen näinud üpriski tuntuid inimesi kes seda asja teevad. Ühel koolitusel nägin Jüri Vlassovit. Üks inimene kes kõik oma ärid maha müüs on näiteks Lev Kaljumäe. Seda äri on soovitanud ka näiteks Donald Trump ja Robert Kiyosaki. Rohkem ma siia ei postita. Ei ole vaja, et siia edasi tuleks mingi joru. Iga üks jääb asjast nagunii oma arvamusele. Sellel äril puuduvad riskid, sest ei väsi kordamast keegi ei taha teilt mingit raha.

 

Kui lugesid Trumpi ja Kijyosaki raamatut, siis pead pettuma.

"The authors instead recommend that readers get involved with network marketing companies — the kinds of businesses that can often be nothing but pyramid schemes. (In a pyramid scheme, the original creators use money coming in from new recruits to enrich themselves and pay off early-stage investors until eventually the pyramid collapses.)"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ise oleks olnud mõni aeg tagasi sama moodi mõelnud nagu teie. Aga peale seda kogemust mis sain on asoi hoopis teine. Selle võimaluse peale on mitmed ärimehed kes on 30 aastat äridega tegelenud kõik maha müünud ja sellest võimalusest haaranud. Mina ei tahaks isiklikult 30 aastat oodata ja siis võimalusest kinni haarata. Tähtis on see, et keegi ei sunni teid millekski aga kuulama tulla ju võiks.

USAs on tegeletud juba ligi 50 aastat. Vaevalt, et püramiidid nii kaua vastu peavad. Aga noh eks asjad ole iga ühe enda otsustada.

 

 

1.Selle jutu põhjal eeldan, et tuleb raha alla taguda, nagu igas skeemis.

2.Näita mulle firma registreerimis kuupäeva....ma olen ka päris palju kuulnud neid kuradi skeeme ja isegi mõnel loengul kaasas käinud...pean tunnistama et need kõik ettevõtted on alati kuradi 50aastat või isegi vanemad veel, pohhui et äriregistris on firma 5a olnud, ning esimesed 4a toimis firma kuskil keldris ja salaja :D

 

3. Need skeemid enamus isegi toimivad, kui palju vaeva näha ja raha raisata...aga lihtsalt et inimesed aimu saaks mis summasid sa kulutama pead, siis lihtsalt lisainfoks et mul vanemad panid amway alla julgelt ~10k€ mingis ajavahemikus, ning ei mõhkugi.

(Kuid eks ta olegi rohkem nii mõeldud et ostad hulgi ja siis turustad kuskil)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.