Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur/SCAM Gamdom CSGO Site

Soovitatud postitused

ENG

Basically I gave Gamdom all the proof what I had, and they said it's fake and started ignoring me( Lost the coins thanks to a bug) (I told them how the bug works). First of all, they said if I tell them how the bug works then they will reward me with 100$ which was 2x the money I lost, but what I didn't see? Ofc I didn't see the money, they were just like in my pov( "Nice thanks for helping" - You are not going to get your money back because we want to make profit ) // They banned me from site.

 

-----------

 

EST

 

Andsin siis Gamdom lehele tõestuse, et mul kadus raha lambist ära, aga nad hakkasid mind vältima kuigi ma seletasin neile ka kuidas see bug töötas. Algul nad ütlesid mulle, et kui räägin kuidas bug töötab siis saan preemiat 100$ mis oli 2x rohkem kui ma kaotasin bugiga, aga ei näinud mina mingit raha ega vastust emailile// Sain saidilt bänni

 

 

Kui postitus on ebasobilik siis võite kustutada, tegin selleks, et googeldades mingi märk maha jääks. Ilusat päeva :laugh:

Muudetud liikme Svet0'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tungivalt soovitan mitte kasutada neid csgo bettimis saite. Esiteks on igal ühel juba oma isiklik ning turvalisus on 0.

Teiseks on nendes 2x hullem "house always wins" kui kasiinos.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.