Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Paneks mingi legge priva püsti?

Soovitatud postitused

Ise hetkel mängin seda: http://www.runelocus.com/top-rsps-list/details-43974-OS%20Insanity%20-%20Cannon%7CDGorillas%7CZulrah%7CHCIron/

 

Mulle meeldiks selline pöhi. Köik wildy bossid, üsna sarnane 07ga


x9QaCiF.png

Ku0Froc.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mingi jutt oli vahepeal kellegi poolt, et tahavad et oleks PK põhiline server, aga mina näen serverit siiski pre-eoc eco serverina. Wildy bossid, full skilling, hea pvp/pvm. Et ei ole selline täiesti osrs, veidi pre-eoc ka sees.

 

Source olen välja valinud juba ja olen kergelt testinud ka, aga pole hetkel aega olnud tõsiselt ette võtta ja lan hosti ülesse panna, et teiegi saaksite proovima tulla. Esmaspäev vaba päev ja võtan asja ette.

 

Võin niipalju siis öelda, et serveris mõned questid, achievment diary, ironman/hcironman, pricecheck, player own shops, bank tabid, korralik skilling (sh.dung,sum,hunter), wildy bossid kõik, kuid zulrahi ei ole :/, viisakas client ja paljud muud põnevat, mida ma isegi pole veel jõudnud läbi proovida.

Kuid on ka mõned vead, mida pean parandama, aga ei ole midagi hullu ega keerulist.

 

Kellele ikov meeldis, peaks ka see meeldima :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hoiva.PNG

 

Väike pilt siis mis endast kujutab, pildil tapsin Bossi nimega "Slash-Bash", kes hakkab droppima igasugu huvitavaid asju. Kerge kill, kerge loot. Lisain ka toxic blowpipe, aga mis kasutab hetkel lihtsalt rune arroweid ja teeb samasugust damaget nagu õige toxic blowpipe peaks tegelikult tegema, aga kuna puudub zulrah ja zulrah scale modelid, siis hetkel jätan lihtsalt nii ja, et üks salapärane boss hakkab ka toxic blowpipe siis droppima...

 

Täna õhtul vaatab ka nokitsen veel veidi serveri kallal, homme vaba päev siis paneb asja käima. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
07 võiks ikka olla!

No vaatame üle selle, kui ei istu siis võtame uue source ette... Loomulikult teie tagasiside on kõige tähtsam.

Sain töölt koju just, hakkan tegutsema, panen mingi algse foorumi ka püsti siis, hakkan sinna siis uudiseid jms postitama, et noh lõputult siin vahvlis ka jama suhelda. Panen sinna siis dl lingid jms. Huvilistel soovitan registeerida ;)

 

psst... mis üldse serveri nimeks võiks saada? :$

Muudetud liikme L S D'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

davv, peliks ka jaaa a 317 olex coolim

 

Ise hetkel mängin seda: http://www.runelocus.com/top-rsps-list/details-43974-OS%20Insanity%20-%20Cannon%7CDGorillas%7CZulrah%7CHCIron/

 

Mulle meeldiks selline pöhi. Köik wildy bossid, üsna sarnane 07ga

 

see tundub päris normik :D

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

olen ka huviga ootel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Jätsin eile standby peale, sest cliendiga tekkis probleeme.. Nii... kui cliendi valmis tegin ja teisest võrgust üritasin alla laadida ja sisse logida, tekkis mingi väga imelik error... Nimelt client andis errori kus ta väitis, et kasutajatunnus või parool on vale, ükskõik mis kasutajanimeks või parooliks sisestasid. Nüüd hetk tagasi sain rune-serverist abi ja viga on parandatud. Aga nüüd on järgmine probleem teleportimisega.. nimelt ennem töötasid kõik telepordid igale poole, kuid igakord kui uue kasutaja teed ja üritad näiteks rock crabsidesse teleportida, ei lase ta seda teha ja hakkab client consooli väga müstilisi erroreid viskama ning iga uue kasutajaga on see bugged teleporti spot erinev.... Näiteks enda kasutajaga saan hetkel igalepoole teleportida v.a scorpio (kuhu ennem sain teleportida) teen nüüd uue kasutaja ning temal ei lase ta teleportida näiteks yaksidesse või hill giantisse.... ja igakasutajaga on see erinev... Päris kahtlane anomaalia, ei ole varem sellise asjaga kokku puutunud ning ei hakka clienti veel teile jagama. Vaatab kas saab selle asja korda või ongi mingi järjekordne bugged up source. Kui nii, siis peab uue otsima, sest mul ei ole aega nii tõsiselt hakata asja ette võtma, et hakkan seda jaava koodimist tõsiselt õppima, et selliseid asju parandada. Sest hetkel ei taju ma mittemidagi, mida ma sellises olukorras tegema peaks. Kõik koodid olen üle vaatanud ja ei näe mingit viga või probleemi nii sources kui ka cliendis. Error mis paneb on peaaegu, et igakord erinev ning ei ole loogiline.

 

Kellel viitsimist, võib rune-serveris ringi kolada ja mingeid huvitavaid linke saata serveritest. Ehk leiate midagi huvitavat mida tahaksite mängida ;)

 

Nii. Tund aega hiljem ja sain probleemile lahenduse. Telepordi süsteem väga buggine ja kood lihtsalt ei ole hea ning rune-serverist kutid isegi ei oska viga ära händlida, soovitavad, et kirjutaks või leechiks kuskilt mujalt serverist uue teleport süsteemi ja importiks ümber kõik. Ühesõnaga, ei viitsi ajusi nussida sellega ja võtan ette teise serveri. Leidsin juba täitsa okei, mida algseks serveriks siis võtta.

 

Jääb ikkagi siis täielik OSRS, jätab selle pre-eoc jama täielikult ära. Kood ka puhtam...

Serveris palju contenti, kuid jääb alla eelnevale serverile ning skilling ei ole pooltki nii hea kahjuks. Kuid noh alustame siis lihtsamaga, ei hakka võtma ette midagi sellist, mida ma händlida ei suuda.

 

Aga no seda annab muuta ja jooksvalt siis uuendada. Hetkel jätan selle. Proovisin juba ning teisest võrgust täiesti sisse logitav ja cache tõmbab ilma mingite probleemideta.

 

Laen cliendi teile mängimiseks kas homme või siis reedel, eks näis kuidas mul tööga on.

Muudetud liikme L S D'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jätsin eile standby peale, sest cliendiga tekkis probleeme.. Nii... kui cliendi valmis tegin ja teisest võrgust üritasin alla laadida ja sisse logida, tekkis mingi väga imelik error... Nimelt client andis errori kus ta väitis, et kasutajatunnus või parool on vale, ükskõik mis kasutajanimeks või parooliks sisestasid. Nüüd hetk tagasi sain rune-serverist abi ja viga on parandatud. Aga nüüd on järgmine probleem teleportimisega.. nimelt ennem töötasid kõik telepordid igale poole, kuid igakord kui uue kasutaja teed ja üritad näiteks rock crabsidesse teleportida, ei lase ta seda teha ja hakkab client consooli väga müstilisi erroreid viskama ning iga uue kasutajaga on see bugged teleporti spot erinev.... Näiteks enda kasutajaga saan hetkel igalepoole teleportida v.a scorpio (kuhu ennem sain teleportida) teen nüüd uue kasutaja ning temal ei lase ta teleportida näiteks yaksidesse või hill giantisse.... ja igakasutajaga on see erinev... Päris kahtlane anomaalia, ei ole varem sellise asjaga kokku puutunud ning ei hakka clienti veel teile jagama. Vaatab kas saab selle asja korda või ongi mingi järjekordne bugged up source. Kui nii, siis peab uue otsima, sest mul ei ole aega nii tõsiselt hakata asja ette võtma, et hakkan seda jaava koodimist tõsiselt õppima, et selliseid asju parandada. Sest hetkel ei taju ma mittemidagi, mida ma sellises olukorras tegema peaks. Kõik koodid olen üle vaatanud ja ei näe mingit viga või probleemi nii sources kui ka cliendis. Error mis paneb on peaaegu, et igakord erinev ning ei ole loogiline.

 

Kellel viitsimist, võib rune-serveris ringi kolada ja mingeid huvitavaid linke saata serveritest. Ehk leiate midagi huvitavat mida tahaksite mängida ;)

 

Nii. Tund aega hiljem ja sain probleemile lahenduse. Telepordi süsteem väga buggine ja kood lihtsalt ei ole hea ning rune-serverist kutid isegi ei oska viga ära händlida, soovitavad, et kirjutaks või leechiks kuskilt mujalt serverist uue teleport süsteemi ja importiks ümber kõik. Ühesõnaga, ei viitsi ajusi nussida sellega ja võtan ette teise serveri. Leidsin juba täitsa okei, mida algseks serveriks siis võtta.

 

Jääb ikkagi siis täielik OSRS, jätab selle pre-eoc jama täielikult ära. Kood ka puhtam...

Serveris palju contenti, kuid jääb alla eelnevale serverile ning skilling ei ole pooltki nii hea kahjuks. Kuid noh alustame siis lihtsamaga, ei hakka võtma ette midagi sellist, mida ma händlida ei suuda.

 

Aga no seda annab muuta ja jooksvalt siis uuendada. Hetkel jätan selle. Proovisin juba ning teisest võrgust täiesti sisse logitav ja cache tõmbab ilma mingite probleemideta.

 

Laen cliendi teile mängimiseks kas homme või siis reedel, eks näis kuidas mul tööga on.

See server, mille lingi varasemalt postitasin. Omanik pidi koolis olema ja ei saa mängida enam. Kui saaksin sulle koha omanikuks/kooderiks, kas oleksid huvitatud? Hetkel on siin üle 5 eestlase mängimas.

x9QaCiF.png

Ku0Froc.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere,tegelen ise kodeerimisega juba mitu aastat ja olen teinud 40+ playerbase servereid ülesse pre-eoc kui ka osrs.Praegu ma näen et sa kasutad Rune-Vision base mis on ruse base,see ei ole väga hea mõte seda kasutada,sest seal palju bugge nagu näha ja pildilt isegi näha client suht perses see nav bar nussib selle ära,aga edu :P

vQ9whpn.gif

 

Selline nägi välja siis see,kuid müüsin maha,mõtlesin teha mingi mõnusa pre-eoc, kui soovid võid minuga liituda :P

Muudetud liikme Kliffrock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tere,tegelen ise kodeerimisega juba mitu aastat ja olen teinud 40+ playerbase servereid ülesse pre-eoc kui ka osrs.Praegu ma näen et sa kasutad Rune-Vision base mis on ruse base,see ei ole väga hea mõte seda kasutada,sest seal palju bugge nagu näha ja pildilt isegi näha client suht perses see nav bar nussib selle ära,aga edu :P

vQ9whpn.gif

 

Selline nägi välja siis see,kuid müüsin maha,mõtlesin teha mingi mõnusa pre-eoc, kui soovid võid minuga liituda :P

 

Loe postitused läbi korralikult :D ütlesin selgelt, et ei kasuta seda enam :D

 

võid pmida oma skype

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.