Teema: Tervise/jõuka teemaline küsimus

Tulemused 1 kuni 4 4'st

Tervise/jõuka teemaline küsimus

Tegelen juba pikemat aega vahelduva eduga jõusaaliga ning nüüd peale 6-kuulist pausi olen tagasi.
    Olen juba kuu aega jõukas tagasi olnud ning rinnalt surudes on probleeme vasaku käega.
    Rinnalt surudes vajutab kang tugevalt väikese sõrme alla, käsi kuidagi naksub ning tunnen kuidas veri nagu kinni oleks.
    Tunnen ka kuidagi imelikult veresoonte liikumist jne. Ning peale surumist on väikeses sõrmes ning käe alaosas selline
    tunne nagu on näiteks käes oleks, peale seda kui oled selle ära maganud. Tean, et küsimus on raske ning
    selle tõttu ei osanud seda googeldada ka. Tean, et pean ilmselt spordiarsti poole pöörduma, aga seda peab ka ootama ning trenn
    tahab tegemist. Kui kellegil on viitsimist aidata siis võin pikemalt seletada ja kui kellegil on mingi reaalne lahendus siis võin
    ta aja eest ka 5€ panka visata.

Tänan lugemast ja loodan, et saan abi.
    -Kristjan

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Lahenduse leiad perearsti juurest kiirelt, aga ilmselt peaks sul närvidega midagi lahti olema. Kontakteeru perearstiga kohe. Mul surises ka 2-3 päeva kunagi väike sõrm ja käe alaosa, kui autos 45 minutit ühes asendis magasin. Üldiselt läheb see ise üle(mul läks), aga igaksjuhuks lase uurida seda.
    Kas hoiad kangi valesti või on närvi viga nagu herr moderaator ütles. Arst oskab öelda.
    ammm. lugesin ja lugesin ja lugesin aga siiski väga ei mõista - kuidas sul surudes üldse kang saab 'suruda' väikest sõrme. sul mingi väike sõrm kangi ja pihu vahel ve? anyway to the doc u need to go.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas