Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Tervise/jõuka teemaline küsimus

Küsimus

Tegelen juba pikemat aega vahelduva eduga jõusaaliga ning nüüd peale 6-kuulist pausi olen tagasi.

Olen juba kuu aega jõukas tagasi olnud ning rinnalt surudes on probleeme vasaku käega.

Rinnalt surudes vajutab kang tugevalt väikese sõrme alla, käsi kuidagi naksub ning tunnen kuidas veri nagu kinni oleks.

Tunnen ka kuidagi imelikult veresoonte liikumist jne. Ning peale surumist on väikeses sõrmes ning käe alaosas selline

tunne nagu on näiteks käes oleks, peale seda kui oled selle ära maganud. Tean, et küsimus on raske ning

selle tõttu ei osanud seda googeldada ka. Tean, et pean ilmselt spordiarsti poole pöörduma, aga seda peab ka ootama ning trenn

tahab tegemist. Kui kellegil on viitsimist aidata siis võin pikemalt seletada ja kui kellegil on mingi reaalne lahendus siis võin

ta aja eest ka 5€ panka visata.

 

Tänan lugemast ja loodan, et saan abi.

-Kristjan


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Mode

Lahenduse leiad perearsti juurest kiirelt, aga ilmselt peaks sul närvidega midagi lahti olema. Kontakteeru perearstiga kohe. Mul surises ka 2-3 päeva kunagi väike sõrm ja käe alaosa, kui autos 45 minutit ühes asendis magasin. Üldiselt läheb see ise üle(mul läks), aga igaksjuhuks lase uurida seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

ammm. lugesin ja lugesin ja lugesin aga siiski väga ei mõista - kuidas sul surudes üldse kang saab 'suruda' väikest sõrme. sul mingi väike sõrm kangi ja pihu vahel ve? anyway to the doc u need to go.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.