Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Päästame Vahvli Hukkumisest !

Soovitatud postitused

VIP
.

Kas sa oled loll või sa mängid lolli ? mida sa tõmbad siin offtopicut üles ? :D Erinevalt sinust ma ei soovi oma isikuandmeid kuhugile foorumisse üles toppida.

Dumby sa oled ikkagi ju süüdi, vaata kuidas sa käitud, kohe kui keegi sind süüdistab "alusetus" asjas, sa hakkad rapsima kohe nagu lõpsu jäänud metsloom.. Kas sul pole siis minevik kõigepuhtam ? :D

 

Mis õigusega sa teisi siin üldse süüdistad ja sellistel teemadel kaasa räägid kui ise jagad teistele valeandmeid enda kohta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ta suht äge vend. Vaatan, et igas teemas kõige kõvem vend (kõige targem ka).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks sa nii närvi ja endast välja lähed. Ostjana ma siiski eeldan, et teen tehingut inimesega, kes on ikkka olemas :)

 

Herkel nagu jaab mulhe et full defence mode sinu poolt peale ja hakkad vastu ründama, tunned end halvasti, et aelline asi välja tuli?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
.

Kas sa oled loll või sa mängid lolli ? mida sa tõmbad siin offtopicut üles ? :D Erinevalt sinust ma ei soovi oma isikuandmeid kuhugile foorumisse üles toppida.

Dumby sa oled ikkagi ju süüdi, vaata kuidas sa käitud, kohe kui keegi sind süüdistab "alusetus" asjas, sa hakkad rapsima kohe nagu lõpsu jäänud metsloom.. Kas sul pole siis minevik kõigepuhtam ? :D

 

Ühel või teisel moel su reaalsed andmed tulevad avalikuse ette kui kellelegi ei meeldi, et sa valeinfo all tegeled.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
.

Kas sa oled loll või sa mängid lolli ? mida sa tõmbad siin offtopicut üles ? :D Erinevalt sinust ma ei soovi oma isikuandmeid kuhugile foorumisse üles toppida.

Dumby sa oled ikkagi ju süüdi, vaata kuidas sa käitud, kohe kui keegi sind süüdistab "alusetus" asjas, sa hakkad rapsima kohe nagu lõpsu jäänud metsloom.. Kas sul pole siis minevik kõigepuhtam ? :D

 

Maitea, ma leian et inimene kes ei ole nõus oma andmeid jagama, ei tohiks ka foorumis äritseda.

Tõenäosus et varem või hiljem keegi mööda pükse saab on kõrgem kui harju keskmine.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tundub, et asi läheb karmiks ära.... :D

Mul pohhui kuid see, et "alaa saame kokku ja näitame üksteisele kui kõvad mehed me oleme" näitab ainult seda, et sa oled mitte keegi, kuna reaalne vend kes on ka keegi ei käi kusagil kõvatamas või ütlemas, et saame kokku ja vaatame kes on kes, ainult tühikargajad kes tahavad olla inimesed kes nad pole. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
.

Kas sa oled loll või sa mängid lolli ? mida sa tõmbad siin offtopicut üles ? :D Erinevalt sinust ma ei soovi oma isikuandmeid kuhugile foorumisse üles toppida.

Dumby sa oled ikkagi ju süüdi, vaata kuidas sa käitud, kohe kui keegi sind süüdistab "alusetus" asjas, sa hakkad rapsima kohe nagu lõpsu jäänud metsloom.. Kas sul pole siis minevik kõigepuhtam ? :D

Enam sinupoolt siiski ma müügiteemasid näha ei taha. Etikett on olemas põhjusega ja see nime koht seal ei ole mingite su nicknamede jaoks. Mida sa arvad endast? Eriti kahepalgeline siin teemas üldse sõna võtta kui ise võitled oma käitumisega just vastu sellele, et inimesed petta ei saaks. Kui ei soovi kuskile foorumisse oma isikuandmeid üles toppida, siis ei tee ka selles foorumis äri. Aus inimene ei pea oma nime pärast pelgama.

#absurd


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Maitea, ma leian et inimene kes ei ole nõus oma andmeid jagama, ei tohiks ka foorumis äritseda.

Tõenäosus et varem või hiljem keegi mööda pükse saab on kõrgem kui harju keskmine.

 

Ats,

ma olen juba suureks kasvanud.. mingi scammimine rune rahadega pole minu teema. :D

 

Enam sinupoolt siiski ma müügiteemasid näha ei taha. Etikett on olemas põhjusega ja see nime koht seal ei ole mingite su nicknamede jaoks. Mida sa arvad endast? Eriti kahepalgeline siin teemas üldse sõna võtta kui ise võitled oma käitumisega just vastu sellele, et inimesed petta ei saaks. Kui ei soovi kuskile foorumisse oma isikuandmeid üles toppida, siis ei tee ka selles foorumis äri. Aus inimene ei pea oma nime pärast pelgama.

#absurd

.

Nukuke ära pritsi sappi, ma ise nkn kunagi siin midagi ei müü, kui siis ainult ostan vahest tuntud inimestelt gp, kellele ette käin :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.