Teema: My trap freestyles

Tulemused 1 kuni 8 8'st

My trap freestyles

Yoyo rahvas. Mõtlesin, et teen siia teema, et jagada teiega minu rookie freestyle'sid.

Olen juba pikemat aega räppinud ning teinud sõbraga ka väga palju projekte. Üks teeb biite, teine mixib ja mina või siis teine räpime. Viimasel ajal on produktsioon jäänud suht toppama, ajapuudus ja kõigil muud tegevused... Kuna kolisin üksi elama, siis sain sõbra mikkri endale. Now I'm livin' in a studio, lol. Viimased 2 nädalat olengi funninud ja freestylenud erinevatele biitidele.

Kuna ise kuulan trap/rapi, siis pigem eelistan selliseid biite. Eks see lüürika ole nagu on aga mida rohkem harjutan, seda paremaks läheb. Freestyle'des küllaltki raske arendada ühte teemat edasi kogu aeg ning võib jääda toppama aga juba tunnen, et progressi juba on DDD

Mikker küllaltki kvaliteetne:

Eile valminud:

https://soundcloud.com/rikardjy/freestyle-vol-1

Kui midagi funni ja head veel valmib, siis postitan siia.

This is just for fun, I'm just havin' fun. Kõik, mis siia postitan on freestyle, from top of my head on the spot. Ja ilma mingi produktsiooni ja miximiseta. As raw as it can get.
    Viimati muutis riks - 26. jaanuar 2017 kell 14:28.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Ahhahahahahaha
    professional shooter oled v?
    Hahahhahahaha
    Kuulsid õigesti
    Oled muidu oma tongipüssiga ülekülamees v?
    Ära ole nüüd nii butthurt eksole xdd veel peab harjutama ja eks see lüürika ikka paremaks läheb. Raw shid ju
    Loom's Avatar
    Ärikeeluga kasutaja
    Liitus september 2006
    Postitusi 7,136
    Soovitan sul Eesti keeles teha sest su Inglise keel imeb vilinal. Sorry otsekohesuse pärast, no hard feelings.

None taken. Mis kõlas segasena? Enda arust vägagi okei ja selge. Läheb inglise keel edasi sest eesti keeles mul raskem spittida.
    https://soundcloud.com/rikardjy/raalu

olen viimasel ajal suht palju arenenud ja teinud eesti keelset ka, kirjutatud. checc profile. biidid tõmmatud.
    Viimati muutis riks - 08. aprill 2019 kell 16:32.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale