Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

My trap freestyles

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Yoyo rahvas. Mõtlesin, et teen siia teema, et jagada teiega minu rookie freestyle'sid.

 

Olen juba pikemat aega räppinud ning teinud sõbraga ka väga palju projekte. Üks teeb biite, teine mixib ja mina või siis teine räpime. Viimasel ajal on produktsioon jäänud suht toppama, ajapuudus ja kõigil muud tegevused... Kuna kolisin üksi elama, siis sain sõbra mikkri endale. Now I'm livin' in a studio, lol. Viimased 2 nädalat olengi funninud ja freestylenud erinevatele biitidele.

 

Kuna ise kuulan trap/rapi, siis pigem eelistan selliseid biite. Eks see lüürika ole nagu on aga mida rohkem harjutan, seda paremaks läheb. Freestyle'des küllaltki raske arendada ühte teemat edasi kogu aeg ning võib jääda toppama aga juba tunnen, et progressi juba on :DDDD

 

Mikker küllaltki kvaliteetne:

123.jpg

 

Eile valminud:

 

 

Kui midagi funni ja head veel valmib, siis postitan siia.

 

This is just for fun, I'm just havin' fun. Kõik, mis siia postitan on freestyle, from top of my head on the spot. Ja ilma mingi produktsiooni ja miximiseta. As raw as it can get.

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kuulsid õigesti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ära ole nüüd nii butthurt eksole xdd veel peab harjutama ja eks see lüürika ikka paremaks läheb. Raw shid ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan sul Eesti keeles teha sest su Inglise keel imeb vilinal. Sorry otsekohesuse pärast, no hard feelings. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

None taken. Mis kõlas segasena? Enda arust vägagi okei ja selge. Läheb inglise keel edasi sest eesti keeles mul raskem spittida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

 

olen viimasel ajal suht palju arenenud ja teinud eesti keelset ka, kirjutatud. checc profile. biidid tõmmatud.

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.