Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Romel Luik PETTUR! (100 euri kahju)

Soovitatud postitused

Foorumis nimega Romel, aka Romel Luik müüs mulle runescape kasutaja.24H peale ostu, läks kasutaja lukku, reason et rs arvab et kasutaja on varastatud, proovisin selle infoga recoveryda mis ta mulle andis notepadis, ei toiminud, denied, proovisin uuesti, denied, küsisin talt abi, proovisin uuesti, denied, proovis tema ka, denied, nüüd asi nii kaugel, et mina olen 100 euroga miinustes, kasutaja on lukus, ütleb mulle et see on minu süü et kasutaja lukus on, et tema ei tea mis mina tegin selle kasutajaga, nagu piltidelt näha siis ütleb et annab kaasa info, millega saab kasutajat recoverida. Isik on mind facebookis ära blokeerinud. KASUTASIN VAHENDAJAT ' Baw

 

169f589f26164c7ebff8f76d87193b8d.png

 

6f20cb164191488faa7fe78d04e056c4.png

 

bbd23d58181f427c8a864f3f75344d6b.png

 

PILT PETTURIST:

 

Romel_Luik.jpg

Muudetud liikme TeccccccH'i poolt
vahendaja lisasin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Sooviksin infot natuke.

 

Kasutaja siiani lukus?

Praegust parooli sisestades ütleb, et locked jap? Ehk siis keegi pole kontole veel ligi pääsenud.

 

Ostu/müügiga tuleb aeg-ajalt ette kontode lukku minekut, kuna IP'd muutuvad[automaatne süsteem]/või keegi üritab recoverida mingil määral. (Kontrolli kindlasti ''Forgot password'' alt kas uus email on lisatud kontole''.) - KUI ON LISATUD UUS EMAIL KONTOLE (Ja konto on läinud lukku, siis on kindlasti kontole tehtud recover attempt).

 

Kontot saab recoverida kasutaja esimene omanik. (Vanimad andmed ja creation IP pealt recoverimine aitab kõvasti juurde).

 

Tegelen pidevalt kontode ostmisega ning sellist asja tuleb ette tihti, et recover attemptiga jookseb konto lukku ning, et 100% kontrollida kas recovered tuleb vaadata kas konto email on vahetatud.

Muudetud liikme Polo'i poolt

kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Praegu just mõtlesin et poh, proovin uuesti kasutajat tagasi võtta, vaatan et kasutaja on ringi registreeritud minu emaililt mingile yahooo emailile, ehk siis kasutajaga mängitakse praegu??

 

J6O4P6iEQBiOd_CrW3WMSQ.png

Muudetud liikme TeccccccH'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.