Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Alustame algusest, otsisin kedagi kes teeks str & range 70-90, esimese korraga leidsin omale orja nimega - X - Qlusive X - tegi 71-73 str ja töö jäi katki kuna tuli tööga seotud värk vahele, otsisin järgmist inimest kes teeks, leidsin sellise inimese kasutajanimega nagu - Trekfam, pw jäi samaks.

 

Trekfam alustas tööd 09.01.2017 - kasutajale oli peal 15M, et nzm treenida

Päev 10.01.2017

Login hommikul sisse, et näha arengut, kasutaja cleaned.

Hakkasin siis arutlema, et mis värk, kuna kasutaja pw-d teadsid kokku 4 inimest, siis polnud väga võimalik välja selgitada kes selle taga on, rääkisin Trekfamile story ära, et Qlusive teadis ka pw-d äkki tema võttis, minu tegemised jäidki sinna aga Trekfam hakkas seda asja kohe mingi uurima ja rääkis, et aaa, et kirjutasin just kuskile cc-s ja öeldi, et ta ennam ka nii teinud jne, lõppes sellega, et Trekfam oli kirjutanud Qlusive lähedastele umbes, et ta varastab internetis raha või midgai sellist, ma täpselt vestlust ei tea aga Qlusive midagi sellist mainis, mis siis sellega juhtus oli see, et Trekfam ütles, et ma kirjutasin ta õele, et ta õde saadab mulle selle 15M=15 Euri tagasi kohe.[spoiler=PILDID]

c7439482a48034dc7420da788d4e76ba.png

79764fe6c7fb2e920121f6dd308d99e8.png

5d9165e765803e1d7cf9794112577286.png

dcdf8df5c68099c3e9e08e3b7e48752b.png

870426c95a9625ab584f83c310f9f41a.png

 

Igatahes lõppes nii, et 15M jäi kadunuks

Lisasin siis uue 15M, kuna trekfam keeldus raha tagasi maksmast, pw sai muudetud ja pw-d teadsin ainult mina ja trekfarm sellest ajast peale.

 

Trekfam käib pärast cleani saanmist välja idee, kus ta tõstab alati peale treeningut itemid enda kasutajale, et vältida seda mida juhtus ennem

163beb4be17dc7df3caa5efdd67f1dc7.png

 

Päev 12.01.2017

Vahepeal, lisasin veel kasutajale 15M, kuna trekfam väitis, et supply low

3ca3b8eb200aae0415b5f5b690636370.gif

 

Päev 13.01.2017

Login sisse jälle ja avastan kasutaja lumbist 6 deffiga, tegemist oli purega muideks ka,

f871c5db5c2569edbad1e9c65a0b0127.png

Kirjutansin siis, et mis värk on, tema ei tea asjast midagi ja väidab, et oli nii väsinud, et ei viitsinud itemeid üle tõsta.

abf1485140829beefc452c42962d65f6.png

 

tema loogika siis sellele, et peaks laskma 70-90 str ja range ja teha sellest staker? :lol:

 

Kahju - 45M - 55 Eur - Pure Kasutaja

Küsisin trekfemilt tagasi töö mis jäi tegamata aga ta ei ole isegi seda väikest osa nõus tagasi maksma

 

kogu xp - 9,217,410 xp

tegemata - 6,061,793 xp

Tehtud - 3,158,617 xp

 

 

55 euri maksin

 

 

55-18.84=36.16 eur

 

 

 

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Skeemitamine on ilus.

 

Kahju, et sa skypes ignoreerid. Tahaks ikkagi sinu seletust teada, mis sa selle süüdistusega saavutada üritada aga noh kahju, kui ei taha rääkida.

 

Esimene kord tõesti arvasin, et Sten võttis rahad kuna tal varemgi vargusega probleeme olnud aga nüüd võtan oma sõnad tagasi, olen kindel, et seda tegid hoopis sina.

 

Tegemata töö eest 36.16 olen nõus tagasi maksma peale seda, kui lähed teemaga politseisse ja politsei nõuab Jagexilt trade logid. Siis saan tõestada seda, et sina oled selle taga ja sellega asi lõppeb.

 

Adminitele infoks asjade enda kontole tõstmise kohta / Tegin 12.01.2017 arvutile formati ja sellega seoses ei saa ma enam kahe kasutajaga samasse worldi sisse logida, annab 'Too many login attempts' errori, sel põhjusel ei tõstnud itemeid kasutajalt ka enda kasutajale seekord.

 

Viimane login minu poolt oli pool kuus hommikul 13.01.2017, ip olemas millega seda tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Skeemitamine on ilus.

 

Kahju, et sa skypes ignoreerid. Tahaks ikkagi sinu seletust teada, mis sa selle süüdistusega saavutada üritada aga noh kahju, kui ei taha rääkida.

 

Esimene kord tõesti arvasin, et Sten võttis rahad kuna tal varemgi vargusega probleeme olnud aga nüüd võtan oma sõnad tagasi, olen kindel, et seda tegid hoopis sina.

 

Tegemata töö eest 36.16 olen nõus tagasi maksma peale seda, kui lähed teemaga politseisse ja politsei nõuab Jagexilt trade logid. Siis saan tõestada seda, et sina oled selle taga ja sellega asi lõppeb.

 

Adminitele infoks asjade enda kontole tõstmise kohta / Tegin 12.01.2017 arvutile formati ja sellega seoses ei saa ma enam kahe kasutajaga samasse worldi sisse logida, annab 'Too many login attempts' errori, sel põhjusel ei tõstnud itemeid kasutajalt ka enda kasutajale seekord.

 

Viimane login minu poolt oli pool kuus hommikul 13.01.2017, ip olemas millega seda tehtud.

 

Jap "skeemitamine"

 

Qlusive ütles juba siis kui see 15M esimest korda kaduma läinud, et sa pole trusted aga kuna sa olid mind suht uskuma pannud, et tema oli see kes algus 15M kaduma pani siis väga ei võtnud kuulda teda, arvestades seda, et ta ennem ka mulle powerlevelinud ja kõik korras olnud, huvitav kas see jutt on tõsi ka mis sa ajasid, et teised räägivad, et ta samamoodi teinud?

 

Lähen politseisse? Kujutad ette ka seda nüüd :huh: kuidas eesti politsei nõuab jagexilt trade logisi? :D

 

Jah ma tõesti rikun pure ära sellepärast, et saada sinult tagasi 33 euri, kust otsast ma sinu arust tasuta tööd sinult nii välja saan nõuda? Ma isegi ei nõua sinult kogu raha tagasi? nagu sinu jutt üldse ei ole loogiline, sa tegid ~22 euri eest tööd ja ma nõuan sinult tagasi seda raha mis tegamata jäi, kuna kasutaja on ära rikutud, ma isegi ei nõua sinult tagasi neid mille mis sa turki panid, kuna seda pole lihtsalt võimalik tõestada.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna sa ilmselgelt üritad mingit pettust minuga seoses korda saata, siis sõna sõna vastu vaidlusega ei lahenda siin midagi.

Ainus viis kuidas seda tõestada kes/mis/kus/miks on see, kui sa lähed asjaga politseisse ja nemad omakorda nõuavad välja trade logid ja ip-logid.

Minul on ip proof olemas, millal viimati logisin jms.

Trade logidest saame näha arvatavasti ka seda, kuidas kasutajale 'Rich Uncle' tekkis ~20k zulrah scale, 700 pray potti jms.

 

Muide, X-Qlusive /Sten kas müüd praegu seda 15M, mis te kasutajalt ära skeemitasite? :D Lihtsalt huvi pärast küsin :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

15m jahm müün kuid see on see raha mille minu õde markole kandis marko nüüd andis raha tagasi rs millides

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
15m jahm müün kuid see on see raha mille minu õde markole kandis marko nüüd andis raha tagasi rs millides

 

Sinu väide : Sinu õde kandis Markole 15 EUR. Marko tagastab sinule 15M. Sina tagastad õele 15 EUR

Minu väide : Sinu õde kandis Markole 15 EUR. Marko kandis sinu õele 15 EUR.

Tõestus: https://gyazo.com/1df0349e43ab577e993f1f7ec29aaad1 (Pildil olev vestlus on 10. Jaanuar 2017 kirjutatud)

 

Tänan, et ennast sisse rääkisid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ta ei kandnud tagasi tal tekkis pangas mingid probleemid ja raha sai marko tänu sellele et sina ajasid mu õele korralikult sitta mis peale ta ei viitsinud selle teemaga tegeleda et kõik vait jääksid selle pärast ta selle raha kandis ja lisaks see pole esimene kord kui sa mind siin foorumis vargaks tembeldada üritad.

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Jah pank läks katki :)

Ainuke asi mis katki on sinu aju, vabandust väljenduse eest aga kas sa ei suuda vastata sellel mida mina räägin?

Ma räägin sulle seda, et ma ei ürita sinult minu ~30M tagasi saada, kuna ma võin und ainult sellest näha, ma üritan sinult tagasi saada tegamata töö raha kuna tööd pole

võimalik lõpuni viia kuna sa rikkusid kasutaja ära?

 

//Kui ma nõuaks sinult tagasi ENDA 30M, rikutud kasutaja alla pandud aega siis ma saaks aru kui sa nõuaks mingi logisi jne... aga no sa ei suudaks elusees kinnni maksta seda, nähes, et sa ajad pangatehinguid läbi enda pere ja nähes kui õnnelik sa oled, kui teenisid 2 päevaga 100 euri :) ja arvatavasti on su enda pangakonto üldse arestitud.

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainuke asi mis katki on sinu aju, vabandust väljenduse eest aga kas sa ei suuda vastata sellel mida mina räägin?

Ma räägin sulle seda, et ma ei ürita sinult minu ~30M tagasi saada, kuna ma võin und ainult sellest näha, ma üritan sinult tagasi saada tegamata töö raha kuna tööd pole

võimalik lõpuni viia kuna sa rikkusid kasutaja ära?

 

//Kui ma nõuaks sinult tagasi ENDA 30M, rikutud kasutaja alla pandud aega siis ma saaks aru kui sa nõuaks mingi logisi jne... aga no sa ei suudaks elusees kinnni maksta seda, nähes, et sa ajad pangatehinguid läbi enda pere ja nähes kui õnnelik sa oled, kui teenisid 2 päevaga 100 euri :) ja arvatavasti on su enda pangakonto üldse arestitud.

 

Seleta veel, et Mina rikkusin kasutaja ära ja Mina varastasin raha ära. Seda kauem su 33 euri venib. Ma praegu mõtlen kas maksta sulle see raha tagasi või mitte kuna sinu petuskeem ei meeldi mulle. Rääkimata veel sellest ajast mis ma sinu sita peale raisanud olen.

 

Ega see sind ka ei aita, kui sa minu rahateenimisest ja pangakontodest siin edasi jahud.

 

Õhtul vaatab moderaator olukorra üle ja eks näis siis mis saab ja siis otsustan mis teen sinuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Kuna kasutaja parooli teadis mitu inimest, siis varastatud raha jääb õhku.

 

Loogiliselt lähtudes teab iga inimene, et politsei ja jagexi trade logid on muinasjutt.

 

Tegemata töö raha kuulub tagastamisele.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Seleta veel, et Mina rikkusin kasutaja ära ja Mina varastasin raha ära. Seda kauem su 33 euri venib. Ma praegu mõtlen kas maksta sulle see raha tagasi või mitte kuna sinu petuskeem ei meeldi mulle. Rääkimata veel sellest ajast mis ma sinu sita peale raisanud olen.

 

Ega see sind ka ei aita, kui sa minu rahateenimisest ja pangakontodest siin edasi jahud.

 

Õhtul vaatab moderaator olukorra üle ja eks näis siis mis saab ja siis otsustan mis teen sinuga.

 

Kui sa natukene oma aju kasutaks siis sa saaksid aru, et mis mõte mul oleks panna enda raha peale ja see sealt siis ära võtta ja uuesti peale panna ja siis jälle ära võtta? :D

 

Ainuke kes olukorras kahju saab on mina ja mina, sinule ei ole mitte mingit kahju antud olukorras, kuna ise olin loll ja usaldan inimest keda ei tohiks.

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.