Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Heavenly Roleplay

Soovitatud postitused

15934487_1792892560977791_785909174_n.png?oh=4c6aecb5ef4295ab64d65682b328fc58&oe=5871ACF9

 

 

Heavenly Roleplay avatakse taas!

 

Kindlasti paljud teist mäletavad serverit nimega Heavenly Roleplay. Otsustasime serveri taas avada ning pakkuda teile veelgi paremaid rollimängu tingimusi, kui varasematel aegadel.

Erinevalt paljudest teistest pisematest rollimängu serveritest pakume teile head administratiivi ja head rollimängi elamust.

Meie serveri administratiiv koosneb väga hoolikalt valitud, ning mitmeid aastaid Eesti samp maastikul tegutsenud liikmetest, kelle jaoks pole ükski probleem liiga suur, ning ükski mure liiga väike.

Serveri vigu ja arendusi tehakse igapäevaselt ,et oleks mõnusam serveris viibida

Serveri tegevus toimub Los Angeleses, ning server on aastatega edasi arenenud, ning veelgi parem kui varasematel aegadel. Oma pikaaegsetele kogemustele oskame mängijaid alati abistada, ning võtame mängijate ettepanekuid kuulda.

Serveril on olemas ka foorum, mille arendus käib igapäevaselt, ning anname endast parima, et foorumit oleks mugav ja lihtne kasutada, samuti et seal oleks olemas kõik, mida ühe korraliku samp serveri foorum vajama peaks.

Serveri avamise kuupäev ei ole paigas aga üritame avada võimalikult kiiresti!

 

188.165.139.157:5556

http://www.heavenlyrp.eu/forum

Muudetud liikme SannuS'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma nagu ei geti... 3 päeva tagasi sa postitasid ka SkyRP serverist teema. Mida sa nüüd täpselt teha tahad lõppude lõpuks? Otsusta ära ükskord ja fokuseeri end ühele projektile, mitte mitmele erinevale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma nagu ei geti... 3 päeva tagasi sa postitasid ka SkyRP serverist teema. Mida sa nüüd täpselt teha tahad lõppude lõpuks? Otsusta ära ükskord ja fokuseeri end ühele projektile, mitte mitmele erinevale.

Ega see pole tegelt minu server ja ega skrp pole ka, lihtsalt teised postitavad minu kasutajaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tulen kiikan läbi, kuigi ma kardan et SAMP maastik juba surnud Eestimaal.

 

Sai külastatud, umbes 30 min mängisin siis tuli üks kutt sisse, kes suutis mulle tõestada et ega SA-MP pole eriti palju arenenud sellega et lasi mõnusalt "hackiga" ringi. Minu soovitus et tehke oma anti-cheat korda (kui seal selline asi üldse eksisteerib) ja pühendage aega mängijate serverisse toomisega ja nende seal hoidmisega.

Esmamulje kohaselt tundub mängumood minu standardite järgi täitsa mängitav olevat (v.a Anti-Cheat), kuid foorum (heavenlyrp.eu) ei tööta.

Muudetud liikme Sasquatch'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
SannuS

 

Toon välja imeliku asja..

 

1.png

2.png

3.png

4.png

 

Mis heavenly omanikul pole aega oma konto teha? unustas parooli? KÕIK serveris mis selle konto alt on, on LIOVICU GMid!"""""""""""" I SAY ONLY ONE THING! BUUUUUULLLLLLLSHIIIIIIIIIT!"""""""""""""

K, mine vaata seda ja tõmba nahhuj...

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei ma ei vaata laulu mis on sama mõttetu kui su postitus ja su nimi... BTW link ei tööta .

 

Tra nimi? Nimi ei määra inimest, aga sinu fukking mõttetud postimasied ja fukking hate panemisel võib arvata järjekordne netihero

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.