Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Miks teha sporti?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Miks teha sporti?

Miks mitte teha sporti?

Miks sina teed sporti?

Miks sina ei tee sporti?

Mis annab motivatsiooni teha sporti?

#sport

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Spordi tegemine minu jaoks on sama elementaarne asi nagu söömine. Inimene, kes teeb sporti on paremas vormis nii kehaliselt kui vaimselt. Mina teen sporti, kuna see lihtsalt on üks vältimatu osa minu elust. Umbes sama tähtis minu jaoks kui söömine ja joomine. Pidev enesearendamine, eesmärkide seadmine. Sport annab tohutult elule juurde. Pea kogu mu sõpruskond on näiteks tekkinud läbi spordi või spordiga seoses. Mind lausa motiveerib tööl käima see, et ma saaks rohkem sporti teha. Hetkel tegelen poksiga kuid 8 kuu pärast on plaan minna taipoksi laagrisse Taimaale kuuks ajaks ning peale seda edasi võtta ka maasvõitlus käsile. Sport on andnud mulle sihi. Alati on tore kui on mingi kuupäev ees mida oodata:) Nooremana sai kõvasti jalgpalli mängida ning südamelähedane mäng on see siimaani ning ka jõusaali sai korralikult tehtud. Sport on mind kasvatanud. Võrdlen ennast oma vendadega, kes spordiga tegelenud ei ole ning võin väita, et olen täiesti teistsuguse distsipliiniga kui nemad ning enam kui veendunud, et selle erinevuse on just põhjustanud sport!

SPORT MASSIDESSE!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks teha sporti? Sest sport on parim

Miks mitte teha sporti? On see küsimus ?

Miks sina teed sporti? Sest mulle meeldib kehas muutusi näha.

Miks sina ei tee sporti? Sest sa oled laisk ja oskad lolle vabandusi leida.

Mis annab motivatsiooni teha sporti? Gainz, Gainz, Gainz.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.