Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

50 eurot rohkem päevas

Soovitatud postitused

istudes arvuti taga ainult, siis mõtlesin, et kuna ma kungai tegelesin ka rs raha bottimisega

siis mõtlesin, et ehk proovin nüüd 1-2 aastat hiljem uuesti.

 

 

Kuidas teenin 50 eurot lisaks päevas

 

Teenida päevas 53M Rs07s, müües välismaale 1USD/M (1 USD-0.95 EUR)(53M = 50.35 EUR)

 

Plaan

1) kasutan 6 kasutajat mis teenivad tunnis 700k/kasutaja - 6x700k = 4.2M/H - 4.2Mx8H = 33.6M

+

2) teen käsitsi zulrhat 2.5M/H - 2.5Mx7 = 17.5M

 

Kulud

1) 1 kasutaja 700k jaoks maksab eestis keskmiselt 30-50 euri (40x6 = 240 EUR) - ÜHEKORDNE KULUTUS

2) 1 kasutaja zulrah jaoks maksab eestis keskmiselt 120 euri ( 1x120 = 120 EUR) - ÜHEKORDNE KULUTUS

3) Script + Bot (46 EUR) - IGAKUINE KULUTUS

4) Membership (7x6 = 42 EUR) - IGAKUINE KULUTUS

5) 5 socks5 proxyt (5 proxyt = 16 EUR) - IGAKUINE KULUTUS

 

KULUD KOKKU - 464 EUR ESIMENE KUU/88 EUR JÄRGMISED KUUD

 

Kasum

 

Kasum peaks hakkama jooksma pärast kümnendat päeva, kui ükski bot bänni ei saa, eks näis mis saama hakkab.

 

Mida veel vaja on

 

2/6 Kasutaja(t) olemas - 38.- EUR/30.60.- EUR/

1/1 Zulrah Kasutaja olemas - 100.- EUR

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Soovin edu :D

tundub üpris riskantne, botid lükad käima enda masinas või VPSi kaudu?

Reaalsele tööle ka mõtleme või

Haters gonna hate.

 

Äge ettevõtmine, ban rate on vist kahjuks suht suur.

 

1) vaja, tänks :D

2)enda masinas panen käima

3)olen viimased 7 kuud self employed olnud :D ei kavatse veel.

4)olen kuulnud ja, et ban rate väga kõrge aga tahan ära proovida ikka :D

 

// otsin praegu sobivaid kasutajaid

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
kuna accid olemas on :D

siis kui leian sobivad kasutajad :D 3 veel vaja.

 

Tänane 6 tunnine loot 2 kasutajaga bottides

11c45977ca386ba66c1432df2bb40cb3.png

INSANE LUCK :D

+

2 tundi lasin zulrhat ka testiks (KÄSITSI)

861376ab06cfa93d62f059d633d1ae84.png

1 trip 5-6 kill 5c93648f2d734bd5baf9690fe75d9083.png

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jään ootama mis saab su kasutajatest jaanuari lõpuks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sa oled moderaator või oled venelane - huvitav võrdlus härra :D

gl gerfZ

 

see vend trollib koguaeg imo :D

 

Jään ootama mis saab su kasutajatest jaanuari lõpuks :D

 

Ei pea nii kaua ootama ma arvan, 5-6 päeva pärast kasutajate kokku saamist on juba halvasti, ma arvan. :D


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kasum peaks hakkama jooksma pärast kümnendat päeva, kui ükski bot bänni ei saa, eks näis mis saama hakkab.

 

Pole RS botimisega kursis, küll aga sotsiaalmeedia kontode botimisega. Soovitan sul kohe algusest peast välja visata mõte, et loodetavasti ükski bot bänni ei saa. Tõenäoliselt ikkagi hakkad kontosid kaotama, sest ikkagi võideltakse selle vastu. Loodetavasti asja pooleli ei jäta peale esimesi tagasilööke. Selgesti 6 kontot jätavad väiksema jälje ja risk võib olla madalam kui tegeledes sadade kontodega. Edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Reaalsele tööle ka mõtleme või

 

Ma ei saa su postitusest üldse aru ...

 

Sa mõtled palgatööle või midagi sellist?

Milleks? Inimesel on võimalik lihtsa vaevaga teenida eesti keskmine palk kuus, tehes paar hiireklikki päevas vs palgatööl käia ja orjata 8-12h tööd.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pole RS botimisega kursis, küll aga sotsiaalmeedia kontode botimisega. Soovitan sul kohe algusest peast välja visata mõte, et loodetavasti ükski bot bänni ei saa. Tõenäoliselt ikkagi hakkad kontosid kaotama, sest ikkagi võideltakse selle vastu. Loodetavasti asja pooleli ei jäta peale esimesi tagasilööke. Selgesti 6 kontot jätavad väiksema jälje ja risk võib olla madalam kui tegeledes sadade kontodega. Edu.

 

Jah, olen vägagi kursis sellega, üritan mitte alla anda, kui väga miinustesse ei tõmba kohe :D

 

Ma ei saa su postitusest üldse aru ...

 

Sa mõtled palgatööle või midagi sellist?

Milleks? Inimesel on võimalik lihtsa vaevaga teenida eesti keskmine palk kuus, tehes paar hiireklikki päevas vs palgatööl käia ja orjata 8-12h tööd.

 

Nagu kui sa vaatad ta postitusi, siis ta viskab oma heit kommentaare igale postitusele :D

 

4/6...kasutajat...olemas


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa su postitusest üldse aru ...

 

Sa mõtled palgatööle või midagi sellist?

Milleks? Inimesel on võimalik lihtsa vaevaga teenida eesti keskmine palk kuus, tehes paar hiireklikki päevas vs palgatööl käia ja orjata 8-12h tööd.

 

Naljakas kui inimene on lollakas...

Inimene alles rääkis mulle, et leidis endale reaalis töö ja ma küsisin nüüd. Kus kohas sa seda heiti näed siin? Midagi tõesti asjast ei tea siis ei ole mõtet pigem sul siin heiti visata ja sa mine tee jah oma orjatööd edasi illegaalselt e-piipe müümas. Nagu üldse ei huvita

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naljakas kui inimene on lollakas...

Inimene alles rääkis mulle, et leidis endale reaalis töö ja ma küsisin nüüd. Kus kohas sa seda heiti näed siin? Midagi tõesti asjast ei tea siis ei ole mõtet pigem sul siin heiti visata ja sa mine tee jah oma orjatööd edasi illegaalselt e-piipe müümas. Nagu üldse ei huvita

Imelik, et mingit pubekad on jälle vahvlisse ära eksinud :O


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Naljakas kui inimene on lollakas...

Inimene alles rääkis mulle, et leidis endale reaalis töö ja ma küsisin nüüd. Kus kohas sa seda heiti näed siin? Midagi tõesti asjast ei tea siis ei ole mõtet pigem sul siin heiti visata ja sa mine tee jah oma orjatööd edasi illegaalselt e-piipe müümas. Nagu üldse ei huvita

 

Haha LoTV põrka omasugustega. (YY)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Rip 2 kasutajat, mõlemad 2 day ban, hmmm huvitav. :D üritan kuidagi teistmoodi siis.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega jah, kasutad mingit avalikult müüdavat scripti? Arvesta, et sajad inimesed kasutavad tõenäoliselt seda scripti ehk tuhanded kontod. Ehk RS-is on tuhanded kontod, mis käituvad väga sarnaselt. Jagexil kerge neid avastada. Ainus viis seda projekti pikaajaliselt edukalt teha on arendada välja oma privaatsed scriptid.

 

Aga blogi on huvitav, soovin edu!


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul tuttav tegeleb wyvern bottimisega, stabiilselt 5-6 acciga ja väga kenasti toob sisse. Pole muidugi uurinud palju bänni on saanud kuid momendil üle 1a tegelenud, ju siis tasub ära. :)

 

Aga edu sulle. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.