Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kuna pimedas jäi üks suurem kivi märkamata, mis tekitas paar kriimu siis oleks värvitöödega abi vaja. Äkki oskab keegi soovitada mõnda töökoda või kedagi, kes oleks nõus taskukohase hinnaga värviparandustöid tegema. Rikutud on auto parempoolne küljekarp ja auto on Volkswagen Passat. Vajadusel saadan pilte.

 

Soovitavalt Tallinnas.

Muudetud liikme umenjaotsenpohhui'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis kandis asud võiks ka kirja panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vana Passati puhul ma seda karpi nii ei torgiks, kui kõigest paar kriimu tekitatud on...

Aga kui arvad, et on siiski seda raha väärt, siis mul on Tallinnas üks kontakt, kes teeb vägaväga ilusti ning hind on ka suhteliselt korralik. Asub ta muidugi kurikuulsa Kesk-Sõjamäe 7E tagahoovis, kuid ei ole tolle bandega mitte kuidagi seotud. Kui huvi, annan PS numbri.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tartus soovitan väga Nurgatagust Garaaži


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma võin ka Tartus ära teha hea hinnaga, purk spreyd ja korras. :D Kui huvi siis kiri PS

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ma võin ka Tartus ära teha hea hinnaga, purk spreyd ja korras. :D Kui huvi siis kiri PS

Tegu siiski 2010 aasta autoga ja autol väärtust veel on, seega sooviks korralikku lahendust, kuid tänud pakkumast.

Muudetud liikme umenjaotsenpohhui'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

REVAL GROUP OÜ

Mäealuse 1

 

Mul tehti auto seal ära ja midagi nuriseda küll ei saa, värv ilusti hajutati ära, pole kooreeffekti jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.