Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vajan abi teleri ja telefoni ühendamisega

Soovitatud postitused

Tere! Ei oska ühendada telerit ja telefoni. Teler on ise LG ja smart tv täitsa. Olen tõmmanud Play Poest erinevaid screen share jms appe ning vaadanuid erinevaid õpetusi aga ei saa nagu ikka. Kõige enam tahaks ühendada telerit seetõttu, et filme vaadata. Kas teleril peab ka olema interneti ühendus? Kas piisab ainult sellest kui jagan telerile oma telefoniga interneti? Kas ka wifi direct jaoks on vaja telerile interneti ühendust? Aidake mind olen algaja sellel alal. Ja õpeta ainult siis kui reaalselt ka ise oskad.


virtuaalserveridcs.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No minu LG ja telefon ühilduvad läbi Telia wifi, kui telefonis lähen näiteks youtube, siis seal on automaatselt tv nupp ning vajutades kuvab sama asja kohe telekasse. Midagi muud ma nagu juurde pole tõmmanud ei telekasse ega telefoni.

 

Kindlasti on vaja ka telekale wifi ühendust jh.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kala on selles, et nii teler, kui telefon peavad olema samas võrgus (kodune Wifi ruuter nt). Hotspoti jagamine telekale ei ole sama võrk, sest telefon kasutab mobiilset andmesidet ning annab edasi seda teisele kasutajale. Mobiilne andmeside on muutlik.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.