Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vahvel tolerant scammeritesuhtes ?

Soovitatud postitused

Olen tähele pannud, et viimaselajal on väga paljud vanad teadatuntud petturid vahvlist banaani saanud ja siis järsku unbanni ja "Ärikeeld" embleemi.

Ei mõista, miks ? kui ta üks kord pettis, petab ta ju edasi, miks anda kellegile mingi eri võimalus...

Samuti kui küsisin ühelt pätilt, et kuidas unban said, lasi ta lihtsalt mu kommentaarid ära kustutada, alguses sain hoiatuse ka selle eest. Edaspidi olin kavalam aga ikka ja jälle kustutati .

 

c4178e3937574c699df09fccfcb398d0.jpeg

 

a332b79d77e14e239f30cac606917a07.jpeg

 

Sooviks saada selgitust omanikult ja asjaosalistelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii kahjuks on ja. Isegi isikud, kes on petturite listis tegutsevad vabalt vahvlis -.-


Lisa mind vajutades allolevale pildile :)

 

skype-add-bot.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Exo ongi meil selline mdoeraator kes unbannib scammereid kuna nad tema tuttavad. Mul ka üks tuttav kes pettis siin foorumis inimeselt raha välja sai banni ning kuna Exo ta tuttav siis sai ta ka unbanni.

 

See inimene juba ammu abusenud kuid nagu näha siis omanikku see ei huvita.

Kindlasti on mu postitust ka kohe kadunud ja ise ka foorumist temp banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Exo ongi meil selline mdoeraator kes unbannib scammereid kuna nad tema tuttavad. Mul ka üks tuttav kes pettis siin foorumis inimeselt raha välja sai banni ning kuna Exo ta tuttav siis sai ta ka unbanni.

 

See inimene juba ammu abusenud kuid nagu näha siis omanikku see ei huvita.

Kindlasti on mu postitust ka kohe kadunud ja ise ka foorumist temp banned.

Vaevalt eXo ühtegi varast unbanninud on, enamus juhtkonnast ei tee unbane peale Geir'i. Huvitav ettekujutus sul selle kohta, et saad kohe varsti temp banni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.vahvel.net/showthread.php?191276-kasutaja-tagasi-aga-perm-banned-Mikk-Ulm-Mervyn-Rotberg&p=2534097&viewfull=1#post2534097

 

Keegi oskab seletada, kuidas saab selliste tõendite ja asjadega üldse süüdi mõista? Äkki oli petuskeem ostja poolt? Ehk siis miks nõutakse rahasid kui pole piisavalt tõendeid ja kui sellise süüdimõistmisega ära ei maksta on nimi rikutud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.vahvel.net/showthread.php?191276-kasutaja-tagasi-aga-perm-banned-Mikk-Ulm-Mervyn-Rotberg&p=2534097&viewfull=1#post2534097

 

Keegi oskab seletada, kuidas saab selliste tõendite ja asjadega üldse süüdi mõista? Äkki oli petuskeem ostja poolt? Ehk siis miks nõutakse rahasid kui pole piisavalt tõendeid ja kui sellise süüdimõistmisega ära ei maksta on nimi rikutud?

 

Kuidas sa tõestad ära kes valetab? Nagu sa ise ütlesid, siis "äkki oli". Ainuke fakt millele toetuda on see, et müüja vastutab müüdud kauba eest.

 

Exo ongi meil selline mdoeraator kes unbannib scammereid kuna nad tema tuttavad. Mul ka üks tuttav kes pettis siin foorumis inimeselt raha välja sai banni ning kuna Exo ta tuttav siis sai ta ka unbanni.

 

See inimene juba ammu abusenud kuid nagu näha siis omanikku see ei huvita.

Kindlasti on mu postitust ka kohe kadunud ja ise ka foorumist temp banned.

 

Valgusta mind ka, et keda ma unbanninud olen. :D

Hea muinasjutt.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.vahvel.net/showthread.php?191276-kasutaja-tagasi-aga-perm-banned-Mikk-Ulm-Mervyn-Rotberg&p=2534097&viewfull=1#post2534097

 

Keegi oskab seletada, kuidas saab selliste tõendite ja asjadega üldse süüdi mõista? Äkki oli petuskeem ostja poolt? Ehk siis miks nõutakse rahasid kui pole piisavalt tõendeid ja kui sellise süüdimõistmisega ära ei maksta on nimi rikutud?

 

Nali see on, sai kunagi paar kasutajat välismaal müüa, taheti recover infot hullult, nüüd tema müüb ilma igasuguse infota.

 

Ning see postituste kustutamine ka juba puhas nali, olgu on teema algataja soov aga tegusid teete ja kui midagi kuskile kirjutada siis kohe, plz kustuta ära see nii kohatu... K****i eided koos ikka, saaks aru, et iga päev liitub sadu uusi kasutajaid ja online sama palju, aga enamus seltskond praegu suht sama


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuidas sa tõestad ära kes valetab? Nagu sa ise ütlesid, siis "äkki oli". Ainuke fakt millele toetuda on see, et müüja vastutab müüdud kauba eest.

 

 

 

Valgusta mind ka, et keda ma unbanninud olen. :D

Hea muinasjutt.

 

Asi ongi selles, et ei tõesta ära ja miks pannakse kohe pealkirjaks näiteks PETTUR & VARAS Ees- ja perekonnanimi kui asi ei ole korralikult tõestatud... Tundub nagu ma pooldaks petmist vms aga mul arvamus, et lihtsalt petturiks võiks ainult kohus või reaalsed tõendid tembeldada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Olen võtnud seisukoha, et petturid, kes on kahju tagastanud, saavad unban ning võivad foorumis edasi tegutseda Ärikeelu all.

 

See peaks Ärikeeluga kasutajate uutele võimalikele "klientidele" nii mõndagi ütlema, et mitte uue pettuse ohvriks langeda. Vastasel juhul võõras mure.

 

Ning:

 

Ja olgem ausad, ennem tehingut võiks taustakontrolli teha.

Kui ise loll ja laisk oled, siis pole sinna midagi parata, kui keegi on otsustanud sellist teedpidi minna.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see ei garanteerigi 100% ohutut tehingut, aga aitab vähendada ikka ülesaamist.

 

seda kindlasti, kui isikul on topeltkonto näiteks vms. Aga kui algusest peale sama konto alt tegutsenud, siis ei pruugi. 50/50


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Asi ongi selles, et ei tõesta ära ja miks pannakse kohe pealkirjaks näiteks PETTUR & VARAS Ees- ja perekonnanimi kui asi ei ole korralikult tõestatud... Tundub nagu ma pooldaks petmist vms aga mul arvamus, et lihtsalt petturiks võiks ainult kohus või reaalsed tõendid tembeldada.

 

Võibolla tõesti ei tõesta ära, aga selleks proovivad siin moderaatorid anda endast parima, võttes vajadusel kontakti mõlema osapoolega ning võibolla nõuda välja rohkem tõestust.

 

Ja nagu keegi eelpool mainis, kasutaja müüjatel (peamised pettused) on kohustus asi korda ajada või siis jääb ise süüdi, niimoodi on see siin minu teada olnud juba aastast 2007.

 

Pealtnäha paistab, et teemat päris niisama ikka ei tehta, vaid alusega. Suht 99% on ikkagi reaalselt petnud ja see on lõpuks välja tulnud / üles tunnistatud / rahad tagasi makstud.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võibolla tõesti ei tõesta ära, aga selleks proovivad siin moderaatorid anda endast parima, võttes vajadusel kontakti mõlema osapoolega ning võibolla nõuda välja rohkem tõestust.

 

Ja nagu keegi eelpool mainis, kasutaja müüjatel (peamised pettused) on kohustus asi korda ajada või siis jääb ise süüdi, niimoodi on see siin minu teada olnud juba aastast 2007.

 

Pealtnäha paistab, et teemat päris niisama ikka ei tehta, vaid alusega. Suht 99% on ikkagi reaalselt petnud ja see on lõpuks välja tulnud / üles tunnistatud / rahad tagasi makstud.

 

Saan aru, et sõnaõigus on suur, aga võiks tekkida nüüd 9 aasta pärast reegel, et enne ei tembeldata Petturiks, kui pole piisavalt tõendeid vms. Väga lihtne on öelda, et kasutaja tõmmati ära, maksa kinni. Anyone? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Saan aru, et sõnaõigus on suur, aga võiks tekkida nüüd 9 aasta pärast reegel, et enne ei tembeldata Petturiks, kui pole piisavalt tõendeid vms. Väga lihtne on öelda, et kasutaja tõmmati ära, maksa kinni. Anyone? :D

 

Olen veendunud, et siis oleks siin pettureid kordades rohkem.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm, Mina müün kasutaja millel olen esimene omanik kasutajale "2", Kasutaja "2" müüb edasi kasutajale "3". Kasutaja "3" müüb kasutajale "4". See kasutaja "4" saab ise scammi ja acc pole enam trusted jne. ja hakkab siis kasutaja "3" süüdistama kasutaja scammimises. Ostu müügi tehingutest tal kõik pildid ja asjad olemas jne. Kasutaja "3" peab siis talle selle raha tagastama? Siis kasutaja "3" nõuab kasutaja "2" raha tagasi jne.

 

Kuidas te tõestate sellist asja, et just eelmiste kasutajate poolt on see tagasi tõmmatud? Ehk on just viimane omanik kasutaja mujale maha müünud ja nüüd andmetega tirib tagasi kasutaja, et veel lisa raha teenida kasutaja pealt.

 

 

Kuidas lahendate üldse sellist asja? või nt esimene omanik otsustab kasutaja tagasi võtta, siis hakkavad järjest kõik üksteistel rahasid tagasi nõudma? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hmm, Mina müün kasutaja millel olen esimene omanik kasutajale "2", Kasutaja "2" müüb edasi kasutajale "3". Kasutaja "3" müüb kasutajale "4". See kasutaja "4" saab ise scammi ja acc pole enam trusted jne. ja hakkab siis kasutaja "3" süüdistama kasutaja scammimises. Ostu müügi tehingutest tal kõik pildid ja asjad olemas jne. Kasutaja "3" peab siis talle selle raha tagastama? Siis kasutaja "3" nõuab kasutaja "2" raha tagasi jne.

 

Kuidas te tõestate sellist asja, et just eelmiste kasutajate poolt on see tagasi tõmmatud? Ehk on just viimane omanik kasutaja mujale maha müünud ja nüüd andmetega tirib tagasi kasutaja, et veel lisa raha teenida kasutaja pealt.

 

 

Kuidas lahendate üldse sellist asja? või nt esimene omanik otsustab kasutaja tagasi võtta, siis hakkavad järjest kõik üksteistel rahasid tagasi nõudma? :D

 

Õige, loo point on selles, et ära müü. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Saan aru, et sõnaõigus on suur, aga võiks tekkida nüüd 9 aasta pärast reegel, et enne ei tembeldata Petturiks, kui pole piisavalt tõendeid vms. Väga lihtne on öelda, et kasutaja tõmmati ära, maksa kinni. Anyone? :D

 

Tegelik 1. omanik saab kasutaja kerge vaevaga enda kontrolli alla. Kui keegi tuleb asjatama, et pole kasutajat enam vms, siis on lihtsamast lihtsam see kasutaja uuesti recoveryda, "tagasi" anda ja tagasi andmine piltide/videoga dokumenteerida. Kui ikka kuidagi ei saa, siis võib proovida korraldada asi mõne mode vms vahendusel - ei eelda seda vaikimisi, puhtalt vastava mode otsustada, kas ta tahab seda teha / tasuta teha.

 

2. või enama omanikuna kasutaja edasimüük on riskantne tegevus. Kes iganes acci müüb peab olema võimeline tagama selle ohutuse. Kui ei ole võimeline, siis kahju küll, aga ei saa müüa :/

Muudetud liikme l6bustank'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegelik 1. omanik saab kasutaja kerge vaevaga enda kontrolli alla. Kui keegi tuleb asjatama, et pole kasutajat enam vms, siis on lihtsamast lihtsam see kasutaja uuesti recoveryda, "tagasi" anda ja tagasi andmine piltide/videoga dokumenteerida. Kui ikka kuidagi ei saa, siis võib proovida korraldada asi mõne mode vms vahendusel - ei eelda seda vaikimisi, puhtalt vastava mode otsustada, kas ta tahab seda teha / tasuta teha.

 

2. või enama omanikuna kasutaja edasimüük on riskantne tegevus. Kes iganes acci müüb peab olema võimeline tagama selle ohutuse. Kui ei ole võimeline, siis kahju küll, aga ei saa müüa :/

 

Noja aga praegu mõtlen sellest, et tembeldatakse scammeriks enne kui tõestatud ja ostja võib vabalt skeemitada ja raha välja petta. Ole kasvõi esimene omanik kasutajal ja müü maha.

Vaatame laiemalt. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.