Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vahvel tolerant scammeritesuhtes ?

Soovitatud postitused

mul oligi see keiss , et mina ega ostja ei saanud acci tagasi , vaid sai selle kasutaja algne omanik acci tagasi , tegi siis recovery sellele ostja emailile ja saigi acci tagasi ja siis tuli välja et banned ...

 

tõesti mina süüdi et acc sai mingi bottimise eest banned ? , kui kasutajaga ei tehtud selle ajaga ühtegi xp-d ( jälgisin ise xp-d crystal math labist )

 

ma ei kavatsegi enda taskust mingit 120 euri taguda

 

ja nagu keegi siin ütles et see ongi surnud ring , ära ei tõesta et mina kedagi üle lasin , võib vabalt juba avalduse teha avaliku laimu eest sõimates vargaks ja petturiks

 

ma olen ka siin foorumis suht "kaua" tegelenud igasuguse rsi äriga ja sellest ajast ammu välja kasvand et endale taskuraha teenida kedagi üle lasta selle nimel , piisavalt vana et tööl käia ja ise endale raha teenida , see on mul tehinguid vähe on , on sellep et ütlen alati et ma ei hooli nendest tehingutest ja ostja/ müüja on sellest aru saand

Muudetud liikme Mikk .'i poolt

2716 days [08.05.19]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Hmm, Mina müün kasutaja millel olen esimene omanik kasutajale "2", Kasutaja "2" müüb edasi kasutajale "3". Kasutaja "3" müüb kasutajale "4". See kasutaja "4" saab ise scammi ja acc pole enam trusted jne. ja hakkab siis kasutaja "3" süüdistama kasutaja scammimises. Ostu müügi tehingutest tal kõik pildid ja asjad olemas jne. Kasutaja "3" peab siis talle selle raha tagastama? Siis kasutaja "3" nõuab kasutaja "2" raha tagasi jne.

 

Kuidas te tõestate sellist asja, et just eelmiste kasutajate poolt on see tagasi tõmmatud? Ehk on just viimane omanik kasutaja mujale maha müünud ja nüüd andmetega tirib tagasi kasutaja, et veel lisa raha teenida kasutaja pealt.

 

 

Kuidas lahendate üldse sellist asja? või nt esimene omanik otsustab kasutaja tagasi võtta, siis hakkavad järjest kõik üksteistel rahasid tagasi nõudma? :D

 

No nii need lood on, et kasutaja MÜÜJA vastutab kasutaja eest. Enne kasutaja müümist võiks endale asja selgeks teha, mis riskid tal sellega võivad kaasneda.

 

Näide.

Kalle müüs Toivole auto. Mina ostan 2 nädalat hiljem Toivolt sama auto, kuid mootor jookseb esimene päev kokku. Ma ei lähe ju Kalle käest õiglust nõudma?


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No nii need lood on, et kasutaja MÜÜJA vastutab kasutaja eest. Enne kasutaja müümist võiks endale asja selgeks teha, mis riskid tal sellega võivad kaasneda.

 

Näide.

Kalle müüs Toivole auto. Mina ostan 2 nädalat hiljem Toivolt sama auto, kuid mootor jookseb esimene päev kokku. Ma ei lähe ju Kalle käest õiglust nõudma?

Teeme nüüd niipidi. Kalle müüsi Toivole auto ja Toivo müüs auto edasi naabrimees Endelile. Kalle tuleb võtab auto tagasi ja süüdlaseks jääb Toivo?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Teeme nüüd niipidi. Kalle müüsi Toivole auto ja Toivo müüs auto edasi naabrimees Endelile. Kalle tuleb võtab auto tagasi ja süüdlaseks jääb Toivo?

 

Sinu stsenaariumi võimalikud väljundid:

 

1. Endel näeb, et Kalle "võtab" auto tagasi- omavoliline omistamine / vargus. Kalle tagastab auto või asjaga tegeleb edasi politsei.

2. Endel ei näe, et Kalle "võtab" auto tagasi. Asjaga tegeleb edasi politsei.

 

Lihtne.

 

Vahvelpolice ehk siis siinsed moderaatorid või administraatorid üritavad analoogselt politseile siin tegutseda.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dydl mõtles seda näiteks:

Ma müün mingi x kontot, olen esimene omanik. Peeter ostab ära ning mängib kuni rsist kopp ees. Peetril tekkis plaan skeemidega mind petturiks tembeldada ja väita ,et ma tõmbasin konto tagasi. Mina jään petturiks kuna 0 tõestust minupoolt, lisaks Peeter saab eurid tagasi ja kõik?? Ja ta võib valetada veel et kontol oli x summa mille, selle peab ka veel kinni plekkima??


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dydl mõtles seda näiteks:

Ma müün mingi x kontot, olen esimene omanik. Peeter ostab ära ning mängib kuni rsist kopp ees. Peetril tekkis plaan skeemidega mind petturiks tembeldada ja väita ,et ma tõmbasin konto tagasi. Mina jään petturiks kuna 0 tõestust minupoolt, lisaks Peeter saab eurid tagasi ja kõik?? Ja ta võib valetada veel et kontol oli x summa mille, selle peab ka veel kinni plekkima??

Kui oled esimene omanik siis ei tohiks olla probleeme ju tagasi võtmisega ning kasutaja "tagastamisega"


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui oled esimene omanik siis ei tohiks olla probleeme ju tagasi võtmisega ning kasutaja "tagastamisega"

 

Jah.kuid.Peeter.valetab.ning.nõuab.raha.kuna.acc.untrusted.Peeterile.jääb.konto.kätte.aga.väidab.et.gone.

 

space.ei.tööta


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui oled esimene omanik siis ei tohiks olla probleeme ju tagasi võtmisega ning kasutaja "tagastamisega"

 

probleem on ju ikka olemas, uus omanik võib igast sitta kokku keerata ning tembeldada müüja "scammeriks"


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ükskord oli ka nii et mina ostsin mingi tüübi käest kasutaja, siis müüsin kasutaja edasi kolmandale, siis esimene omanik recoverys tagas ja sain täie rauaga ikka.

aga lõpus tuli ikka välja et esimene omanik tõmbas kasutaja tagasi, tänu sellele et tüüp andis valed recoveryd ja tüüp tunnistas süüdi et võttis tagasi, kuid alguses ütles et ''mina ei tea midagi'' .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Jah.kuid.Peeter.valetab.ning.nõuab.raha.kuna.acc.untrusted.Peeterile.jääb.konto.kätte.aga.väidab.et.gone.

 

space.ei.tööta

 

Sellepärast võikski endale kasutaja müümisega kaasnevaid riske teadvustada.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
et kui raha sain mina , siis ka scammisin ka raudselt mina ?

 

Kes siis sinu arust kahjud korstnasse peab kirjutama? Oletada võime ju ka, et Sina valetad. Neid näiteid annab tuua ka teistpidi nagu siin eelkõnelejad on toonud.

 

Asi ongi selles, et igaüks müüb oma RSi kasutaja OMAL vastutusel. Seaduste järgi vastutab müüja müüdud kauba eest.

Toome siis sellise näite:

 

A müüb B-le kasutaja. B mängib mõnda aega ning müüb kasutaja edasi C-le. B võtab kasutaja tagasi ning kui C küsib selgitust, siis B ütleb, et tema ei ole midagi teinud ega tea asjast midagi. Saate aru, et nende näidete toomine ei anna mitte midagi. Süüdlast leida on võimatu, sõna sõna vastu ainult. Lõppude lõpuks vastutabki müüja.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes siis sinu arust kahjud korstnasse peab kirjutama? Oletada võime ju ka, et Sina valetad. Neid näiteid annab tuua ka teistpidi nagu siin eelkõnelejad on toonud.

 

Asi ongi selles, et igaüks müüb oma RSi kasutaja OMAL vastutusel. Seaduste järgi vastutab müüja müüdud kauba eest.

 

 

 

Toome siis sellise näite:

 

A müüb B-le kasutaja. B mängib mõnda aega ning müüb kasutaja edasi C-le. B võtab kasutaja tagasi ning kui C küsib selgitust, siis B ütleb, et tema ei ole midagi teinud ega tea asjast midagi. Saate aru, et nende näidete toomine ei anna mitte midagi. Süüdlast leida on võimatu, sõna sõna vastu ainult. Lõppude lõpuks vastutabki müüja.

 

A võtab C-lt kasutaja tagasi siis taob vahe kinni B ja pluss on veel kasutajast ka ilma

 

logic


2716 days [08.05.19]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes siis sinu arust kahjud korstnasse peab kirjutama? Oletada võime ju ka, et Sina valetad. Neid näiteid annab tuua ka teistpidi nagu siin eelkõnelejad on toonud.

 

Asi ongi selles, et igaüks müüb oma RSi kasutaja OMAL vastutusel. Seaduste järgi vastutab müüja müüdud kauba eest.

Toome siis sellise näite:

 

A müüb B-le kasutaja. B mängib mõnda aega ning müüb kasutaja edasi C-le. B võtab kasutaja tagasi ning kui C küsib selgitust, siis B ütleb, et tema ei ole midagi teinud ega tea asjast midagi. Saate aru, et nende näidete toomine ei anna mitte midagi. Süüdlast leida on võimatu, sõna sõna vastu ainult. Lõppude lõpuks vastutabki müüja.

 

 

aga.kuidas.me.teame.et.kasutaja.läinud?vb.skeemitabki.viimane.kasutajat.omav.isik.pappi.välja.

 

Või taovad kõik eelmised kasutajat omanud isikud selle summa võrdselt välja

 

Kui suudab tõestada, et kasutaja läinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kergem on mitte omakohtuselt siin kohe teema tegemisel petturiks ja kelmiks tembeldada enne kui mõned kommentaarid on antud vähemalt vms.

Eestis mõistab süüdi ainult kohus, kui käitute vastavalt seadustele siis lugege selle lause algust uuesti. Keegi saab aru, mis ma öelda tahan? Koguaeg vastatakse samamoodi kuigi seletan koguaeg probleemi uuesti. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aah.. vana hea vahvel :D Feels like 2010 all over again. Fucking paranoid pigeons, tegelt ka ärge tehke endale häbi. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aah.. vana hea vahvel :D Feels like 2010 all over again. Fucking paranoid pigeons, tegelt ka ärge tehke endale häbi. :)

 

Kui midagi ütled siis seleta lahti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
5 lehekülge higistamist.

 

Isegi seljuhul, kui pettur/võlgnik on võla tasunud, võiks jääda ta siiski vahvel.net'i keskkonnas bännituks .

 

See on sellepärast, et võlgnikul oleks motivatsioon võlg tasuda. Ärikeeluga kasutaja vaevalt suudab kedagi üle lasta.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui midagi ütled siis seleta lahti.

 

Ma mõtlesin selle peale, aga ei tahtnud sellest asjast osavõtta. Lühidalt vastates, ei ole vahvel mingi riiklik foorum. Siin kehtivad siiski foorumi oma reeglid ja kohus. Siin käibki teistmoodi, ega juhtkond siin trahvi ei tee ega vangi pane. See ei ole Eesti kohtusüsteemiga võrreldav.

 

B maksab tagasi C'le, A maksab tagasi B'le. Case closed.

 

@Robert Riiily? :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.