Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Naljakas värk selle kasutajaga, sain just tagasi aga kasutaja permbanned + kasutajaga on 0 xp tehtud aga bottimises eest banned, mis veel imelikum.

 

9a2a1dfefe7843dd0b14b0adb34ffacc.png

 

hmmm

b81c71f59a4bf74c2e21fd07ef4a7ac8.png

 

kontakteerusin ka jagex suppordiga ja vastus selline:

 

a843e3aaac7b912c7bea681848577356.png

 

http://services.runescape.com/m=forum/forums.ws?408,409,644,65772293

Muudetud liikme gerfz'i poolt
new pealkiri

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja me oleme pidevalt vestluses

proovin ise ka esimest korda acci recy-da , kuigi ütleks ka endapoolt midagi siis :

 

Kasutaja müüsin tõesti Gerfzile 120 euri eest ja kõik sujus , kuni tuli päev kui ma logisin oma purega sisse ja mõtlesin et tahaks oma maini nime ikkagi tagasi ja paneks selle purele, nii siis kirjutasingi Gerfzile lõustaraamatusse , et kas ta saaks ingame name ära vahetada ja sooviks seda omale tagasi. Sellepeale ütles ta mulle et acci pole enam tema käes ja mingi uus email peal , palus abi et kas ma aitaks tal tagasi võtta. mm mõtlesin okei väga imelik et nüüd järksu märkas et acc läinud kui just mina kirjutasin. Andsin talle siis kasutaja info ( ostmise ajal ta seda kaasa ei tahtnud ) ja proovis mis ta proovis sai vist deniend vms. Mõtlesin et väga imelik küll miks nii küll läks , kirjutasin siis esimesele omanikule ehk Mervynile , paar päeva oli pmst vaikus kui kirjutas mulle täna et mingi vend lisas teda ja hakkas kasutajast rääkima .

Mervyn ütles et ta ei saa account recovery teha kuna ta ei saa kindel olla et Gerfz kasutajat juba edasi ei müünud kuskile välismaa foorumisse vms ( ostupäeval mainis ta ka mulle et kasutajaga mängima ei hakka , vaid müüb edasi vms , ühesõnaga ostab-müüb accounte) Ma ise hakkasin ka mõtlema et vb ongi selline plaan , et ostab kellegilt acci , müüb välismaalasasele maha ja siis hakkab vana omanikule puid alla panema et account läinud ja mingi teine email peal ja siis pmst saab topelt tasustatud ja ilus elu läheb edasi. Või siis on enda mingi teise emaili peale pannud sinna - võimalusi on mitmeid .

 

Mina tõstan käed ülesse ja ütlen et minul on käed puhtad sellest teemast , ega kavatse seda 120 euri omast taskust tagasi maksta, pole mina kasutajat tagasi tõmmanud , ja vaevalt seda teeks ka Mervyn , sest oli siin foorumis tuntud kui hea blogger oma purega , kuigi kutt pani quiti ja müüs ka oma pure maha ,

 

Gerfzile ütlesin ka et antku asjale ka ametlik käik sisse kui soovib , vb uuritakse seal midagi või mdea ka

 

võiksin ka omaltpoolt need fb chati pildid siia uploadida , aga no kui teema alustas Gerfz siis las lisab niipalju pilte kui suudab ja kui näen et miski oluline puudu siis lisan ise juurde

 

Mikk


2716 days [08.05.19]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
ja me oleme pidevalt vestluses

proovin ise ka esimest korda acci recy-da , kuigi ütleks ka endapoolt midagi siis :

 

Kasutaja müüsin tõesti Gerfzile 120 euri eest ja kõik sujus , kuni tuli päev kui ma logisin oma purega sisse ja mõtlesin et tahaks oma maini nime ikkagi tagasi ja paneks selle purele, nii siis kirjutasingi Gerfzile lõustaraamatusse , et kas ta saaks ingame name ära vahetada ja sooviks seda omale tagasi. Sellepeale ütles ta mulle et acci pole enam tema käes ja mingi uus email peal , palus abi et kas ma aitaks tal tagasi võtta. mm mõtlesin okei väga imelik et nüüd järksu märkas et acc läinud kui just mina kirjutasin. Andsin talle siis kasutaja info ( ostmise ajal ta seda kaasa ei tahtnud ) ja proovis mis ta proovis sai vist deniend vms. Mõtlesin et väga imelik küll miks nii küll läks , kirjutasin siis esimesele omanikule ehk Mervynile , paar päeva oli pmst vaikus kui kirjutas mulle täna et mingi vend lisas teda ja hakkas kasutajast rääkima .

Mervyn ütles et ta ei saa account recovery teha kuna ta ei saa kindel olla et Gerfz kasutajat juba edasi ei müünud kuskile välismaa foorumisse vms ( ostupäeval mainis ta ka mulle et kasutajaga mängima ei hakka , vaid müüb edasi vms , ühesõnaga ostab-müüb accounte) Ma ise hakkasin ka mõtlema et vb ongi selline plaan , et ostab kellegilt acci , müüb välismaalasasele maha ja siis hakkab vana omanikule puid alla panema et account läinud ja mingi teine email peal ja siis pmst saab topelt tasustatud ja ilus elu läheb edasi. Või siis on enda mingi teise emaili peale pannud sinna - võimalusi on mitmeid .

 

Mina tõstan käed ülesse ja ütlen et minul on käed puhtad sellest teemast , ega kavatse seda 120 euri omast taskust tagasi maksta, pole mina kasutajat tagasi tõmmanud , ja vaevalt seda teeks ka Mervyn , sest oli siin foorumis tuntud kui hea blogger oma purega , kuigi kutt pani quiti ja müüs ka oma pure maha ,

 

Gerfzile ütlesin ka et antku asjale ka ametlik käik sisse kui soovib , vb uuritakse seal midagi või mdea ka

 

võiksin ka omaltpoolt need fb chati pildid siia uploadida , aga no kui teema alustas Gerfz siis las lisab niipalju pilte kui suudab ja kui näen et miski oluline puudu siis lisan ise juurde

 

Mikk

 

 

 

 

 

tõesti, kõigil on hea öelda, et aa müüb välismaale edasi, tahab niisama kasutajat tagasi saada aga ise müüs maha ja see, et kui sa palusid vaadata, et miks nime ei saa vahetada siis ma üritasingi vaadata ja ei saanud sisse ja siis alles märkasin, et teine email on kasutajal peal, mul seisavad enamus kasutajad ja märkan alles siis kasutajate kadumist kui on vaja kasutaja maha müüa sest ma igapäevalselt tõesti ei kontrolli kas kasutaja alles, also ei kavatse 120 euri annetada kellegile.

 

+ kaasas olev recovery info mitte töötav.

 

ma ei tea kas see pilt midagi näitab aga siin on näha, et cancelisin selle ruuni kasutaja oma kasutajate shopist ära ka kui teada sain, et kasutaja pole enam minu käes 4167af609d4be4d97da933c9bab1ff7f.png

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tõesti, kõigil on hea öelda, et aa müüb välismaale edasi, tahab niisama kasutajat tagasi saada aga ise müüs maha ja see, et kui sa palusid vaadata, et miks nime ei saa vahetada siis ma üritasingi vaadata ja ei saanud sisse ja siis alles märkasin, et teine email on kasutajal peal, mul seisavad enamus kasutajad ja märkan alles siis kasutajate kadumist kui on vaja kasutaja maha müüa sest ma igapäevalselt tõesti ei kontrolli kas kasutaja alles, also ei kavatse 120 euri annetada kellegile.

 

+ kaasas olev recovery info mitte töötav.

 

ma ei tea kas see pilt midagi näitab aga siin on näha, et cancelisin selle ruuni kasutaja oma kasutajate shopist ära ka kui teada sain, et kasutaja pole enam minu käes 4167af609d4be4d97da933c9bab1ff7f.png

 

sellele sa võisid igakell cancel panna ja sul pole meile anda tõendeid et sa kasutajat maha ei müünud juba

kui see juba müügis oli ju siis ka maha müüsid

 

Mina olen oma sõna öelnud , olen siin foorumis suht mõni aasta olnud , ostnud müünud kulda/kasutajaid ja pole kellegiga probleeme old

kuid nüüd järsku kui müün inimesele ,kes tegeleb kuskil välismaa foorumis kasutajate müümisega , tekib järsku probleem ??

 

+ sa pole viitsind isegi teemaga vaeva näha , kui paned ainult ühe pildi siis


2716 days [08.05.19]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

võin anda oma feedbacki kohta ülevaate, seal kõik kasutajad üleval mis müüdud, see peaks piisav tõestus olema + mis veava näha, tahad pilti kuidas ma su kontole 120 euri saatsin?

 

aa9f1f58283fb0d85d08566ad60ea94e.png

 

viimased müüdud kasutajad ja seal lehel on policy mis ütleb, et kui kasutaja on tagasi tõmmatud ja seda ei tagastata siis seller refundib 100% + fees.

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mina olen kõik öelnud , mina pole asja taga ja kõik

 

ja kui mäletan õieti siis ütlesid veel et ei vahetanud parooligi ära kui sulle selle ära müüsin ja + siis veel rääkisid mingist asjast veel et kasutaja võib olla hacked ?

 

ootame kuni mervyn saab oma sõna siin öeldud


2716 days [08.05.19]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

jään rahast ja accountist ilma siis jap?


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis ban appealile vastati?

 

 

 

midagi, lihtsalt öeldi, et mingi nende team vaatab neid banne üle kõikidel kasutajatel aga sellel kasutajal varem ka juba mingi ban värk all olnud mis ära võetud, kahtlan, et maha võetakse.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina olen kõik öelnud , mina pole asja taga ja kõik

 

ja kui mäletan õieti siis ütlesid veel et ei vahetanud parooligi ära kui sulle selle ära müüsin ja + siis veel rääkisid mingist asjast veel et kasutaja võib olla hacked ?

 

ootame kuni mervyn saab oma sõna siin öeldud

 

Kahjuks ei saa kuidagi tõestada seda kurja kätt kes kasutaja tagasi võttis ning ostja ees vastutab ikkagi müüja. Seega peaksid hüvitama qerfzile tehingu summa ning Mervyn omakorda sinule.

 

Sellepärast ei tasugi neid kasutajaid nagu lõbunaisi vahetada.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kahjuks ei saa kuidagi tõestada seda kurja kätt kes kasutaja tagasi võttis ning ostja ees vastutab ikkagi müüja. Seega peaksid hüvitama qerfzile tehingu summa ning Mervyn omakorda sinule.

 

Sellepärast ei tasugi neid kasutajaid nagu lõbunaisi vahetada.

 

Olen nõus raha kohe tagasi maksma kui kasutaja saab unbanni.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kasutaja ostsin 60 euriga , müüsin 120ga , kes vahe kinni taob ? mina ? elusgi mitte , niiet leidke mingi muu lahendus

pole midagi teha imo, ega kui ma müün 300ga maha ja ise maksan 100, siis maksan ka 300 tagasi ja nutan, polegi midagi teha.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Millal teievaheline tehing toimus?

 

kuu aega tagasi umbes nüüd juba.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
09.11.16

 

Maksa siis mulle 60 euri vähemalt ära, kui ei suuda kogu summat kinni taguda.

 

//lubati ära maksta järgmise kuu alguses. 9 Jan.

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
TEEMA1.png

TEEMA2.png

esiteks, nagu sa ise ütlesid siis polnud xp tehtud ehk miks ma peaks proovima sisse siis üldse logida, ma panen kasutaja müüki ja jätan sinna

nii kaua kui ära ostetaksa.

 

aa, et müün välismaale maha ja siis keegi ei saa midagi teha mulle, kui tagasi võtan? hmm site mida kasutan on playerauction.com

ostja saadab raha neile ja nemad saadvad raha sulle, kui ostja kaebab ja sa kasutajat tagasi ei anna siis nad teevad chargeback su

paypalile.

 

kui kasutaja on juba müüdud seal siis seda ei saa uuesti müüki panna ja siin on jutt playerauction live suppordiga.

 

bc29bc95a961ead807724008525cc4c6.png

 

ja kuna sina oled vastutaja, siis ootan raha tagasi.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

gerfz - Midagi su jutus lonkab.

 

Esimesel lehel andsid pildi, kus oled offeri canceldanud. Expire date on seal 13 Dec, mis tähendab, et kuulutus pandi üles 13 Nov (30 päevase offeri eeldusel).

 

ma ei tea kas see pilt midagi näitab aga siin on näha, et cancelisin selle ruuni kasutaja oma kasutajate shopist ära ka kui teada sain, et kasutaja pole enam minu käes 4167af609d4be4d97da933c9bab1ff7f.png

 

 

Siin aga tuleb jutust välja, et offer pandi üles 10 Nov ja canceldati 25 Nov (väljastab 14 päevase offeri võimaluse). Järelikult oli offer 30 päevane ning pidanuks lõppema 10 Dec.

 

kui kasutaja on juba müüdud seal siis seda ei saa uuesti müüki panna ja siin on jutt playerauction live suppordiga.

 

bc29bc95a961ead807724008525cc4c6.png

 

ja kuna sina oled vastutaja, siis ootan raha tagasi.

 

 

Ehk tahad selgitada?


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
gerfz - Midagi su jutus lonkab.

 

Esimesel lehel andsid pildi, kus oled offeri canceldanud. Expire date on seal 13 Dec, mis tähendab, et kuulutus pandi üles 13 Nov (30 päevase offeri eeldusel).

 

 

 

 

 

 

Siin aga tuleb jutust välja, et offer pandi üles 10 Nov ja canceldati 25 Nov (väljastab 14 päevase offeri võimaluse). Järelikult oli offer 30 päevane ning pidanuks lõppema 10 Dec.

 

 

Ehk tahad selgitada?

 

Aaa täitsa saan aru, vaatasin oma konto uuesti läbi ja minu poolt on kõik pildid õiged, kas siis livesupport andis mulle vale konto info või copys valet asja või midagi, kui sa arvad, et mina üritan praegu midagi peita siis kirjuta mulle pm ja ma annan sulle oma andmed, saad ise oma silmaga vaadata aga isegi, kui seal on mingi vale info livesuppordi poolt antud siis kas see muudab midagi, minu arust mitte.

 

ma lükkasin kõik argumendid mis Mikk andis ümber ja keegi tahab ikka veel öelda, et mina üritan Mikult praegu "ekstra raha" välja lüpsta?

 

keegi ütles, et vaata kuidas Reiner vastab viimases vastuses COrrect, et kas see imelik pole? - Ta on ka lihtsalt inimene, chill down :D

 

Ma kirjutan ka enda poolt siis paar asja ennem kui tuleb teemaks see, esiteks kui ma oleks loginud sisse vahepeal selle kontoga ja varem näinud, et kasutaja tagasi võetud ja oleks saanud banni vältida? - Ei, Mervyn ei viitsinud asjaga tegeleda mingi 2+ nädalat vähemalt, mis on veits imelik.

Mikk lubas võtta mind kodust peale ja Mervyn-i maja ette sõita, kui ta kontot tagasi kohe ei võta, ütles, et me oleks istunud lihtsalt autos ja meie eest oleks asi ära tehtud :laugh::laugh:

Keegi tahab väita, et sain ise kasutaja bänni kuna mulle ei meeldinud kasutaja või midagi, kui mul on võimalus 120 eurist teha ~300 dollarit siis vaevalt ma midagi sellist teeks, ei välista, et selliseid inimesi pole kes teeks.

 

ma oleks võinud selle teema ammu juba puudutamata jätta aga Mikk väidab, et ma tahan ekstra raha tema pealt teenida.

 

Ei viitsinud väga oma teksti läbi lugeda mis praegu kirjutasin.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.