Lehekülg 4 4st Esimene ... 234
  • Mine lehele:

Teema: Vanavara otsimine. ( Mündid jne )

Tulemused 31 kuni 37 37'st

Väga ahvatlev kell, omaks isegi sellist
    Endale on ka hakanud meeldima viimasel ajal Natsi-Saksamaa esemed. Ise otsin hetkel SS asju, näiteks Eesti leegionäridega seotud asju ning SS Waffen sõrmuseid.
    Olen hakanud viimase ajal silma peal hoidma ka Hitleri "minu võitlus" eesti keelsel raamatul, aga raisad on siga kallid
    Viimati muutis KesHullOn - 27. november 2016 kell 12:48.
    Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: KesHullOn
    Väga ahvatlev kell, omaks isegi sellist
    Endale on ka hakanud meeldima viimasel ajal Natsi-Saksamaa esemed. Ise otsin hetkel SS asju, näiteks Eesti leegionäridega seotud asju ning SS Waffen sõrmuseid.
    Olen hakanud viimase ajal silma peal hoidma ka Hitleri "minu võitlus" eesti keelsel raamatul, aga raisad on siga kallid
    Edu, ise võin soovitada erinevaid vanavara laatasi kus sihukesi asju saab, kuid alati tasub uurida kas tegu võltsi/orginaaliga, muidugi paljud võltsid väga head. Põhiline, et ostja ütleb, mitte ei müü õiget võltsi pähe ja ei küsi mitu korda kallimat hinda.
    Ise olen ka jälginud, et saaks mõne sõrmuse, kuid siiani pole midagi leidnud.

Täna käisime Narva-jõesuus, kuna paar objekti mida töömehed teevad siis Isaga sisustame aega ja käime otsimas ning esimese 15 minutiga tuli sihukene isend.Algul kaevasin otsa välja ja siis kutsusin demineerijad kohale, need küsisid kohe telefonis nime ja peale seda kui kuulsid nime, siis arvasid kohe kuhu tulla ( Eelmine aasta Isa leidis samast kohast 4 mürsku, üks oli pea 70cm pikk )
    Algul taheti seal õhku lasta, kuid killud lendavad kuni 600m kaugusele, siis ei hakatud riskima ( Surnuaed ligidal + terviserajad ), pool sütikut pidi sees olema + lõhkeainet täis. Igatahes korralik leid, homme ja ülehomme kammime veel neid alasi ja eks näha, mida tuleb. Muidugi muid asju sain ka veel, millest tasub pilte teha aga need panen mõne päeva pärast.

All empires are created of fire & BLOOD
    EL Patron Pablo Escobar
    Hey

Kuna maapind juba päris pehme, otsustasime hooaja avada ning esimese päeva kohta väga tõsine leid.
    Nimelt sain oma elu esimese KULD asja, nimelt Kuldsõrmuse, mis kirjade järgi tundub päris vana olevat ja mitte eesti oma ( Pole nn eesti proovid ) midagi on sisse graveeritud. '
    Üllatavalt hea leid! Mingi päev proovin parema pildi teha kui sõrmus puhas on.
    Peale seda saime vanema mootorratta istme ( See on päris hinnaline, kes oskab neid asju hinnata ning mingid vanemad käärid mis ei tohiks vene omad olla ) samuti 1903 2 kopikat.
    Kui keegi siit Lääne-Virumaalt ja huvi otsima tulla, siis võib julgelt ühendust võtta. Meie poolt on tasuta transport ja asukohad

Tulemasin, nööp ja 1903 2 kopikat

Kuldsõrmus, sisse graveeritud nimetähed + firma nimi kes on teinud ning mõned asjad veel. ( Analoogseid on Poolast leitud, 1900a omasi )

Mootorratta iste

Käärid

EL Patron Pablo Escobar
    Kahjuks mitte

EL Patron Pablo Escobar
    Mul kodus mingi topsikutäis vanu vene kopikaid aastavahemikus 1943-1980 vms. Kui huvi, siis anna teada, annaksin odavalt ära. Asun Tartus ja osadel nädalavahetustel kodus(Jõhvis).
    Tere,

Kirjutan hiljem.

EL Patron Pablo Escobar

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees