Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vanavara otsimine. ( Mündid jne )

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Kahjuks tuli lumi maha ja pole saanud otsima minna, pole saanud veel vundamente ka lammutada, eks mingi aeg peab pihta hakkama.

Lubab nädal aega sooja, kui lumi ära kaob siis saab ka mingi aeg veel otsida.

Tegelikult on paremini näha, kuid värskelt puhastatud ja mündid ainega koos ning peegeldub. :)

Need mustad mündid on tegelikult väga head, lihtsalt tume + valgus teevad sihukeseks.

2iawx8z.jpg


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Käisime täna Kollektsionääride kokkutulekul Kohtla-Järvel, nipet näpet huvitavat oli, aga mitte seda mida oleks väga ostnud. Ise vaatasin rohkem Natsi-Saksamaa asju aga andis tunda, et asukoht on Ida-Virumaa ja võrreldes teiste kohtadega, seal oli minimaalne kogus Natsi-Saksamaa asju. Üks orginaalne pannal oli ja hinnaks 110 eurot, koopiad olid 35 eurot. Neid ei hakanud ostma kuid sihukene omapärane kell jäi silma, mille ostsin ära. Kahjuks koopia ja hind oli 25 eurot, kuid töötab ja miks mitte osta.

IMG_20161113_113011.jpg

IMG_20161113_113102.jpg


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käisime täna Kollektsionääride kokkutulekul Kohtla-Järvel, nipet näpet huvitavat oli, aga mitte seda mida oleks väga ostnud. Ise vaatasin rohkem Natsi-Saksamaa asju aga andis tunda, et asukoht on Ida-Virumaa ja võrreldes teiste kohtadega, seal oli minimaalne kogus Natsi-Saksamaa asju. Üks orginaalne pannal oli ja hinnaks 110 eurot, koopiad olid 35 eurot. Neid ei hakanud ostma kuid sihukene omapärane kell jäi silma, mille ostsin ära. Kahjuks koopia ja hind oli 25 eurot, kuid töötab ja miks mitte osta.

IMG_20161113_113011.jpg

IMG_20161113_113102.jpg

 

Kas oled natsi armastaja? Ja miks võlts produkte osta? Äkki leiad maa-alt selle? Krdi krt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas oled natsi armastaja? Ja miks võlts produkte osta? Äkki leiad maa-alt selle? Krdi krt

 

dude what. See, et inimene otsis oma kollektsiooni Natsi-Saksamaa asju, ei tee temast natsi-armastajat. Mõtle peaga :D Sa oled kas väga rumal või mängid lolli, et koguda PC. Ta ju ütles, et jäi silma OMAPÄRANE kell, mille ta ostis.

 

Jeez.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kas oled natsi armastaja? Ja miks võlts produkte osta? Äkki leiad maa-alt selle? Krdi krt

 

Ei taha teha ennatlikke järeldusi, kuid Sina tundud olevat inimene kes ei suuda kaugemale vaadata kui oma nina ette ja aju suudab minna massiga kaasa.

Vastan sinu küsimustele.

 

1) Ma ei ole "natsi armastaja", kuid mulle meeldib natsionaalsotsialism ehk rahvussotsialism kui maailmavaade, selle alused ja ideoloogia. Meile kõigile meeldib midagi, me kõik lähtume millegist või meeldib mingi ideoloogia või uskumus, olgu selleks mis tahes asi. See ei tähenda, et ma kiidan A. Hitleri kõik teod 100% õigeks, või käin kusagil karjumas erinevaid A.Hitleri loosungeid, nagu paljud harimatud ja teevad selleks ennast veel rohkem lolliks ja viivad seda ideoloogiat põhja. Mina näen, et A.Hitler oli väga tark inimene, Tal olid väga head ideed ja plaanid, mida Ta suutis ka ellu viia(Kui nüüd lugeda ajalugu ja vaadata mida ta tegi Saksamaal siis see väärib kummardust), lihtsalt omade miinustega, nagu ikka iga võiduga tuleb kaotus ja iga kaotusega võit. Ning mulle meeldib Natsi-Saksamaa asju koguda, muidugi ma kogun ka Tsaari ja Stalini venemaa rahasi ja kui leian mõne asja siis ega ma seda minema ei viska/maha ei müü, kuid eelistan rohkem Natsi-Saksamaa asju ning usu, neid kes Natsi-Saksamaa asju koguvad on väga palju ning paljud neist ei poolda isegi natsionaalsotsialismi, nii, et Sinu väide on väga väär.

2) Vahel ei leia orginaali, ütleme ausalt, et kui seal oleks olnud orginaal siis oleksin selle ära ostnud aga kuna polnud ja kasvõi sihukene nn koopia siis minu nägemuse järgi vääris see ostu. Sest sihukesi asju tänapäeval leida, täiesti tervena või isegi katkisena on haruldus, kuna sihukesi ei lastud nagu praegusel ajal hiina masstoodangut.

3) Hea oleks kui leiaks, kuid kui ei leia siis peab leppima sellega mis on, põhiline, et on midagi.

 

Loodan, et ma vastasin Sinu küsimustele ja järgmine kord kui esitad kellegile küsimusi, siis esita viisakal toonil, jätad endast ka poole parema mulje ( Kui Sind muidugi huvitab mida Sinust arvatakse )

 

dude what. See, et inimene otsis oma kollektsiooni Natsi-Saksamaa asju, ei tee temast natsi-armastajat. Mõtle peaga :D Sa oled kas väga rumal või mängid lolli, et koguda PC. Ta ju ütles, et jäi silma OMAPÄRANE kell, mille ta ostis.

 

Jeez.

 

Kahjuks on sihukesi väga palju, nende aju ei genereeri midagi targemat.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga ahvatlev kell, omaks isegi sellist :)

Endale on ka hakanud meeldima viimasel ajal Natsi-Saksamaa esemed. Ise otsin hetkel SS asju, näiteks Eesti leegionäridega seotud asju ning SS Waffen sõrmuseid.

Olen hakanud viimase ajal silma peal hoidma ka Hitleri "minu võitlus" eesti keelsel raamatul, aga raisad on siga kallid :D

Muudetud liikme KesHullOn'i poolt

Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Väga ahvatlev kell, omaks isegi sellist :)

Endale on ka hakanud meeldima viimasel ajal Natsi-Saksamaa esemed. Ise otsin hetkel SS asju, näiteks Eesti leegionäridega seotud asju ning SS Waffen sõrmuseid.

Olen hakanud viimase ajal silma peal hoidma ka Hitleri "minu võitlus" eesti keelsel raamatul, aga raisad on siga kallid :D

 

Edu, ise võin soovitada erinevaid vanavara laatasi kus sihukesi asju saab, kuid alati tasub uurida kas tegu võltsi/orginaaliga, muidugi paljud võltsid väga head. Põhiline, et ostja ütleb, mitte ei müü õiget võltsi pähe ja ei küsi mitu korda kallimat hinda. :)

Ise olen ka jälginud, et saaks mõne sõrmuse, kuid siiani pole midagi leidnud. :(

 

Täna käisime Narva-jõesuus, kuna paar objekti mida töömehed teevad siis Isaga sisustame aega ja käime otsimas ning esimese 15 minutiga tuli sihukene isend.Algul kaevasin otsa välja ja siis kutsusin demineerijad kohale, need küsisid kohe telefonis nime ja peale seda kui kuulsid nime, siis arvasid kohe kuhu tulla :D ( Eelmine aasta Isa leidis samast kohast 4 mürsku, üks oli pea 70cm pikk )

Algul taheti seal õhku lasta, kuid killud lendavad kuni 600m kaugusele, siis ei hakatud riskima ( Surnuaed ligidal + terviserajad ), pool sütikut pidi sees olema + lõhkeainet täis. Igatahes korralik leid, homme ja ülehomme kammime veel neid alasi ja eks näha, mida tuleb. Muidugi muid asju sain ka veel, millest tasub pilte teha aga need panen mõne päeva pärast.

IMG_20161128_115514.jpg

IMG_20161128_131152.jpg


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hey

 

Kuna maapind juba päris pehme, otsustasime hooaja avada ning esimese päeva kohta väga tõsine leid.

Nimelt sain oma elu esimese KULD asja, nimelt Kuldsõrmuse, mis kirjade järgi tundub päris vana olevat ja mitte eesti oma ( Pole nn eesti proovid ) midagi on sisse graveeritud. '

Üllatavalt hea leid! Mingi päev proovin parema pildi teha kui sõrmus puhas on.

Peale seda saime vanema mootorratta istme ( See on päris hinnaline, kes oskab neid asju hinnata ning mingid vanemad käärid mis ei tohiks vene omad olla ) samuti 1903 2 kopikat.

Kui keegi siit Lääne-Virumaalt ja huvi otsima tulla, siis võib julgelt ühendust võtta. Meie poolt on tasuta transport ja asukohad

 

Tulemasin, nööp ja 1903 2 kopikat

 

IMG_20170318_105858.jpg

 

Kuldsõrmus, sisse graveeritud nimetähed + firma nimi kes on teinud ning mõned asjad veel. ( Analoogseid on Poolast leitud, 1900a omasi )

IMG_20170318_115717.jpg

 

Mootorratta iste

IMG_20170318_155915.jpg

IMG_20170318_155921.jpg

 

Käärid

IMG_20170318_155929.jpg


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kahjuks mitte


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tere,

 

Kirjutan hiljem.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.