Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

PvM Eq päevik [Fishing / HCIM]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Tegin warrior ring (i) ära, kuna slash bonusest hakkasin aina rohkem puudust tundma Bandost solodes.

Aitab küll päris ilusasti ikka.

def_85.png

wring_i.png

 

Nii, nüüd palun tähelepanu kõigilt, kellel vähegi huvi on minu tegemiste vastu.

See on tähtis - nii minu kui teie jaoks, sest sellest võib sõltuda, mis moodi ma edaspidi seda päevikut pidama hakkan.

 

Sisuliselt on asi lihtne: kas te soovite näha iga päev vähemalt ühte pildikest minu tegemistest (halvemal juhul ongi tegemist vaid ühe pildiga mingist clue scrollist kui tõesti midagi paremat ei ole toimunud) VÕI eelistate te pigem natuke oodata, et siis umbes kolme päevaste vahedega korralikku contenti näha, ehk siis vähemalt 3 pilti erinevatest lootidest, levelitest ja muudest saavutustest.

See poll ei ole tingimata otsustavaks faktoriks, aga ma väga tahaksin teada, milline minu jälgijate huvibaas hetkel on ning võtan kindlasti selle hääletuse tulemusi oma edaspidistes tegemistes arvesse.

Palun hääletage: http://www.strawpoll.me/11509662

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pigem harvemad rohkema contentiga.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Üsna mahukas update seekord :)

 

Esimese asjana uhkustan siis kohe, et püstitasin isikliku Fire Cave rekordi, milleks on nüüd siis 41 minutit ja natuke peale.

Jah, kui väga tahaksin, siis võiksin ka veel rohkem tryhardida, et seda rekordit ületada, aga vaevalt, et ma seda niipea teha viitsin.

Olen selle ajaga ikka enam kui rahul.

fire_cape.png

Ja sellest me muidugi ei räägi, et ma peti proovimise asemel oma fire cape kogemata tokkuli eest maha müüsin :facepalm:

 

Mõned levelid...

Defence_Level__86_.png

Attack_Level__90_.png

Slayer_Level__83_.png

stats.png

 

Natuke looti ka slayeri käigus :)

skotizo.png

kbd_heads.png

d_med.png

curvbone.png

 

Treasure trails

clue_1.png

clue_2.png

clue_3.png

 

Siinkohal tänan kõiki, kes mind ja mu tegemisi toetavad - kas seda siis lihtsalt aeg-ajalt siia teemasse vaatamisega või siis postitamisega.

Hästi tore on teada, et kõigel sellel grindimisel on veel n-ö lisaväärtus - juba see asjade pildistamine teadmisega, et keegi teine-kolmas saab varsti neid pilte vaadata ja kaasa noogutada, on äärmiselt tore.

 

Veel mainin ära, et kellel huvi on, siis võib pilku visata minu Twitterisse ja soovi korral ka followida: @PvM_Eq

Samuti võite Twitchis minu streami followida, et näha, millal ma live olen. Tüüpiliselt teen seda siis, kui midagi põnevamat toimub, näiteks Jad slayer task vms: Twitch - PvM Eq

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks PvM ei tee ? Oleks kohe palju lõbusam vaadata seda teemat siis.(Minu arvamus)

Nagu ma kuulsin siis Flat 70 liider peaks ka sul olema, temaga peaks killid veel eriti kiirelt tulema! (NO)


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vabandan tühja postituse pärast, aga pean vajalikuks ära mainida, et MA EI KUULU HETKEL MITTE ÜHTEGI CLANNI!

Mingil arusaamatul põhjustel saan viimasel ajal jõle palju oma streamis flame'i selle eest, et mu nimi algab PvM'iga, et keegi on samanimelise clanniga vist omal korralikult margi täis teinud vms...

Veelkord - MUL EI OLE SELLEGA MITTE MIDAGI PISTMIST.

 

Ning jah, hetkel streamin KQ slayer taski solomist - http://www.twitch.tv/pvmeq

 

Vabandan veelkord lambise postituse eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas mitte aastaid pole mängijad oma nime ette pvm toppinud?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere :)

 

Käesolevaga vabandan siiralt kõikide Ironmannide ja teiste ees, kes tundide viisi Greater demoneid on campinud, et rune full helmi saada.

3 tükki ühe taskiga :D

3rfh.png

skotizo.png

jad.png

 

Defence_Level__88_.png

Slayer_Level__84_.png

stats.png

 

clue_1.png

clue_2.png

clue_3.png

clue_4.png

clue_5.png

clue_6.png

 

jadtask.png

Järjekordne Jad task siis.

Homme ehk laupäeval 5. novembril 2016 kell 12:00 keskpäeval lükkan streami käima ja kui rahval huvi on, siis üritan ka uut isiklikku rekordit püstitada :)

Võite juba followida, et ära ei unustaks: http://www.twitch.tv/pvmeq

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hei!

Contenti poolest on seekordne update nüüd küll üsnagi ümmargune null... Ning selle eest ma vabandan.

Last Man Standing hype oli lihtsalt nii suur, et ma põhimõtteliselt muud ei teinudki kui nolasin lihtsalt seda koguaeg.

 

Kokku siis 5 võitu, millest 3 sain pildi peale (ei ole tegemist High Stakega, seda ma ei julgenud teha...)

lms1.png

lms2.png

lms3.png

See on mu isiklik lemmik, sest kui lõpuks kolmekesi olime, siis olid nad mõlemad täiesti veendunud, et nemad lähevad kehekesi 1v1 ja mina saan esimesena surma. Üks neist isegi ütles uhkelt välja "I win," samal ajal kui ma teisega kaklesin.

Väga napilt tegin esimesele tüübile ära ning selle kõige enesekindlama venna lihtsalt mängisin üle ja speccisin ära, tunne oli sel hetkel ikka ülihea.

 

Puhtast igavusest tegin ühe stake'i ka...

Victory_against_500hp_Bmw_-_2016.11.07_10-39-49.png

 

Farming_Level__68_.png

 

Quest_-_2016.11.08_07-00-50.png

 

stats.png

qp.png

 

ancientpage.png

Plaan on nüüd Mithril dragonites defence 90 teha. Äkki luckin ka midagi ;)

 

Jätkuvalt ootan huvilisi oma tegemisi jälgima nii Twitteris kui ka Twitchis!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.