Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Otsin kedagi kes aitaks mul ühendust võtta rsis jagexiga !!!!

Küsimus

SUPERVIP

Tere!

 

OTSIN KEDAGI KES AITAKS MUL ÜHENDUST VÕTTA RSIS JAGEXIGA !!!!

 

põhjus miks temaga ühendust tahan võtta on see et sain lambist banni ütleb et bottisin kuigi tglt ei bottinud kui kellegil on veel sellist jama esinenud siis paluks ühendust võtta ja aidata mind selle asjaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

20 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

aitäh sulle !!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Tere!

 

OTSIN KEDAGI KES AITAKS MUL ÜHENDUST VÕTTA RSIS JAGEXIGA !!!!

 

põhjus miks temaga ühendust tahan võtta on see et sain lambist banni ütleb et bottisin kuigi tglt ei bottinud kui kellegil on veel sellist jama esinenud siis paluks ühendust võtta ja aidata mind selle asjaga.

 

Kuule kloun, miks sa enda vahvli nimeks panid minu sõbra rsn nicki?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Trekfam sa oled ise kloun ja ma pole kohustatud sinusugusele aruandma.

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Jälle trefkam möllamas, antud isik kes teema tegi, küsis abi oma probleemile. Mitte sinu arvamust + veel vähem sa osaliselt laimad teda, lambi teemas mis pole scämmiga seotud kirjutad "loodan, et keegi sinult scämmi ei saa nüüd" sa oled tüüpiline inimene keda koolis kiusatud ja elad internetis ennast välja ? Kui antud kasutajanimi vahvlis vaba, siis mis mees oled sina kes tuleb ütlema, et seda ei tohi kasutada ? See sihukene nimi, et lendaks ehk ka sinu sõbrale peale, et miks ta sihukest nime ruunis kasutab, keegi teine välismaal võibolla kasutab kusagil muus kohas ?

 

Ära tule nüüd siia midagi leiutama, et ma olen loll või miks mina sõna võtan. Vastan sellele küsimusele juba ette ära, et mul on kopp ees sinusugustest, kes võtavad lambi kohas sõna, saaks aru, et okei isegi see nick oleks sinu olnud, siis veel. Aga see isegi polnud sinu, nii, et mis DONi sina siin mängid ? Mine kuuti tagasi, kutsikas.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Mis ma hälvikutega ikka vaidlen? Pointless.

 

Puuma123 samas on väga kahtlane ja on väga paljud kes seda arvavad.

 

Trekfam - vahvli vihatuim kasutaja 2016

Sul lihtsalt pole midagi öelda, selles on asi. Laimad lambist inimesi, loobid sõnu millel pole katet ja kui keegi julgeb midagi vastu öelda, siis jookseme kaebama. Ise teen, siis on õige, teine teeb siis on halb.

Btw, too välja väga paljud kes seda arvavad, ning vihjeks võin öelda, et väga paljud pole 1-5 kasutajat.

 

Igatahes isikule kes teema tegi, nagu keegi siin mainis, võta ühendust twitteri kaudu, ainukene variant, et sealt võid vastuse saada, kuna kunagi endal sama jama olnud ja ainukene koht mis aitas.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Trekfam - vahvli vihatuim kasutaja 2016

Sul lihtsalt pole midagi öelda, selles on asi. Laimad lambist inimesi, loobid sõnu millel pole katet ja kui keegi julgeb midagi vastu öelda, siis jookseme kaebama. Ise teen, siis on õige, teine teeb siis on halb.

Btw, too välja väga paljud kes seda arvavad, ning vihjeks võin öelda, et väga paljud pole 1-5 kasutajat.

 

Igatahes isikule kes teema tegi, nagu keegi siin mainis, võta ühendust twitteri kaudu, ainukene variant, et sealt võid vastuse saada, kuna kunagi endal sama jama olnud ja ainukene koht mis aitas.

 

Ega lolliga vaidlemine mind targemaks ei tee, sinuga on mõttetu vaielda. Alati kui ma sulle midagi vastu ütlen, tuled sa mind jälle ähvardama et su sõbrad teevad minu kohta petturi teema sest ma ju ulme varas sinu jaoks. Minu arust sai kokku lepitud, et sa hoiad oma suu kinni kui sealt midagi ilusat välja ei tule.

 

Võttis vist pitsi viina...(millest pool välja ropsis ja teise poole kraanikausist alla valas) :D jube mis isegi kõige väiksem kogus alkoholiga võib inimese mõistusega teha.

 

Alkoholi pole ma ikka väga ammu tarvitanud aga aitäh ilusate sõnade eest!

 

tähendab see trekfam möliseb amuuritiger chätis ka koguaeg, ta ei suuda normaalselt eksisteerida lihtsalt.

 

Nonii, tere tere. Räägi siis mulle ka, kellega ma mölisenud olen? Ja ütle mulle üldse parem, kes sa ise oled? Või tahad jääda anonüümseks? Kui nii - siis hoia oma suu kinni. Sama tark nagu aski anon.

 

Trefkamile tuleks labidaga vastu pead anda pauk.

 

No tsau TMTMTM, isik kes üritas minult raha välja petta peale minult kasutaja ostmist. Tead mis, ma ei hakka sinusuguse tatiga vaidlemagi - Teeme asja lihtsamalt, lepime kokku koha ja aja ning tule anna mulle labidaga pauk vastu pead, ma tahaks näha milleks sa võimeline oled. 500 euri, et sa sitt ei julge kohalegi tulla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ega lolliga vaidlemine mind targemaks ei tee, sinuga on mõttetu vaielda. Alati kui ma sulle midagi vastu ütlen, tuled sa mind jälle ähvardama et su sõbrad teevad minu kohta petturi teema sest ma ju ulme varas sinu jaoks. Minu arust sai kokku lepitud, et sa hoiad oma suu kinni kui sealt midagi ilusat välja ei tule.

 

 

 

Alkoholi pole ma ikka väga ammu tarvitanud aga aitäh ilusate sõnade eest!

 

 

 

Nonii, tere tere. Räägi siis mulle ka, kellega ma mölisenud olen? Ja ütle mulle üldse parem, kes sa ise oled? Või tahad jääda anonüümseks? Kui nii - siis hoia oma suu kinni. Sama tark nagu aski anon.

 

 

 

No tsau TMTMTM, isik kes üritas minult raha välja petta peale minult kasutaja ostmist. Tead mis, ma ei hakka sinusuguse tatiga vaidlemagi - Teeme asja lihtsamalt, lepime kokku koha ja aja ning tule anna mulle labidaga pauk vastu pead, ma tahaks näha milleks sa võimeline oled. 500 euri, et sa sitt ei julge kohalegi tulla.

 

 

WUT???????? See vend on küll korralikult viga saanud või siis fantaasia on väga elav.

Minu sõbrad tulevad ja teevad sinu kohta scämm teemasti ? WUT, liigne filmide vaatamine ei mõju hästi ? Millal ma olen ähvardanud ? Sa ise ka mõistad kui lolliks sa ennast teed ? Sai räägitud, et ma hoian suu kinni kui midagi tarka ei tule ? Minu meelest siin kõik ütlevad, et sina peaksid seda tegema. Mees kelle ego lvl on 99 ja arvab, et meeletult beast tegelane. Varsti jooksed siit foorumist ka minema nagu paljudest foorumitest/chatides, kus kõik sind norivad ja 50% on debiilikud ?

Hangi endale elu ja ole tubli poiss oma vanematele, gl.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
WUT???????? See vend on küll korralikult viga saanud või siis fantaasia on väga elav.

Minu sõbrad tulevad ja teevad sinu kohta scämm teemasti ? WUT, liigne filmide vaatamine ei mõju hästi ? Millal ma olen ähvardanud ? Sa ise ka mõistad kui lolliks sa ennast teed ? Sai räägitud, et ma hoian suu kinni kui midagi tarka ei tule ? Minu meelest siin kõik ütlevad, et sina peaksid seda tegema. Mees kelle ego lvl on 99 ja arvab, et meeletult beast tegelane. Varsti jooksed siit foorumist ka minema nagu paljudest foorumitest/chatides, kus kõik sind norivad ja 50% on debiilikud ?

Hangi endale elu ja ole tubli poiss oma vanematele, gl.

 

Nagu ma ütlesin, siis ma lolliga ei viitsi vaielda.

Kahjuks on minu ja sinu vahelised vestlused kus sa mind ähvardasid ära kadunud koos Andre19 vahvli konto&skypega. Ole õnnelik, et ma seda tõestada ei saa. Aga pole mõtet tagasi ka ajada, näed ainult lollim välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Nagu ma ütlesin, siis ma lolliga ei viitsi vaielda.

Kahjuks on minu ja sinu vahelised vestlused kus sa mind ähvardasid ära kadunud koos Andre19 vahvli konto&skypega. Ole õnnelik, et ma seda tõestada ei saa. Aga pole mõtet tagasi ka ajada, näed ainult lollim välja.

 

johhaidiii inimene. Kust sinusugused õige tulevad??


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.