Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Honda Prelude 2.0 '97 - Karl Erik

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere, mõtlesin kah lõpuks enda masina siia foorumisse üles lükata :)

 

Tegemist on korraliku 5-generatsiooni riisiraketiga Honda Prelude, mis veeres tehasest välja aastal 1997. Kiired kalkulatsioonid näitavad, et masin on tänaseks 19-aastane. Minu kätte jõudis antud isend märtsis 2016, varem ühtegi autot enda omaks nimetada pole saanud, seega tegemist minu esimese autoga.

 

Veidi taustainfot:

 

Esmane registreerimine: 21.05.1997 (Eestis aastast 2011, toodi Saksamaalt)

Kategooria: sõiduauto

Kere nimetus: kupee

Kere värvus: sinine

Mootor: 1997 cm3

Mootori võimsus: 98 kW

Kütus: bensiin kat.

Käigukast: manuaal

Veoskeem: esivedu

 

Tegemist on base mudeliga ehk kõige vähemate lisadega mudeliga. Edasi veab antud kilukarpi 2.0 SOHC(!) 98kw non-VTEC F20A4 mootor, mis on samuti üks lahjemaid mootoreid mis antud kerele peale pandi. Minu silmis võimsusest puudu ei tule, möödasõidul ei veni ning saab ka fog machine asendamisega hakkama :D Tippkiirus mis olen kätte saanud on siiani 210 km/h.

 

Maanteeameti andmete järgi on masin sõitnud läbi ainult ca 200K kilomeetrit, kuid ilmselgelt pole see tõene. Eelmine omanik teadis rääkida, et üleelmine omanik tahtis ilmselt odomeetrit kerida ning ajas hammasrattad nihkesse, seega ta ei lugenud kilometraaži õigesti. Oletas, et tegelik läbisõit võib jääda 450K km juurde, nagu samavanustel masinatel ikka.

 

Vigadest niipalju, et tehnilisi vigu ei ole. Tehnika toimib 100%, ei kolksu, ei kolise, mootor on kuiv ning sõidab laitmatult. Põhi on kõva. Kosmeetilise poole pealt tahaks antud isend saada stange ülevärvimist, eelmine omanik oli sellega posti värvinud. Koopaääred kisuvad veidi mullitama alt poolt, aga ei midagi hullu.

 

Masina alla olen ise tagunud umbes 700 eurot. Vahetatud on mootoririhm, rooliotsad, õlid, filtrid, midagi kindlasti veel, aga momendil ei meenu. Summutisukk sai kah vahetatud, auk oli sees.

 

Hulgaliselt pilte ka:

[spoiler=Pildid (HD, laeb ilmselt kaua)]

DSC_0099.JPG

DSC_0090.JPG

DSC_0101.JPG

DSC_0110.JPG

DSC_0112.JPG

DSC_0116.JPG

DSC_0123.JPG

Käsi südamel, et mina seda ossisupakat sinna pagassi ei ostnud :D

DSC_0135.JPG

DSC_0140.JPG

DSC_0141.JPG

DSC_0147.JPG

DSC_0152.JPG

DSC_0156.JPG

DSC_0160.JPG

 

 

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
1 pilt funkab ainult

Peaks nüüd korras olema :)

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ugly asf tbh :D


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Eks arvamused lähevadki kahte lehte laiali. Osadele meeldib, osadele ei meeldi üldse :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Miks sa selle auto ostsid, kas lihtsalt kiiks selle masina vastu või mingil kindlal põhjusel? :)

Pigem oli asi rahas :D Tahtsin midagi sellist mida tänavapildil igapäevaselt näha ei ole, kuid mõistliku raha eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olgu, kui suur saladus pole, mis hinnaga masin liikus. 1000+? Maitse üle küll ei vaielda, kuid ise ei leiaks autost midagi positiivset ilmselt :)

Edasi ta ei liigu, kütusekulu on võrdlemisi suur, sisu tundus ka tavaline riie ( vaatasin miinimum brightness peal pilte, vb lihtsalt tundus ). Ainuke asi mis tundus lahe on katuseluuk :D Muus osas tundub lihtsalt selline, hall hiireke ja tarbeese.


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu arvates küll jõle vahva masin. Eks mul endalgi mingi kiiks vanemate Jaapani masinate vastu :D

Aga palju edu ja naudi seda jaapanlaste "igavust" (teisisõnu pommikindlust).


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris omapärane masin, värv on ilus. Tavaliselt sellised riidest istmed ongi kõige mugavamad, edu masnaga. (YY)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Olgu, kui suur saladus pole, mis hinnaga masin liikus. 1000+? Maitse üle küll ei vaielda, kuid ise ei leiaks autost midagi positiivset ilmselt :)

Edasi ta ei liigu, kütusekulu on võrdlemisi suur, sisu tundus ka tavaline riie ( vaatasin miinimum brightness peal pilte, vb lihtsalt tundus ). Ainuke asi mis tundus lahe on katuseluuk :D Muus osas tundub lihtsalt selline, hall hiireke ja tarbeese.

Panid täppi, umbes 1K ringis selle endale saingi. Halli hiirekese koha pealt tahaks vaielda, aga seda ehk mõni teine kord :D

 

Päris omapärane masin, värv on ilus. Tavaliselt sellised riidest istmed ongi kõige mugavamad, edu masnaga. (YY)

Mugavad on tõesti, ka pikemal sõidul ei väsi selg ära ega istu end tuimaks. Suvel nüüd proovisin mööda portaale ringi tuhnida ning nahksisu sebida et veidi "premium feeli" saada, kuid naljalt nahka eriti ei liigu. Olen vist ainult ühte preludet auto24-s näinud nahksisuga.

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole mõtet osta nahka, riie mugavam - talvel pole nii külm ja suvel pole nii kuum ning nahk kulub kiiremini. Auto on väga omapärane, kindlasti väga maitse asi - tagaosa mulle väga istub, seest tundub selline sportlikum. Tore näha, et tänapäeva noored ei ole enam niii kiimas BMW-de järgi. Palju muretuid kilomeetreid.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kena masin, endale meeldib natukene gen 3 rohkem esiosa pärast kuid sellel ka viga pole :D

Teise velje peale pole mõelnud ja tsipa madalamaks?

Gen3 näeb tõesti eestpoolt palju huvitavam välja, "konnasilmad" on mulle alati istunud :D 5Gen esiosa hakkas esimesel nägemisel eriti vastu, kuid ajapikku hakkasin täitsa ära harjuma ning enam häiri.

 

Velgede ning madaldamise koha pealt nii palju, et neid ma ilmselt mudima enam ei hakka. Kui aus olla, siis hetkel on plaan Honda müüki lükata ning midagi huvitavamat asemele osta- Toyota MR2 silma jäänud :) Ehk siis suure tõenäosusega on minu praegust liikurit võimalik varsti näha Facebooki automüügigruppides ning Auto24-s.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kus pildid tehtud muidu? :) Tundub tuttav koht, aga ei löö hetkel tulukest põlema. Auto tundub täitsa timm!

Raplas, Selveri juures oleva ringtee saare peal :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Märkasin sind 10 ajal tipi ringil. Reaalses elus tundus masin veel muhedam, kui pildil ;)


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Pole ammu kirjutanud siia midagi, vist on nüüd õige aeg.

 

Paar nädalat tagasi sõideti sisse. Või targudati, seda ma öelda ei oska. Igatahes Selverist kartulisalati ning limonaadiga välja tulles jäi silm tagastange peal pidama, plastikus vasaku tule juures mõra sees ning korralikult värvi maas, ütleks et ühe suure praetaldriku pindala jagu :D Ehk siis tolgus teinud hit-and-runi ning nüüd tuleb mul see omast taskust kinni maksta. Päris õnnetu.

 

Märtsis oleks saanud ülevaatus läbi, seega mõtlesin, et käin täna ära ja proovin kuidas läheb. Läks hästi, tehniliselt korras, nii nagu ma ka ise arvasin. Ühe hüüumärgi siiski sain, selle eest, et lähituled olid reguleerimata (suunatud liiga alla) ning üks numbrituledest ei põlenud (jaurab koguaeg tegelikult, vahepeal põleb, vahepeal mitte, sellise koerailmaga ei taha väljas uurida ka seda asja). Uus ÜV 03/18, kuid suure tõenäosusega teeb seda siis juba keegi teine, eeldatavasti järgmine omanik.

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole ammu kirjutanud siia midagi, vist on nüüd õige aeg.

 

Paar nädalat tagasi sõideti sisse. Või targudati, seda ma öelda ei oska. Igatahes Selverist kartulisalati ning limonaadiga välja tulles jäi silm tagastange peal pidama, plastikus vasaku tule juures mõra sees ning korralikult värvi maas, ütleks et ühe suure praetaldriku pindala jagu :D Ehk siis tolgus teinud hit-and-runi ning nüüd tuleb mul see omast taskust kinni maksta. Päris õnnetu.

 

Märtsis oleks saanud ülevaatus läbi, seega mõtlesin, et käin täna ära ja proovin kuidas läheb. Läks hästi, tehniliselt korras, nii nagu ma ka ise arvasin. Ühe hüüumärgi siiski sain, selle eest, et lähituled olid reguleerimata (suunatud liiga alla) ning üks numbrituledest ei põlenud (jaurab koguaeg tegelikult, vahepeal põleb, vahepeal mitte, sellise koerailmaga ei taha väljas uurida ka seda asja). Uus ÜV 03/18, kuid suure tõenäosusega teeb seda siis juba keegi teine, eeldatavasti järgmine omanik.

 

Mõni kaamera ei olnud auto poole suunatud? Saaks poelt salvestuse küsida ju vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole ammu kirjutanud siia midagi, vist on nüüd õige aeg.

 

Paar nädalat tagasi sõideti sisse. Või targudati, seda ma öelda ei oska. Igatahes Selverist kartulisalati ning limonaadiga välja tulles jäi silm tagastange peal pidama, plastikus vasaku tule juures mõra sees ning korralikult värvi maas, ütleks et ühe suure praetaldriku pindala jagu :D Ehk siis tolgus teinud hit-and-runi ning nüüd tuleb mul see omast taskust kinni maksta. Päris õnnetu.

 

Märtsis oleks saanud ülevaatus läbi, seega mõtlesin, et käin täna ära ja proovin kuidas läheb. Läks hästi, tehniliselt korras, nii nagu ma ka ise arvasin. Ühe hüüumärgi siiski sain, selle eest, et lähituled olid reguleerimata (suunatud liiga alla) ning üks numbrituledest ei põlenud (jaurab koguaeg tegelikult, vahepeal põleb, vahepeal mitte, sellise koerailmaga ei taha väljas uurida ka seda asja). Uus ÜV 03/18, kuid suure tõenäosusega teeb seda siis juba keegi teine, eeldatavasti järgmine omanik.

 

Tänapäeva inimesed on lihtsalt nii pohhuistid, ilmselt keegi ikka nägi pealt aga kui ennast ei puuduta siis ütlema ka ei lähe.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mõni kaamera ei olnud auto poole suunatud? Saaks poelt salvestuse küsida ju vms?

Parkisin Järve Selveri tagumises väliparkla osas. Selveril endal kas ei olnud antud kohast videosalvestisi või ei viitsitud lihtsalt tegeleda, ise kaldun selle teise variandi poole. Peab vist värvisprei keldrist sooja tooma ning kevadet ootama jääma :D Praeguste ilmadega autol koguaeg sitakiht peal ning seega silma väga hullult ei kriibi - hea seegi.

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Parkisin Järve Selveri tagumises väliparkla osas. Selveril endal kas ei olnud antud kohast videosalvestisi või ei viitsitud lihtsalt tegeleda, ise kaldun selle teise variandi poole. Peab vist värvisprei keldrist sooja tooma ning kevadet ootama jääma :D Praeguste ilmadega autol koguaeg sitakiht peal ning seega silma väga hullult ei kriibi - hea seegi.

 

Kui müüma hakkad siis ei tasu autot pesta. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Parkisin Järve Selveri tagumises väliparkla osas. Selveril endal kas ei olnud antud kohast videosalvestisi või ei viitsitud lihtsalt tegeleda, ise kaldun selle teise variandi poole. Peab vist värvisprei keldrist sooja tooma ning kevadet ootama jääma :D Praeguste ilmadega autol koguaeg sitakiht peal ning seega silma väga hullult ei kriibi - hea seegi.

 

Ah, selle lapib kinni :D Pahtlit peale, spreiga (on olemas kohti, kus saab kerevärvi koodi alusel poole liitrise spreipurgi tellida) üle ja korras.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ah, selle lapib kinni :D Pahtlit peale, spreiga (on olemas kohti, kus saab kerevärvi koodi alusel poole liitrise spreipurgi tellida) üle ja korras.

 

Teed oma stangega sama või lased kuskil teha? :D:lol:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.