Teema: Keegi tegeleb veel bottimisega??

Tulemused 11 kuni 18 18'st

F2p'is on küll botte rohkem kui tava mängijaid. Igas serveris pea 600+ inimest, aga minuarust neist üle poole on botterid. P2pi kohta ei oska öelda. Ise botin juba 3dat päeva järjest, att40,str57,wc50,fishing21 prg tegutseb range kallal. Lvl hetkel 23

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Kirjuta kui midagi 60+ saad.
    Paneks ka bottima, aga ip flagged, esimese 1h saab ban
    lol... bottida tuleb ka osata, kindel fakt on see , et f2p accid saavad suuurema tõenäosusega banned (alatihti mõeldakse, et milleks ma p2p teen kui banni oht suur, eks).. p2p accidel suuurem loootus mitte banned saada, usu mind .
    Ise olen elus yhekorra banni saanud bottimise eest, bottinud k6vasti ...
    Tsitaat Esialgu postitas: Paralleelne
    Mitte keegi ei boti endale 140m rc xp-d Sellist koerakakat võid mujal jutustada Peale 25M hakatakse juba jälgime mängijat ja skripti nendel poistel lihtne tuvastada.
    60m rc exp, max cape, total exp 550m+ otsi mu vana päevik üles siit
    Nii.. lol...

Levelid siis järgmised: Att40,str61,def10,range45,wc64,mining29,fishing23. Raha 1,2m. (Kõik oli botitud, isegi questid, ei mänginud kasutajaga ise kordagi)

...Perm banned tho xD
    Tsitaat Esialgu postitas: L S D
    Nii.. lol...

Levelid siis järgmised: Att40,str61,def10,range45,wc64,mining29,fishing23. Raha 1,2m. (Kõik oli botitud, isegi questid, ei mänginud kasutajaga ise kordagi)

...Perm banned tho xD
    mis sa lasid 24/7 w
    Tsitaat Esialgu postitas: ™™™
    mis sa lasid 24/7 w
    Suht ja.. Ööseks panin bottima, ennem kui tööle läksin hommikul panin bottima ja kui töölt tulin lasin kasutajal olla mingi pool h ja panin uuesti bottima

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas