Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Keegi tegeleb veel bottimisega??

Soovitatud postitused

SUPERVIP

powerbot.org siiamaani tegutseb. mdea lasin suht normilt ja pikka aega enne kui 48h sain. paar 99 sain ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ban rate ja suht kõrge,

Endal sai enne suve Fletch 1-80 tehtud autoclickeriga, nüüd mingi colorbot villavu teab keegi kas safe ?

 

Villavuga on võimalik kõige ohutumalt bottida, aga pead ise skripti kirjutama .. ja oma antibanid.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No see on suht selline lucky peale minek jah. Sõber sai insta permi kohe , teine saab 48-3 päeva bani.

Ma soovitan simbat kasutada kui midagi mõtled teha. Aga noh seal muidugi oma scripte vaja või pead otsima häid skripte.

Ma lasin endal 140m rc xp kuni bani sain. Aga noh ma sain vast sp et kuidagi 24/7 acc koguaeg ja hakkas top 1k jõudma.

Profit oli loomulikult totally worth.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mitte keegi ei boti endale 140m rc xp-d :D Sellist koerakakat võid mujal jutustada :D Peale 25M hakatakse juba jälgime mängijat ja skripti nendel poistel lihtne tuvastada.


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

F2p'is on küll botte rohkem kui tava mängijaid. Igas serveris pea 600+ inimest, aga minuarust neist üle poole on botterid. P2pi kohta ei oska öelda. Ise botin juba 3dat päeva järjest, att40,str57,wc50,fishing21 prg tegutseb range kallal. Lvl hetkel 23

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol... bottida tuleb ka osata, kindel fakt on see , et f2p accid saavad suuurema tõenäosusega banned (alatihti mõeldakse, et milleks ma p2p teen kui banni oht suur, eks).. p2p accidel suuurem loootus mitte banned saada, usu mind .

Ise olen elus yhekorra banni saanud bottimise eest, bottinud k6vasti ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mitte keegi ei boti endale 140m rc xp-d :D Sellist koerakakat võid mujal jutustada :D Peale 25M hakatakse juba jälgime mängijat ja skripti nendel poistel lihtne tuvastada.

 

60m rc exp, max cape, total exp 550m+ :D otsi mu vana päevik üles siit


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nii.. :D lol...

 

Levelid siis järgmised: Att40,str61,def10,range45,wc64,mining29,fishing23. Raha 1,2m. (Kõik oli botitud, isegi questid, ei mänginud kasutajaga ise kordagi)

 

...Perm banned tho xD

 

mis sa lasid 24/7 w


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.