Teema: Tap Tycoon

Tulemused 11 kuni 20 87'st

Tsitaat Esialgu postitas: Hidden Ninja
    ise prestigesin siis kui soldierite arv hakkas kasvama ja rewardina tech cardse anti. see vist võttis kauem, aga sõja suhtes parem? mida rohkem soldiere seda parem reward pärast wari?
    seda küll, aga alguses nagunii kohe war rewarde ei saa, sest ei kuulu top 60% sisse.
    küll need sõdurid pärast poole tulevad.
    4286 päeva Vahvel.net liige 24.05.2019 seisuga

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Dydl's Avatar
    ☁ Pilvede peal ☁
    Liitus detsember 2010
    Postitusi 1,967
    Ma prestigen korra päevas. Vahepeal unustan
    Mingi jama juhtus. Level trillionaire 13 jäi alles, aga tegin midagi ja alustas nagu uuesti
    Tsitaat Esialgu postitas: Chouzy
    Mingi jama juhtus. Level trillionaire 13 jäi alles, aga tegin midagi ja alustas nagu uuesti
    tegid prestige, see on mängu üks osa. läbi selle teenid boonuseid, ehk teenid raha kiiremini.
    Tsitaat Esialgu postitas: Hidden Ninja
    tegid prestige, see on mängu üks osa. läbi selle teenid boonuseid, ehk teenid raha kiiremini.
    Aitääh kiire vastuse eest
    mul mingi kasjakk mänguga. laeb mängu sisse ära, näen investment groupi chatti, aga midagi muud ei tööta
    aga kuna see jobutus läbi saab. tahaks enda linnaga edasi minna
    Tsitaat Esialgu postitas: Chouzy
    aga kuna see jobutus läbi saab. tahaks enda linnaga edasi minna
    mis mõttes?

igakord kui prestige'd, siis su linn areneb kiiremini edasi.

selline crash lampi.

Dydl's Avatar
    ☁ Pilvede peal ☁
    Liitus detsember 2010
    Postitusi 1,967
    Proovi reinstallida.
    Endal mingi jama et olen investment groupi leader aga teamis mingi kasutaja "Missing", teda ei saa kickida ja ta ei ole reaalselt mingi member. Kui kickima hakkan siis buggib mind investmend groupist välja ja et parandada seda siis pean mängu uuesti avama. Arvan ise et see kasutaja on olnud minu investment groupist ja kustutanud oma kasutaja ja on tekkinud tema asemele "Missing" jne. Suht halb on see sest hoiab ühte kohta kinni mu grupis.

Kui tahate mu grupiga liituda siis wealth req on 48 ja nimi on GlobalMasters. Praegu vist group täis aga kickin kellegi välja kui tahate.
    Tsitaat Esialgu postitas: Dydl
    Proovi reinstallida.
    Endal mingi jama et olen investment groupi leader aga teamis mingi kasutaja "Missing", teda ei saa kickida ja ta ei ole reaalselt mingi member. Kui kickima hakkan siis buggib mind investmend groupist välja ja et parandada seda siis pean mängu uuesti avama. Arvan ise et see kasutaja on olnud minu investment groupist ja kustutanud oma kasutaja ja on tekkinud tema asemele "Missing" jne. Suht halb on see sest hoiab ühte kohta kinni mu grupis.

Kui tahate mu grupiga liituda siis wealth req on 48 ja nimi on GlobalMasters. Praegu vist group täis aga kickin kellegi välja kui tahate.

gruppe vist nimepidi otsida ei saa või saab? kusagilt nägin, et mingit koodi vaja.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale