Teema: Tap Tycoon

Tulemused 1 kuni 10 87'st

Dydl's Avatar
    ☁ Pilvede peal ☁
    Liitus detsember 2010
    Postitusi 1,967

Tap Tycoon

Keegi Tap Tycooni pelab?
    Suht fun tappimise mäng, soovitan. Endal investment group(clan) ka tehtud.
    Pildid mängust:

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tundub lahe mäng.
    Proovisin järgi ja vaikselt arenen

Mingeid soovitusi on algajale?
    4286 päeva Vahvel.net liige 24.05.2019 seisuga
    Dydl's Avatar
    ☁ Pilvede peal ☁
    Liitus detsember 2010
    Postitusi 1,967
    Tsitaat Esialgu postitas: Genius15
    Tundub lahe mäng.
    Proovisin järgi ja vaikselt arenen

Mingeid soovitusi on algajale?
    Olen seda üle aasta mänginud, sõltuvust tekitav mäng.
    Soovitan iga päev korra sees käia ja neid daily asju teha. Kui investment groupi lähed siis seal tavaliselt näed ära mis täna investeerima pead. Inimesed sharevad mingit asja ja ütlevad. Päevas 1-2 korda pelan vahest rohkem. Mängu eesmärk on vist saada kõik tech kaardid. Ei tea kas siin maxida saab. Tappimise saab maxida level 5000 peal see mul juba ammu olemas.
    Tsitaat Esialgu postitas: Dydl
    Olen seda üle aasta mänginud, sõltuvust tekitav mäng.
    Soovitan iga päev korra sees käia ja neid daily asju teha. Kui investment groupi lähed siis seal tavaliselt näed ära mis täna investeerima pead. Inimesed sharevad mingit asja ja ütlevad. Päevas 1-2 korda pelan vahest rohkem. Mängu eesmärk on vist saada kõik tech kaardid. Ei tea kas siin maxida saab. Tappimise saab maxida level 5000 peal see mul juba ammu olemas.
    mis nende diamonitega tegema peaks?
    Dydl's Avatar
    ☁ Pilvede peal ☁
    Liitus detsember 2010
    Postitusi 1,967
    mis nende diamonitega tegema peaks?
    Kogun ise tech kaartide jaoks. Tava kaart 100diamondi ja golden 500. Nädalas nende diamonditega tuleb mingi 2 kaarti ära vist.
    Tsitaat Esialgu postitas: Dydl
    Kogun ise tech kaartide jaoks. Tava kaart 100diamondi ja golden 500. Nädalas nende diamonditega tuleb mingi 2 kaarti ära vist.
    Mul hetkel üle 50 korra prestige tehtud, kas iga mäng läheb niiöelda pikemaks ehk võtab kauem aega "prestige" tegemiseks?
    Mul hetkel üle 50 korra prestige tehtud, kas iga mäng läheb niiöelda pikemaks ehk võtab kauem aega "prestige" tegemiseks?
    oled siis päris palju nolanud selle aja jooksul, kui üle 50 prestige. ise mängisin seda paar kuud tagasi, kuid peale mõnda nädalat vist unustasin mängu. prestige peaks võtma jah kauem aega, sest pead iga kord suurema summa koguma, kui enne. nagu selliste mängude puhul ikka, siis algul on rohkem tegevust ja hiljem asi pigem automaatne.

Dydl's Avatar
    ☁ Pilvede peal ☁
    Liitus detsember 2010
    Postitusi 1,967
    Mul sellised statsid:

Tsitaat Esialgu postitas: Hidden Ninja
    oled siis päris palju nolanud selle aja jooksul, kui üle 50 prestige. ise mängisin seda paar kuud tagasi, kuid peale mõnda nädalat vist unustasin mängu. prestige peaks võtma jah kauem aega, sest pead iga kord suurema summa koguma, kui enne. nagu selliste mängude puhul ikka, siis algul on rohkem tegevust ja hiljem asi pigem automaatne.
    päevas kaks-kolma korda "prestige" teha ja siis ongi juba üle 50
    päevas kaks-kolma korda "prestige" teha ja siis ongi juba üle 50
    ise prestigesin siis kui soldierite arv hakkas kasvama ja rewardina tech cardse anti. see vist võttis kauem, aga sõja suhtes parem? mida rohkem soldiere seda parem reward pärast wari?

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale