Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tap Tycoon

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi Tap Tycooni pelab?

Suht fun tappimise mäng, soovitan. Endal investment group(clan) ka tehtud.

Pildid mängust:

 

020973cf69012b21331bbe969cccca9b.png

3228e6540566733a974dc1056c873a78.png

0dfe448df1a5d1b2a68329ae114a7781.png

8d4bff2713e9c645ee76283cab5c8e8f.png

e13fba4d6410db0938caef15547e07bc.png

80beb4ce346a86e923394f70320468b0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tundub lahe mäng.

Proovisin järgi ja vaikselt arenen :D

 

Mingeid soovitusi on algajale?

 

Olen seda üle aasta mänginud, sõltuvust tekitav mäng. :D

Soovitan iga päev korra sees käia ja neid daily asju teha. Kui investment groupi lähed siis seal tavaliselt näed ära mis täna investeerima pead. Inimesed sharevad mingit asja ja ütlevad. Päevas 1-2 korda pelan vahest rohkem. Mängu eesmärk on vist saada kõik tech kaardid. Ei tea kas siin maxida saab. Tappimise saab maxida level 5000 peal see mul juba ammu olemas. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Olen seda üle aasta mänginud, sõltuvust tekitav mäng. :D

Soovitan iga päev korra sees käia ja neid daily asju teha. Kui investment groupi lähed siis seal tavaliselt näed ära mis täna investeerima pead. Inimesed sharevad mingit asja ja ütlevad. Päevas 1-2 korda pelan vahest rohkem. Mängu eesmärk on vist saada kõik tech kaardid. Ei tea kas siin maxida saab. Tappimise saab maxida level 5000 peal see mul juba ammu olemas. :D

 

mis nende diamonitega tegema peaks?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
mis nende diamonitega tegema peaks?

 

Kogun ise tech kaartide jaoks. Tava kaart 100diamondi ja golden 500. Nädalas nende diamonditega tuleb mingi 2 kaarti ära vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Kogun ise tech kaartide jaoks. Tava kaart 100diamondi ja golden 500. Nädalas nende diamonditega tuleb mingi 2 kaarti ära vist.

 

Mul hetkel üle 50 korra prestige tehtud, kas iga mäng läheb niiöelda pikemaks ehk võtab kauem aega "prestige" tegemiseks?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul hetkel üle 50 korra prestige tehtud, kas iga mäng läheb niiöelda pikemaks ehk võtab kauem aega "prestige" tegemiseks?

 

oled siis päris palju nolanud selle aja jooksul, kui üle 50 prestige. :D ise mängisin seda paar kuud tagasi, kuid peale mõnda nädalat vist unustasin mängu. prestige peaks võtma jah kauem aega, sest pead iga kord suurema summa koguma, kui enne. nagu selliste mängude puhul ikka, siis algul on rohkem tegevust ja hiljem asi pigem automaatne.

 

837746667664488cb37310846637b9d2.png

 

62bb1bd1a6f84596bfdc5989a20d4ec1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Mul sellised statsid:

 

c5009f211a1763a073c0a7a0ac46de1e.png

5c8696d5c3f53247651fc7ed9b3267a5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
oled siis päris palju nolanud selle aja jooksul, kui üle 50 prestige. :D ise mängisin seda paar kuud tagasi, kuid peale mõnda nädalat vist unustasin mängu. prestige peaks võtma jah kauem aega, sest pead iga kord suurema summa koguma, kui enne. nagu selliste mängude puhul ikka, siis algul on rohkem tegevust ja hiljem asi pigem automaatne.

 

päevas kaks-kolma korda "prestige" teha ja siis ongi juba üle 50 :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
päevas kaks-kolma korda "prestige" teha ja siis ongi juba üle 50 :D

 

ise prestigesin siis kui soldierite arv hakkas kasvama ja rewardina tech cardse anti. see vist võttis kauem, aga sõja suhtes parem? mida rohkem soldiere seda parem reward pärast wari?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
ise prestigesin siis kui soldierite arv hakkas kasvama ja rewardina tech cardse anti. see vist võttis kauem, aga sõja suhtes parem? mida rohkem soldiere seda parem reward pärast wari?

 

seda küll, aga alguses nagunii kohe war rewarde ei saa, sest ei kuulu top 60% sisse.

küll need sõdurid pärast poole tulevad. :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma prestigen korra päevas. Vahepeal unustan :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
aga kuna see jobutus läbi saab. tahaks enda linnaga edasi minna :D:D:D

 

mis mõttes?

 

igakord kui prestige'd, siis su linn areneb kiiremini edasi.

 

selline crash lampi.

 

14488838_1293663890653865_1100896573_o.png


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Proovi reinstallida. :D

Endal mingi jama et olen investment groupi leader aga teamis mingi kasutaja "Missing", teda ei saa kickida ja ta ei ole reaalselt mingi member. Kui kickima hakkan siis buggib mind investmend groupist välja ja et parandada seda siis pean mängu uuesti avama. Arvan ise et see kasutaja on olnud minu investment groupist ja kustutanud oma kasutaja ja on tekkinud tema asemele "Missing" jne. Suht halb on see sest hoiab ühte kohta kinni mu grupis.

 

 

Kui tahate mu grupiga liituda siis wealth req on 48 ja nimi on GlobalMasters. Praegu vist group täis aga kickin kellegi välja kui tahate. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Proovi reinstallida. :D

Endal mingi jama et olen investment groupi leader aga teamis mingi kasutaja "Missing", teda ei saa kickida ja ta ei ole reaalselt mingi member. Kui kickima hakkan siis buggib mind investmend groupist välja ja et parandada seda siis pean mängu uuesti avama. Arvan ise et see kasutaja on olnud minu investment groupist ja kustutanud oma kasutaja ja on tekkinud tema asemele "Missing" jne. Suht halb on see sest hoiab ühte kohta kinni mu grupis.

 

 

Kui tahate mu grupiga liituda siis wealth req on 48 ja nimi on GlobalMasters. Praegu vist group täis aga kickin kellegi välja kui tahate. :D

 

 

gruppe vist nimepidi otsida ei saa või saab? kusagilt nägin, et mingit koodi vaja.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
gruppe vist nimepidi otsida ei saa või saab? kusagilt nägin, et mingit koodi vaja.

 

Aa, mu group code on 3qd37

Hetkel 22/25 liiget

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Aa, mu group code on 3qd37

Hetkel 22/25 liiget

 

kas teil tehakse igapäevaselt challenge ära?

mitmes challenge on ja mis reward on? (Challenge number ja All profits), neid näeb Investment Groupis Challenge alt.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
kas teil tehakse igapäevaselt challenge ära?

mitmes challenge on ja mis reward on? (Challenge number ja All profits), neid näeb Investment Groupis Challenge alt.

 

Tehakse jep

85s challenge ja reward All profits x183.75

 

Edit: kui ei tehta siis läheb kickimiseks kes pole challenge teinud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

liitusin ka Dydl groupiga, pole pikemat aega mänginud, aga ehk nüüd group challenge'itega tekib tahtmine. sain daily investment rewardist 2 tech cardi, varem pole sellist rewardi näinud. :D

 

df3020164840400ca1eed70a46133dc0.png

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.