Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MicroByte'i Jaguar X-Type Estate Executive 2004

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nagu öeldakse, esimene kord peab alati juhtuma...

IMG_0229.JPG

 

Kahveltõstuk sõitis tagant sisse. Firma ülemus lubas remondi kinni maksta. Aga see talle odavaks ei lähe, sest peale lähevad üksnes ainult OEM jupid (B-osa pole kuskilt lihtsalt saada).

1. Tagastange

2. Tagatuli

3. Parkimisandurid

4. Tagastange tala

5. Värvitööd

6. Plekitagumist ka veidi

 

Noh jah, sõidan paar nädalat sellise masinaga ringi, midagi pole teha...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Unlucky.. 5 kuud siis pidasid vastu jah? :D Hakkasin kohe mõtlema, et mul 2015 aasta septembrist masin olnud ja VEEL pole midagi juhtunud ning kohe tuli meelde just täna öine intsident, kus sõitsin kõrvalteel natukene lubatust kiiremini, samal ajal Muidugi telefoniga rääkides, vaatasin mis kurat seal teeääres on.. Tuli välja, et Bambi valge perse oli ja järgmisel hetkel jooksis minust vasakult suurem Bambi mööda, vedas et ta minu ritta ei driftinud :) Enam telefoniga antud kiiruste juures ei räägi :)

Aga nuh, tavaliselt need esimesed olukorrad põhjustatakse vist ikka ise, sinul selle arvele ei saa panna :)


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Unlucky.. 5 kuud siis pidasid vastu jah? :D Hakkasin kohe mõtlema, et mul 2015 aasta septembrist masin olnud ja VEEL pole midagi juhtunud ning kohe tuli meelde just täna öine intsident, kus sõitsin kõrvalteel natukene lubatust kiiremini, samal ajal Muidugi telefoniga rääkides, vaatasin mis kurat seal teeääres on.. Tuli välja, et Bambi valge perse oli ja järgmisel hetkel jooksis minust vasakult suurem Bambi mööda, vedas et ta minu ritta ei driftinud :) Enam telefoniga antud kiiruste juures ei räägi :)

Aga nuh, tavaliselt need esimesed olukorrad põhjustatakse vist ikka ise, sinul selle arvele ei saa panna :)

 

Mis bambi? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

No, isegi olen nende veistega kogemusi omanud. 2015 suvel jooksis üks väga uhkete troffeesarvedega veisekene mulle tee peale, 120kmh oli mul kuskil sees ka. Joppas, et otsa ei pannud :)

Kusjuures mul pole mitte ühegi sõidukiga olnud esimene kord enda süü läbi (ptuiptuiptui). Focusega olles tagurdas bensujaamas mulle auto sisse, Jaguaril riivas tõstuk.

Muidu sain hinnapakkumise, 2400€. Kindlustus tuleb ka siiski mängu... Kardan seda, et kindlustus loeb selle taastamiskõlbmatuks.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No, isegi olen nende veistega kogemusi omanud. 2015 suvel jooksis üks väga uhkete troffeesarvedega veisekene mulle tee peale, 120kmh oli mul kuskil sees ka. Joppas, et otsa ei pannud :)

Kusjuures mul pole mitte ühegi sõidukiga olnud esimene kord enda süü läbi (ptuiptuiptui). Focusega olles tagurdas bensujaamas mulle auto sisse, Jaguaril riivas tõstuk.

Muidu sain hinnapakkumise, 2400€. Kindlustus tuleb ka siiski mängu... Kardan seda, et kindlustus loeb selle taastamiskõlbmatuks.

 

Päris kallis... ise sain suvel ühele kitsele pihta, jube napilt oleks auto eest läbi pääsenud, aga sain tagumikule ikka pihta. Kell 4 hommikul, udu ja piiratud nähtavusega kurv. Õnneks polnud enda autoga, remondi pidin aga ise maksma :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

16763795_1593638233997552_504389660_o.jpg

16777036_1593638180664224_643134181_o.jpg

 

Xenon sees ja LEDid numbrituledes olemas.

Tuli välja siiski, et mul on paigaldatud xenon reflektorid, kuid pirnid tavalised H1 halogenid. Panin xenon kiti sisse, 6000k pirnid said. Numbrituledesse ostsin kõige normaalsema välimusega T10 LED pirnid (mis suunatud valgusega otse alla). Ise olen tulemusega rahul - xenon värv pehme valge, LEDid ei ole ka liiga eredad (ega tuhmid).

Stangega on hetkel teibituuning, kuu lõpuks saab asja korda.

 

Ahjaa, parkimisanduri vahetasin ka ära. Nüüd piiksub tagurdades.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Pole ammu kirjutanud.

Märtsi algul sai avariikahjustus ka korda. 3 päeva oli remondis.

2 nädalat tagasi ei läinud käima enam, ainult tõmmates. Võtsin starteri lahti, harjad olid nii kulunud, et ükski ei puudutanud seina enam. Uus harjakomplekt oli 8€. Siis läks töökotta, kus palusin, et vahetaksid stabikapuksi, tagaamordi ja õlid ära ning teeksid üv ka ära. Jõudsid teha ainult üv, õlid ja panid uued veljed alla, puksi ja amorti ei torkinud (polnud aega neil)...

 

Väike pilt ka, vahepeal ostsin suveks 17" BBS RF 315 veljed ka.

IMG_0647.JPG

 

Mai lõpus Venemaa Jaguari klubi kokkutulek Tallinnas. Võib autot seal ka trehvata.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.