Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

4K telekas?

Soovitatud postitused

Hey. Plaan osta omale uus telekas ja tekkis üks küsimus. Kas oleks mõtet osta 4K ehk UHD telekas? Pole päris kindel selles, kuid olen kuskilt kunagi lugenud et Eestis edastatavad kanalid ei näita 4K pilti, vaid maximum FullHD. Vastab see tõele? Kui jah, siis ehk on ikkagi mõistlik 4k telekas osta, sest ehk mõne järgmise aasta jooksul juba toetavad Telia jms telekanalid 4k pilti?

 

Kasutaksin telekat vaid erinevate telekanalite vaatamiseks ning plaanin teleka osta umbes järgmiseks 10ks aastaks ja ei tahaks seetõttu ka mingit sitta ostu teha.

 

Hetkel olen vaatanud seda telekat.

http://www.1a.ee/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/lg_43uf675v

 

Targemad vennad võivad nõu anda ja aidata telekat valida. Sooviksin peamiselt osta selle 1a.ee-st, sest seal imo minuarust kõige odavamad hinnad ja augusti kuu lõpuni on seal mingid hullud soodukad ka veel + pole seal kunagi mingeid probleeme ostudega olnud. Hinnapiir teleka ostul oleks 500 eurot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2k on ka järgmiseks 10 aastaks okei. Praegu on pigem SD ja HD ajastu.. FHD kanaleid ma küll kusagil näinud ei ole. Arvuti taga võid 4k filme vaadata jah. Kui see mingi 55 või lausa 82'' oleks siis oleks küll vb mõtet.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.