Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Creative Roleplay

Soovitatud postitused

logo.png

It was nice while it lasted.

 

 

Nii mõnelegi kurvastuseks ja kindlasti kellelegi ka rõõmusõnumiks - Creative Roleplay paneb pillid kotti ja lõpetab tegevuse.

Kroom ja mina isegi seda otsust langetades küll ülemõistuse nukrad ei ole.

Jah, nii mõndagi oleks ju võinud olla teisiti ja tulemus samuti, kuid seda võib iga asja kohta öelda, mis kunagi eksisteerinud ja otsa saanud.

Ma ei salga, et minu isiklik ambitsioon selle projekti suhtes oli kõrge - ehk isegi liiga kõrge. Aga sellest hoolimata ei saa ma mitte öelda, et peaksin mingis suhtes pettunud olema.

Olen vaid tänulik, et selles osa sain mängida.

 

 

Juba algusest peale oli tegemist vaid Kroomi isikliku "sahtliprojektiga," mida ta lihtsalt hobikorras nokkida tahtis.

Tema ei tellinud omale neid intriige, lõputuid kohustuste koormaid ega magamata öid - meie kommuunina(eesotsas minuga) lihtsalt määrisime seda kõike talle pähe. Ning iseenesest mõistetavalt oli tulemus see, et mees, kellel on vaja tööl käia, päriselu elada ja üleüldse muud teha kui ööde-päevade viisi arvutis passida, lihtsalt ei viitsinud enam kilomeetrite pikkuse to-do listiga sammu pidada ja sinna paika see jäigi.

Kui kedagi üldse selles süüdistama peaks, siis olen see mina.

 

 

Kuid siiski! Hoolimata kõigest on täna nii minul kui Kroomil naeratus näol ja me saame sirge selja ja kummis rinnaga öelda, et vähemalt me tegime asja ja nii mõnegi silmis tegime me ikka väga head asja, mitte ei šlanginud niisama.

Ning mis veel tähtsam - me mõlemad saame öelda, et oleme ühe hea sõbra võrra rikkamad.

Õnneks ta siin foorumis aktiivne pole, nii et ma võin uhkelt eputada, et minu uus sõber on palju parem sõber kui tema oma ;)

 

 

Tänan kõiki, kes meile kasvõi passiivseltki kaasa elasid ning muidugi suur tänu neile, kes meisse niivõrd palju uskusid, et oma aega ja ressurssi meiega liitumiseks ja kaasamõtlemiseks ohverdasid.

Minu isiklik tänusõna Sinule, @Annu, Sinu lõputu rõõmsameelsuse ja heatahtlikkuse eest, kes sa samuti ööde-päevade viisi oma aega selle projekti heaolusse tampisid - oli selleks siis kuiv serveri testimine, mängijatega sõdimine kui mina seda enam ei suutnud, või trollidega tegelemine; see ei olnud iseenesestvõetav ning Sinu ainsaks ressursiks oli see, et Sa oled hea inimene. Aitäh.

 

 

Loodan, et selline saatus kellelegi pettumust ei valmista ning kui valmistab, siis vabandan.

 

 

It was fun while it lasted.

Creative Roleplay out, peace.

Muudetud liikme Kest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
oo[K]i[E];2524325']Proovisin foorumi regada' date=' registeerisin ära aga ütleb, et sellist kasutajanime pole :/ ??[/quote']

 

Saatsin sulle PMi.

 

Meie ametlik tervisehoiu grupeering otsib uut peadirektorit!

http://www.creativerp.ee/foorum/viewtopic.php?f=17&p=136#p136

Muudetud liikme Kest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
2 tükki enamjaolt sees. Ehk siis 0.

 

Mitmenda klassi matemaatika see on, et 2=0?

 

Ja kas sul tõesti oma eluga midagi targemat teha pole, kui seda ainult meie vihkamisele pühendada?

Juba üle kuu aja on möödas ja sa pole ikka aru saanud, et sinu tegevus on täiesti mõttetu.

 

 

Palju mängijaid käib siis keskmiselt päevas? :)

Kahjuks kehtib jah asjaolu, et kooliaja algus on meile üsna laastavalt mõjunud.

Ehk siis tõesti enamjaolt ei küündi mängijate arv väga kõrgele ning kõige tihedamini võib seal ainult Kroomi ja mind näha - üritame asja siiski positiivselt mõelda ning kasutame rahulikku aega ära, et mängumoodi arendada, ilma et samal ajal muude asjade pärast muretsema peaks.

Meie aeg on veel tulekul ja ma ei ole selles veel hetkekski kahelnud.

Muudetud liikme Kest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

It was nice while it lasted.

 

 

Nii mõnelegi kurvastuseks ja kindlasti kellelegi ka rõõmusõnumiks - Creative Roleplay paneb pillid kotti ja lõpetab tegevuse.

Kroom ja mina isegi seda otsust langetades küll ülemõistuse nukrad ei ole.

Jah, nii mõndagi oleks ju võinud olla teisiti ja tulemus samuti, kuid seda võib iga asja kohta öelda, mis kunagi eksisteerinud ja otsa saanud.

Ma ei salga, et minu isiklik ambitsioon selle projekti suhtes oli kõrge - ehk isegi liiga kõrge. Aga sellest hoolimata ei saa ma mitte öelda, et peaksin mingis suhtes pettunud olema.

Olen vaid tänulik, et selles osa sain mängida.

 

 

Juba algusest peale oli tegemist vaid Kroomi isikliku "sahtliprojektiga," mida ta lihtsalt hobikorras nokkida tahtis.

Tema ei tellinud omale neid intriige, lõputuid kohustuste koormaid ega magamata öid - meie kommuunina(eesotsas minuga) lihtsalt määrisime seda kõike talle pähe. Ning iseenesest mõistetavalt oli tulemus see, et mees, kellel on vaja tööl käia, päriselu elada ja üleüldse muud teha kui ööde-päevade viisi arvutis passida, lihtsalt ei viitsinud enam kilomeetrite pikkuse to-do listiga sammu pidada ja sinna paika see jäigi.

Kui kedagi üldse selles süüdistama peaks, siis olen see mina.

 

 

Kuid siiski! Hoolimata kõigest on täna nii minul kui Kroomil naeratus näol ja me saame sirge selja ja kummis rinnaga öelda, et vähemalt me tegime asja ja nii mõnegi silmis tegime me ikka väga head asja, mitte ei šlanginud niisama.

Ning mis veel tähtsam - me mõlemad saame öelda, et oleme ühe hea sõbra võrra rikkamad.

Õnneks ta siin foorumis aktiivne pole, nii et ma võin uhkelt eputada, et minu uus sõber on palju parem sõber kui tema oma ;)

 

 

Tänan kõiki, kes meile kasvõi passiivseltki kaasa elasid ning muidugi suur tänu neile, kes meisse niivõrd palju uskusid, et oma aega ja ressurssi meiega liitumiseks ja kaasamõtlemiseks ohverdasid.

Minu isiklik tänusõna Sinule, Annu, Sinu lõputu rõõmsameelsuse ja heatahtlikkuse eest, kes sa samuti ööde-päevade viisi oma aega selle projekti heaolusse tampisid - oli selleks siis kuiv serveri testimine, mängijatega sõdimine kui mina seda enam ei suutnud, või trollidega tegelemine; see ei olnud iseenesestvõetav ning Sinu ainsaks ressursiks oli see, et Sa oled hea inimene. Aitäh.

 

 

Loodan, et selline saatus kellelegi pettumust ei valmista ning kui valmistab, siis vabandan.

 

 

It was fun while it lasted.

Creative Roleplay out, peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.