Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Vaata ruuteri setingud üle ja tee ruuteri restart (30sec hoia välja väljas) ja kas keegi kasutab neti sul samal ajal kui pelad?

 

Vaata ruuteri setingud üle ja tee ruuteri restart (30sec hoia välja väljas) ja kas keegi kasutab neti sul samal ajal kui pelad?

 

 

hdd probleemi leevendab see :

Muudetud liikme v2nnu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ei soovita kasutada nii palju erinevaid viirusetõrje programme :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ei soovita kasutada nii palju erinevaid viirusetõrje programme :)

Kasutan ainult viiruse otsinguteks 3 erinevat programmi, aktiivselt lahti hoian ainult ühte (Eset).

 

Telial niisugune ping? :D

 

Mingi USB modemiga on tegu?

 

Tegu on Huawei 4G ruuteriga. Siiamaani enda asukohta paremat netti ei ole saanud, kui hetkel Telia pakub. Mingi aeg ehk sebin endale antenni ka juurde, siis peaks veel parem ja stabiilsem olema.

 

Vaata ruuteri setingud üle ja tee ruuteri restart (30sec hoia välja väljas) ja kas keegi kasutab neti sul samal ajal kui pelad?

 

 

 

 

hdd probleemi leevendab see :

 

Nagu kirjutasin, ruuteri restart ei aita. Ma olen 2 erineva internetiga CSi proovinud mängida, I-Telia koduinternet II- 4G Elisa mida saan telefonist jagada USB'ga. Ja mitte keegi pole samal ajal netti kasutanud kui mängin. Eelnevalt pole isegi probleeme olnud sellega, et kui keegi on samal ajal interneti kasutamas. Olen saanud CSi mängida ka siis kui samal ajal kõrval monitoril mängib 1080p video ja ping oli ikka ~60.

HDD probleemi suhtes hoian kursis, ei tea veel kas töötab.

 

//Ei saa ikka faile mälupulgale tõsta, tõmbab disk usage ikka 100% (ja pc samal ajal väga kooma) peale ning 0bytes/s tõstab üle, ehk ei tõstagi.

https://www.youtube.com/watch?v=e8BAd6VbSDM - siit on näha kuidas see käib

Muudetud liikme ristikene'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kasutan ainult viiruse otsinguteks 3 erinevat programmi, aktiivselt lahti hoian ainult ühte (Eset).

 

 

 

Tegu on Huawei 4G ruuteriga. Siiamaani enda asukohta paremat netti ei ole saanud, kui hetkel Telia pakub. Mingi aeg ehk sebin endale antenni ka juurde, siis peaks veel parem ja stabiilsem olema.

 

 

 

Nagu kirjutasin, ruuteri restart ei aita. Ma olen 2 erineva internetiga CSi proovinud mängida, I-Telia koduinternet II- 4G Elisa mida saan telefonist jagada USB'ga. Ja mitte keegi pole samal ajal netti kasutanud kui mängin. Eelnevalt pole isegi probleeme olnud sellega, et kui keegi on samal ajal interneti kasutamas. Olen saanud CSi mängida ka siis kui samal ajal kõrval monitoril mängib 1080p video ja ping oli ikka ~60.

HDD probleemi suhtes hoian kursis, ei tea veel kas töötab.

 

//Ei saa ikka faile mälupulgale tõsta, tõmbab disk usage ikka 100% (ja pc samal ajal väga kooma) peale ning 0bytes/s tõstab üle, ehk ei tõstagi.

proovi : https://support.microsoft.com/en-us äkki aitavad kuidagi sind välja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ostsin endale läpaka ja alguses oli fps 200+ ja kõik ok aga mingi aeg hakkas ka dropima just siis, kui enemy ekraanile ilmus. Ostsin ssd ja vahetasin ära ning hetkel pole seda probleemi esinenud. Enne seda oli ka hdd enamus aeg 100%. Sõbral kõvasti parem pc aga ka fps dropib võimalik, et asi ka proses vms aga jh csgo selline kahtalne game teistes mängudes võid norm fps olla aga csgo panebki vigast.. Võimalik, et mingi update keeras ka sassi midagi. Uurisin netist ka, et oleks hea maha võtta steam overlay ingame ja launch optionsitest -high ja -threads. Endal need maas ja ssd ning fps 200+. Aga see fps oleneb ka arvutist..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.