Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arvuti ei booti - Katkine Mobo / PSU / RAM?

Soovitatud postitused

Ehk oskab siin midagi sellise juhtumi kohta midagi kosta.

Üks hetk panen PC käima, ja.. ei käivitu. Kõik fan'id töötavad, v.a videokaart. Pilti ka ette ei võta, mitte mingit häält ei tee.

Küll hoidsin väljas elektrivõrgust, küll resettisin CMOS'e (Igaks juhuks) - Ei mingit tulemust.

 

Hakkasin siis ükshaaval komponente välja võtma, et mingigi info saada.

Videokaart välja, seis sama.

Kõik ROM ja kõvakettad välja - seis sama.

Viimaseks jäi arvutisse PSU, Mobo ning RAM. Eemaldades RAMi, ei ole mitte mingit tulemust.

Ta peaks heliga teada andma, aga ei anna (tavaliselt, kui arvuti toimis kenasti, on ühe korra piiksunud pärast arvuti käivitamist).

 

Lisaks proovisin käivitada ka tõstes Mobo korpusest välja (katsetusteks, et midagi seal sees vastu poleks, mis takistaks) - Ei mingit tulemust.

 

Ei booti, pole POSTi, pole kaasnevat heliteavitust (Veateavitust, mis annaks üsna informatiivse ülevaate).

Ma nüüd ei teagi, mida proovida veel? Mida esmalt välja vahetada? Mis üleüldse sellise probleemi põhjustajaks võib olla? CPU?

 

RAM vist põhjuseks olla ei saa, sest kui see on väljas, peaks siiski arvuti piiksudena teada sellest andma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Emaplaat on küpse.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul oli vahepeal sama asi... Siiani ei tea milles probleem oli ja töötab aastaid veatult.Isopropanooliga puhtaks ja ahju ma arvan... Midagi kaotada nagunii ei ole.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.