Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

PvM Eq - Sõbralik täiskasvanute Clan chat

Soovitatud postitused

Tere!

 

Enne kui teema päris pointi juurde lähen, teen väikese kokkuvõtte Eesti tavalisest internetikommuunist.

Olgu selleks siis mingi clan chat kuskil mängus, mingi foorum, chatbox või mis iganes, kus on olemas mingisugunegi hierarhia ja kus on enam-vähem rohkem inimesi kui üks või kaks.

 

Tüüpiline Eesti internetikommuun

  • Keegi teeb mingi asja, et inimesi kokku tuua. Mõtleb välja mingid reeglid ja paneb kirja. Ropendamise keelab kohe ära, sest... Niisama. Nii tehakse ju?
  • See hakkas kuulsust koguma. Maru lahe - inimestele meeldib.
  • Rahvas tuleb kokku, räägivad igasugustest asjadest, kõik on tore.
  • Mingid vennad hakkavad trollima. Kommuuni asutaja paneb neile banni ja mõtleb, et kedagi oleks juurde vaja, kes bannida saab.
  • Määrab oma sõbra või kellegi, kes paistab enam-vähem normaalne vend olema, moderaatoriks.
  • Inimesi tuleb veel juurde. Asi kogub populaarsust. Määratakse veel mõni moderaator.
  • Moderaatorid loevad kolmest reeglist koosneva reeglistiku 170 korda läbi ja hõõruvad käsi kokku ja ootavad, et kedagi bannida saaks.
  • Moderaator istub ja pelab, nagu iga teine tavaline jorss, kellel midagi targemat teha pole.
  • Ise kujutab ette, et tal on lips ees ja arvab isegi, et ta peaks poliitikasse minema, sest ta on väga tubli ja ei ropenda mitte kunagi.
  • Paneb igale sellile kohe banhammeriga, kes mingil põhjusel natuke vanduda julgeb.
  • Inimesi, kes lihtsalt teist mängijat mõnitavad ja mingit lambist jama toodavad, ta ei banni, sest reeglites seda kirjas pole.
  • Eestlase lemmiktoit on teine eestlane
  • Tuleb keegi uus inimene sinna kommuuni ja tahab ka juttu rääkida. Räägib, millega ta tegeleb ja on selline üsna tavaline tüüp.
  • "Vanad olijad" hakkavad seda uut tüüpi tõrjuma, sest nad tunnevad ennast kindlalt ja on lihtsalt sihilikult ülbed ja vastikud.
  • Nendele midagi ei tehta, neid ei kutsuta isegi korrale, sest see on täiesti normaalne, et inimene värdjas on. Peaasi, et ei ropenda.
  • Iga päev koosneb mitmest juhtumist, kus üks tegelane julgeb teisele öelda, et ta pole temaga nõus ja sellele esimesele tüübile ei mahu see pähe ja sealt edasi on lihtsalt täiesti lambine isiklik shitstorm.
  • Mitte kumbagi korrale ei kutsuta ega midagi ei tehta, enne kui üks nendest ropendab. Ropendaja saab kohe banni.

Räme kopp on ees sellest.

See on igal pool nii.

Ja ma juba ootan ja tean, et selle sama teema postitused ei saa erinevad olema. Tõmmake aga täiega, olge tüüpilised jollarid, kes arvavad, et suudavad läbi interneti kedagi maha tehes ägedad olla.

 

Aga kui SINA ei ole selline.

Kui sa oled samasuguse mentaliteediga nagu mina ja kindlasti ka paljud teised eestlased, kes tahavad lihtsalt rahulikult vaba aega veeta, kas siis pärast tööd või pärast kooli, lihtsalt aeg maha võtta ja niisama mängimise ajal juttu ajada, siis liitu.

Kui sa arvad, et see on lihtsalt idiootsus, et maailmas eksisteerib selline asi, et mingi 15-aastane Peeter võib sulle banni panna selle eest, et sa julgesid mõne karvasema roppuse hammaste vahelt lendu lasta, siis liitu.

Kui sul on kopp ees, et ükskõik kui rahulik sa olla ei ürita ja inimestega läbi saada ja lihtsalt inimlikult oma arvamust avaldada ei ürita, leidub ikka mingi järgmine puberteedieas "ärapanija", kes arvab, et just tema on hetkel maailma kõige naljakam mees kui ta sulle ütleb, et sa jobu oled, siis liitu.

 

Kui sa oled uhkelt eestlane, aga ei ole uhke selle üle, et eestlase lemmiktoit on teine eestlane ja sa lihtsalt ei viitsi koguaeg päevast-päeva sama jama peale oma energiat kulutada, siis liitu.

 

cc.png

Lihtsalt tule ja ole. Kui tahad siis räägi, ei taha ära räägi.

Räägi julgelt ja avalikult. Luba endal aru saada, et tegelikult suudavad kõik täiskasvanud olla ja ei pea koguaeg enda sõnavara tagasi hoidma ja vaatama, kuidas mingid nolgid üksteist sõimavad ja tõestada üritavad, kuidas nad teineteisest ikka paremad ja targemad on.

 

Reegel on ainult üks - OLE NORMAALNE!

Kui keegi avaldab arvamust mingi asja suhtes või räägib, millega ta tegeleb, siis igaüks meist suudab oma tüüpilise internetikangelase küüneviha maha suruda ja inimlik olla.

Kui sa oled täiesti raudselt veendunud, et keegi teeb midagi valesti ja tahaks talle räigelt lihtsalt "ära panna", siis ära tee seda!

Me kõik teame, millest ma räägin. Sest kõik teevad seda. Ja see on nõme.

 

Vannu kui tahad. Kui sa said surma ja kaotasid panga, siis lasegi see karvane lendu, kõik saavad sellest aru.

Ei ole olemas mingit häälemurdes vaevlevat vennikest, kellel käed värisevad, et sulle kohe iga sõna eest banhammeriga vajutada.

Ja ma olen täiesti kindel, et igaüks suudab jääda normaalsuse piiridesse ja ei pea rõvedaks minema.

Ja mis on veel kindlam, on see, et igaüks saab aru, kui keegi meelega neid piire ületab. Ja see on trollimine.

 

Trollimine ei ole ainult puhas pealiskaudne jobutamine ja ülbitsemine.

Eestlane armastab just teistsugune troll olla. Ja me kõik teame, millest ma räägin.

Nii kaua kui mina või minu valitud moderaatorid chatis on, sellist trollimist ei tolereerita. Banhammer on selle koha pealt väga kerge.

Hakka mingi tühja koha pealt kedagi hõõruma ja lendad kohe, ilma küsimusteta.

 

Oleme lihtsalt inimesed. Inimlikud inimesed.

Tulemas on ka korralik foorum ja sellega koos tuleb ka palju juttu teistest mängudest nagu näiteks Tera Online, League of Legends ja CSGO.

 

Aga alustame siit ja vaatame, kas ma tõesti olen ainuke inimene, kes nii mõtleb, või on meid ikka natuke rohkem?

 

Clan chat: Pvm Eq

Muudetud liikme Ekuks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

#karvased


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

LOOS!!!

 

Loosis osalemiseks pead sa näitama üles aktiivsust uusimas clan chatis mille nimeks on : PVM EQ

Tore koht kus oma aega veeta ja niisama sõbralikult juttu puhuda.

 

Kui kavatsed osaleda siis palun jäta ka enda in-game name siia postitusse, et saaksin jälgida kellega on tegu.

Auhind läheb loosi 19. juuni 2016. Head loosiõnne!

 

Auhinnaks Bond (14 day membership) + 1.5M cash + teenus minu poolt, teen ära 3 tasuta questi!

 

Looti vaja, in-game nick: Bjuutiful. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mõtlesime veidi ja saime aru, et see "ainult eesti keele" reegel on üsna mõttetu - nüüdsest võib vabalt chatti kutsuda ka oma välismaiseid sõpru, ehk siis olge valmis inimestega ka inglise keeles suhtlema :)

Muudetud liikme Ekuks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tundub, et kustus sama kiirelt kui tõusis. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult oli asi selles, et ma olin vahepeal Kaitseväes ja kuna asi oli alles algusfaasis, siis keegi nagu ei tegelenudki eriti sellega.

Mina olen nüüd tagasi ning samuti on jätkuvalt chatis kõige vanemad veteranid ja lojaalsemad tegelased :)

 

Kõik jätkuvalt oodatud!

Lükkaks õige asja käima? ;)

Muudetud liikme PvM Eq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.