Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsiks abi (sooviks endale t-särki disainida)

Soovitatud postitused

särk peaks olema lõpuks selline :

seidware-tshirt-diamond-black-big_4.jpg

mingi teemanti leidsin: kuid ei saa suuremaks teha, tekib ruuduline effekt :( ka on kõik fondid puudu, olen otsind mitu tundi, ei suuda isegi umbkaudseid leida, ehk keegi kunstiinimene oskab aidata mind.

ka oleks vaja teemant siniseks saada. .. ja ehk saaks selle teemanti keerata ka vastavale nurgale :)

aitähh

228bd038dfaaca989f1f6ff246e34558.jpg

 

olen nõus maksma ka inimesele, kes teeb pdf faili samasuure mõõtudega mulle kõik eraldi objektid..

Muudetud liikme Sfinks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Iidol sul w :D? https://www.facebook.com/officialjeffseid/?fref=ts

Usun ka , et mõtekam tellida ja vaevalt seal halb kvaliteet on. Samuti näitab 30 euki .

Nt. leiad omale kunstniku ja särgi valmis tegemine läheb raudselt umb sama palju maksma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
selleeest küsib keegi mult 30 euri, et mulle õiged fondid otsida ja õige värviga teemant leida ? come on...

miks iidol, kui mulle see disain meeldib .... :huh:

 

jah, disain maksab. tee ise siis, kui nii lihtne on.

 

aga no kui pool aastat oodata viitsid ja tasuta mingit sitta koopiat tahad, siis palun väga... selle asemel, et 10 euri rohkem maksta ja kohe originaal saada lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
jah, disain maksab. tee ise siis, kui nii lihtne on.

 

aga no kui pool aastat oodata viitsid ja tasuta mingit sitta koopiat tahad, siis palun väga... selle asemel, et 10 euri rohkem maksta ja kohe originaal saada lol

 

Jutt on üli teemakohane, ma küsin abi ja vastu ma saan mingi "öööööö telli originaal" tulge maapeale palun, kui ma küsin abi, siis ma ka soovin abi, mitte mingeid lolle kommentaare teemal "A'la telli originaal sest vuffel on sitt". Särki sooviks kanda jõusaalis mitte tänavapeal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

viieka eest teen ära


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.