Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

V: 2 Steam accounti - Domeeni vastu.

Soovitatud postitused

Niisiis. Nagu pealkirja öeldud, siis soovin vahetada 2 steam accounti domeeni vastu. (Seal hulgas ka veebimajutus).

 

Kuidas see peaks välja nägema?

 

Inimene võtab kõigepealt minuga skypes, siin foorumi PM-is ühendust ja sealt saab juba täpsema info.

 

Domeen mille vastu võiks vahetada on .eu ja nimi, selle ma ütlen PM-is.

 

Steam kasutajatel ei ole vac banne ja ühe accounti omanik olen olnud ainult mina. Teise kasutaja omanikke on olnud vist 3-4.(Ei ole kindel).

 

Esimene account: Link: http://steamcommunity.com/id/k00l0NNN3000/

Mängud:

Counter-Strike: Global Offensive (Ranki ei tea, peaks mingi rank olema..ise ei mängi seda).

Team Fortress 2

RAGE

Loadout

EAC eSports

Counter-Strike Nexon: Zombies

Marvel Heroes 2016

Survarium

sZone-Online

jne mingid odavad mängud veel..saate id lehe pealt ise ka vaadata. 2683917743.png

 

Teine account(Millel olen ma olnud ainuke omanik: Link: http://steamcommunity.com/id/k00l0NNN/

Mängud:

Counter-Strike

Counter-Strike: Condition Zero

Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes

Sid Meier's Ace Patrol

Sid Meier's Ace Patrol: Pacific Skies

Sid Meier's Civilization III: Complete

Sid Meier's Pirates!

XCOM: Enemy Unknown

 

 

Niiet, kes soovib diili teha ühe .eu domeeni ja veebimajutuse vastu, siis lisage skype ming või PM-ige. Mu skype: akka

Vajalikumad asjad annan Pm-i.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.