Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

http://yvonne.pro/en/first-post

 

20-80 hyperloop theorem (science reasons - hate it, for all my life)

100% came first.

The Universe jizzed itself, when it did the only sure thing.

Then it started to move.

Then it deduced that experiencing the moving would be a fun thing to do too.

Then the experiencing and moving got things jazzy (time was deduced).

Then it deduced 120% and 6-sided figurines (time reasons).

It was the first time it did two things at once,

and then it split the information into two –

three spatial dimensions and three time dimensions.

Muudetud liikme Raigo.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

a mis mootoril jookseb hetkene leht?


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Veebileht on nüüd palju mõnusam, ja turvalisem, ning aeg on öelda, et see on saanud hästi valmis. Ma loodan, et mõnele teist meeldib see, ning cheerite mulle kaasa :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas tekstid on mõne mõnuaine mõju all olles kirjutatud? :D

 

Hmm, seleta lahti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Hmm, minu jaoks on skisofreenia aju abstraktne otsus mitte kuulduda oma instinktidele füüsilise maailma suhtes. Mina, kes olen matemaatikat õppinud terve oma elu (milles ma olen terve elu olnud kujutlematult hea), saan aru, mis maailmas on reaalne, ja mis pole. See pole normaalne minu jaoks, et sa kasutad ebaloogilisi mõisteid nagu kanepi ületarbimine, kui minu jaoks on loogiline tuletada see, et kanepi suhtes on maailm väga ebaõiglane, ning see tuleneb inimeste intensiivsusest teha pühat rituaali, mis annab meie kehale ärkvelolekuks õigeid molekule õigel määral, et me saaksime kõige suuremat rahuldust, kuid see pole ka midagi hullu. See on mulle lihtsalt ebaloogiline, et sa tuletad, et see on ebainimlik käitumine, sest sinu ärkvelolek maailma tunnetada on vaid sinu enesekindluse küsimus, ning kui sul pole enesekindlust oma maailma avardada mõtetega, mis on datavahetuse seisukohast ebaloogilised tuletada (me oleme siiski vaid ju kontseptsioonide maailmas, mitte kuskil mujal), siis on natuke raske. Ma ei saa aru eriti, millest sa räägid, ning kui aus olla, siis ma ei soovigi seda teada.

 

Aga ära muretse, ma tean, et sa muretsed minu vaimse tervise pärast kuna oled mind siin foorumis päris tihti näinud jne. Aga noh, pole hullu, mulle lihtsalt meeldibki igasugune feedback :)

Muudetud liikme Raigo.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.