Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline Andre19

ei tegele siin foorumis enam.

Soovitatud postitused

Külaline Andre19

ei tegele siin foorumis enam. kes teavad millega tegelen, nendega tegelen edasi. võib teema sulgeda.

Muudetud liikme Andre19'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

80 str 80 range 1 pray 1 def 40 atk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Andre19
Author of the topic Postitas
Kui suur oleks hind, kui sooviks 99 hp, 99 att, 99 str, 99 def kasutajat? :)

 

Lisa mind skype : andre.vahvel ja saame arutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tere!

 

tekkis küsimus palju selline konto maksma läheb ( attack 40/ str 80 / def 1 / ranged 84/ pray 1 / mage 60/ farming 99 / agility 70 /

 

ja tahaks et kontol oleks peal fire cape

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Andre19
Author of the topic Postitas
Tere!

 

tekkis küsimus palju selline konto maksma läheb ( attack 40/ str 80 / def 1 / ranged 84/ pray 1 / mage 60/ farming 99 / agility 70 /

 

ja tahaks et kontol oleks peal fire cape

 

Ei taha sulle teenuseid osutada, liiga kummalisi ärisid ajad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mis mõttes kummalisi ärisid müüsin rs kontosi ja rs mille ja pealegi mis see siia puutub mis ärisid ma siin ajan nkn mina pean ette käima jms.... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Andre19
Author of the topic Postitas
mis mõttes kummalisi ärisid müüsin rs kontosi ja rs mille ja pealegi mis see siia puutub mis ärisid ma siin ajan nkn mina pean ette käima jms.... :D

 

Hetk tagasi hakkasid sa süüdistama inimest 190€ varastamises peale temalt konto ostmist ja nüüd oli ta kohustatud konto tagasi ostma, mida viidi nagu? :D

 

Igastahes minu otsus on lõplik : sulle ma teenuseid ei osuta. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma ei süüdistanud varastamises omg ma lihtsalt tahtsin et keegi tema tuttav mulle tema andmed annaks et teda kuidagi kätte saada kui ta skypes või siia ei tule omg jah läks veidi lappesse oleks pidand veidi teist moodi kirjutama mitte noomoodi nagu ma kirjutasin üldiselt varastamises teda i süüdistanud kuna ta ikkagi usaldusväärne isik minu meelest ka lihtsalt keegi oli vist reportid või jagex sai aru et teise ip alt logisin kontoga sisse ja pani konto lukku

 

tunnistan et kirjutasin natukene valesti kuna oli veidi närvis ja ei mõelnud kõike ilusti läbi kuidas kirjutada jms... kuid ei süüdistaks kedagi varastamises kui peaks selline asi juhtuma aru saadav ju et konto pannakse lukku kui saadakse aru et logisin uue ip alt sisse jms...

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Andre19
Author of the topic Postitas
ma ei süüdistanud varastamises omg ma lihtsalt tahtsin et keegi tema tuttav mulle tema andmed annaks et teda kuidagi kätte saada kui ta skypes või siia ei tule omg jah läks veidi lappesse oleks pidand veidi teist moodi kirjutama mitte noomoodi nagu ma kirjutasin üldiselt varastamises teda i süüdistanud kuna ta ikkagi usaldusväärne isik minu meelest ka lihtsalt keegi oli vist reportid või jagex sai aru et teise ip alt logisin kontoga sisse ja pani konto lukku

 

tunnistan et kirjutasin natukene valesti kuna oli veidi närvis ja ei mõelnud kõike ilusti läbi kuidas kirjutada jms... kuid ei süüdistaks kedagi varastamises kui peaks selline asi juhtuma aru saadav ju et konto pannakse lukku kui saadakse aru et logisin uue ip alt sisse jms...

 

Lisa mind skype, esimene postitus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mille ta ära lõpetab ? ja miks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kahju et ühe isiku pärast pead ära lõpetama selle. ning jah manwithsaw või ingame tzetseen ei ole just kõige ausam isik

 

Kindel, et ma ei ole "kõige ausam isik" ? Mina lihtsalt hoiatasin inimest ja proof on tulekul, kes kannatada sai. Algul ta tahtis omavahel probleemi lahendada, et ei hakka teemat tegema vahvli, aga kui asi nii kaugel on, siis tuleb see teha.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Andre19
Author of the topic Postitas
Kindel, et ma ei ole "kõige ausam isik" ? Mina lihtsalt hoiatasin inimest ja proof on tulekul, kes kannatada sai. Algul ta tahtis omavahel probleemi lahendada, et ei hakka teemat tegema vahvli, aga kui asi nii kaugel on, siis tuleb see teha.

 

No bljaad, sa ikka ei õpi? see on puhas vale mida sa siia praegu kirjutad, mis mõttega sa jätkad? Postituste kustutamisest ei piisanud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.