Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Arvuti oma andmete kohta JUBE aeglane?

Küsimus

Tervist, astun teie ette siis oma murega et arvuti, mille andmed minuarust peaksid GTA SA välja vedama täisseadetel ei vea seda isegi miinimumil välja, või noh veab aga FPS on maksimaalselt 20 ja sedagi kui ülevalt alla vaadata, aga kuhugi kaugusesse vaadata siis 5-7 FPS...

Samuti Emps-World miinimum seadetel ainult ja fixed screeniga, ja siis ka G.E ei saa minna ilma et kogu mäng aegluubis ei toimuks.

 

Untitled.png

 

Kui keegi leiab lahenduse mis töötaks et see arvuti GTA SA välja veaks ilma FPS dropita, sellele olen nõus loovutama oma Steami koos Rusti ja GTA SA'ga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas

Kõvaketas on nii tuline et sellele reaalselt näppe peale ei saa panna kauemaks kui 2 sek. Ja sedagi siis kui niisama netis istuda, mängimise ajal ei kujuta ettegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline Andre19
Kõvaketas on nii tuline et sellele reaalselt näppe peale ei saa panna kauemaks kui 2 sek. Ja sedagi siis kui niisama netis istuda, mängimise ajal ei kujuta ettegi.

 

Termopasta ning kui see ei aita siis osta uus kõvaketas/arvuti ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Termopastat lisatakse ikka sinna, kus on metallidevaheline kokkupuude ja soojusülekanne (CPU). Kõvaketas (HDD) on suhteliselt jaheda temperatuuriga (30-40 kraadi) ja seda seest puhastada ei ole mõistlik (tehase poolt piisavalt hästi isoleeritud). Küll tuleks korra aastas arvuti tolmust puhtaks teha, seda siis kas kompressoriga või suruõhuga (oomipoes pudel 10 eurot). Kui ventilatsioon on umbes, siis peaksid ka teised arvuti komponendid olema tavapärasest kõrgema temperatuuriga. Kuna HDD palju voolu ei võta (~5W), siis ma ei usu, et sind päästaks ka toiteka (PSU) vahetus. Pakun, et probleemi tekitab toitekaabel PSU ja HDD vahel, mis ei varusta HDD normaalselt. Võid ju proovida ära vahetada, need maksavad euro ringis (kaotus minimaalne).

 

Esimeselt pildit näha, et HDD 54 kraadi. See ei tohiks näppe kõrvetada. Lae omale alla SpeedFan - http://www.almico.com/sfdownload.php

 

Postita pilt temperatuuridest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Panin ära et tegemist on läpakaga, mitte lauaarvutiga seega mingit toiteplokki mul siin vist ei ole :D. Vaatasin korra kõvaketast, esimest korda näen et kõvaketas roostetab. Hetkel mõtlen kas osta uus kõvaketas või mitte, kuna see tundub suht mõistlik lahendus olevat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Panin ära et tegemist on läpakaga, mitte lauaarvutiga seega mingit toiteplokki mul siin vist ei ole :D. Vaatasin korra kõvaketast, esimest korda näen et kõvaketas roostetab. Hetkel mõtlen kas osta uus kõvaketas või mitte, kuna see tundub suht mõistlik lahendus olevat.

 

Läpakatest ma ei tea suurt midagi. Endal vana Latitude. Filmi vaatamise ajaks panen külmakehad alla :D

 

Osta SSD omale, see võtab 3x vähem voolu ja on umbes sama palju kiirem. Lihtne installeerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline Andre19
Panin ära et tegemist on läpakaga, mitte lauaarvutiga seega mingit toiteplokki mul siin vist ei ole :D. Vaatasin korra kõvaketast, esimest korda näen et kõvaketas roostetab. Hetkel mõtlen kas osta uus kõvaketas või mitte, kuna see tundub suht mõistlik lahendus olevat.

 

Btw, kui tahad normaalset kõvaketast osta siis minu kaudu saad hea hinnaga, soovi on täpsemat infot saada siis PM :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.