Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline K3lm1k4s

Battle For Sugar

Soovitatud postitused

Külaline K3lm1k4s

Yo,

 

Kuna vabateema läks liiga bfs'i teemaliseks siis otsustasin siia teha eraldi bfs teema.

 

Rääkige asjadest, kes meeldib, kes on teie arvates võitja jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Akar pani esimesel battelil väga hästi, teine läks korralikult aiataha, kolmas oli enamvähem, ehk neljandal paugutab korralikult. Azma ja underground ka tasemel. Teistest väga midagi ei arva.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
Author of the topic Postitas
Mc Smoke ikka naljavend :D:D Samas tüüp on hinge ja ihuga asjakallal.

 

 

Mhm ta on vist ainuke, kes asja naljaga ei võta :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Inimesed, kes arvavad, et Azma oli best, tegelt ta seda pole. Inimene võiks kaotama õppida ja respecti teiste suhtes näidata, mitte vahele segada.

2 levelis oli juba näha.

Level 3s oli selgelt näha, et publikule läksid Undergroundi naljad peale ja Beebilõust läks ka lõpuks närvi selle venna peale, fanboyd ei suuda siiamaani tunnistada, et Underground MC oli parim ja siiamaani fbs "Battle for Sugar" lehel sogavad Azmast midagi.

 

Mulle meeldib kliffrock ja Kliffrock vs Underground finaal oleks ülim. Järgmine hooaeg hakkab oktoobris, et Azma saab ilusti siis jälle kirja panna ja revange teha.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Akar pani esimesel battelil väga hästi' date=' teine läks korralikult aiataha, kolmas oli enamvähem, ehk neljandal paugutab korralikult. Azma ja underground ka tasemel. Teistest väga midagi ei arva.[/quote']

 

Baw miks seda arvad, et neljandal paugutab korralikult Akar? Mulle siiamaani tundunud, et ta läheb aina halvemaks bätelites. Kuna tal vähe aega kirjutamiseks.


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

peale 2st levelit oli Kliffrockil nyyd 2 nädalat aega ette valmistada, nyyd see aeg Undergroundil, teistel nädal aega. Neid vendi paaritu arv, LEVEL 5te peaks 3 venda jõudma, kui arvutused paigas mul on.

 

Lisaks Azma vs Underground, Azma ilgelt tahtis alustada, kuigi sain aru, et Underground tahtis ise algul alustada, aga ikkagi Azma alustas. Aga lisaroundi ajal Azma ise tahtis, et Underground alustaks, aga feil, Azma pidi alustama, oleks ehk miskit muutnud, aga ei usu väga kui Underground oleks lisaroundi alustand.

 

 

videos 17:53 keegi ütleb Azmale, et õpi kaotama.

Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Baw miks seda arvad, et neljandal paugutab korralikult Akar? Mulle siiamaani tundunud, et ta läheb aina halvemaks bätelites. Kuna tal vähe aega kirjutamiseks.

 

Minu arvates on ta üks, kes võiks selle reaalselt võita. Iseasi kui palju aega tal on ja palju vaeva näeb. Loodan, et neljas tuleb midagi sarnast esimesele battlelile


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu arvates on ta üks' date=' kes võiks selle reaalselt võita. Iseasi kui palju aega tal on ja palju vaeva näeb. Loodan, et neljas tuleb midagi sarnast esimesele battlelile[/quote']

 

Võibolla tõesti, nüüd tal kaks nädalat aega kirjutada. Esimest battelit kirjutas ta neli nädalat. Seega võibolla tuleb comeback :)


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võibolla tõesti, nüüd tal kaks nädalat aega kirjutada. Esimest battelit kirjutas ta neli nädalat. Seega võibolla tuleb comeback :)

 

Parandan, Akaril on nädal aega(alates eelmisest kolmapäevast), kuna ta see kolmap. Elloco Buda vastu.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Parandan, Akaril on nädal aega(alates eelmisest kolmapäevast), kuna ta see kolmap. Elloco Buda vastu.

 

4st alates seega 2 nädalat ju, 18mai on uus bättle alles :)


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

True, ei jaksa oodata :S

 

Kliffrock, Akar ja Underground level 5ndal ilmselt.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
Author of the topic Postitas

Päris aktiivne teema on ikka :D

Isegi Okym ütles Azmale et õpi kaotama, jhm.

Ootan uut.

Öelge ka, kes teiearust kõige feilim on olnud, näiteks see alkeemik v misiganes oli päris hakkliha battle ajal.

peace

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pmts paljude kohta oli mul imestus kuidas nad edasi said. Aga saidki sellepärast, et keegi suutis veel halvem olla kui nemad.

Formaat võiks olla nagu "eesti otsib superstaari", halvad ei saagi edasi ja edasi saavad ainult head. Siis oleks palju huvitavam kuulamas käia neid häid bätteldajaid.

Aga see eedlaks seda, et palju inimesi peaks osalema :D


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Skre on muu meelest ülihea, paraku sai 1eelvoorus kohe Azma vastu, Skre oleks vabalt 2 levelisse jõudnud, loomulikult oleneb, kes vastu oleks tulnud, aga siuksed elloco buda, eddman, r.v, utoopia, ja maeiteagi, kes veel nõrgemad, neile oleks pähe teinud kindlalt.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Neid nime lugedes tuli kohe meelde selline vend nagu Mesilind ;D

 

Underground tegi sellele vennale hea SNAKE nalja, niiet Papal kõht krampis :D


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma kuulan põhimõtteliselt kõiki muusikastiile väljaarvatud räppi ja nüüd ma leian end juba teist tundi bfs videoid vahtimast. See asi on nakkav :D Ma olen selle koha pealt täielik võhik, aga hetkel Kliffrock enim meeldinud.

 

Sama täielik võhik olin, kuni nägin eelmine pühap. et keegi jagas ja k6ik vastasseisud mitu korda läbi vaadatud. Mõtlesin, et kirjutan osad head ütlused ülesse omale ja praegu juba osad head ütlused pähe ka kulund, eriti kliffrocki omad osad, aga kliffrock suht hea jep. Jan Kaljukivi või mis ta pärisnimi on :D "run forest jan"


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
Author of the topic Postitas
Minule on silma jäänud ainult kliffrock ja kõige feilim vend oli imo see warzone hd vms. Kliffrock vs Underground MC oleks päris kõva.

 

War Zone HD kartis või oli nagu ärevil, või tal olid külmavärinad :D

Ma arvan, et suur publik ja A.R.O.P tegid ta selliseks, teistele esinemise hirm vms mingi foobia on ka olemas.

Aga minuarust ta omas päris hästi, vähemalt ta proovis, mitte ei olnud nagu Smackoudist see Realju kes mitte tryhardis aga lõpuks ei osanud mitte sittagi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.