Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

07 M: F2p Pure :: 54 Combat

Soovitatud postitused

SUPERVIP

5€:huh:


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tehingute ajalugu näitab sul, et oled Scammer. Arvan, et oleks mõtekas sellelt kasutajalt mitte osta seda kontot.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siit saab striketeami liikmeid näha ja selgelt näha, et pilt on ülivana....

 

PLUSS: prayer 1ga vendasi seal POLE

http://foorum.st-rs.org/app.php/page/memberlist?sid=27c32278003bb31be5b2a9cadbc9ec16


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siit saab striketeami liikmeid näha ja selgelt näha, et pilt on ülivana....

 

PLUSS: prayer 1ga vendasi seal POLE

http://foorum.st-rs.org/app.php/page/memberlist?sid=27c32278003bb31be5b2a9cadbc9ec16

 

See, et ta klanni ccs on ei tähenda,et ta peaks klanni liige olema.

 

Misasja te jahute :O

Alati võimalik MM'i kasutada ?

Võin ka ette käia teha kõik et sujuks kõik õigelt.

saad alati acci tagasi tirida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Misasja te jahute :O

Alati võimalik MM'i kasutada ?

Võin ka ette käia teha kõik et sujuks kõik õigelt.

 

See, et sa ise loll oled ja mind scammida püüdsid ei tähenda, et teised on lollid. Kasuta palju Middlemane sa tahad kasutajat müües kuid kasutaja saad sa alati tagasi recovida ning seda ei saa teha uus omanik.

Mõtle loogiliselt taun ja miks sa juba banned ei ole? Tegin su kohta mitmeid kuid tagasi report teema aga ju siis ei koti kedagi, et su sugune pettur siin ringi sibib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hahaha, naljakas kohe lugeda. Ausalt nagu mida te omale ette kujutate ?! Ostke siis käest - kätte ! Räägime facebookis või mis iganes !

Kui ei ole huvi, mida te kogute siis postitusi omale ? Jätke arvamused omale, kui ei taha, ära osta!

 

Ja mis mõttes pilt vana ? Eilne pilt.

Tõsised ajud olete ausalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas kellelegi on tõestust, et scammer on olnud, näen küll -2te, aga pilte et oled ostnud ja tagasi võtnud? Saaksin banhammeri ära panna siis kohe

 

Oled moderaator või mitte? Tee ka oma tööd. Minu poolt pandud need neg tehingud nagu näha, inimene ei kurda, olen reportinud teda proofiga aga ei midagi tehtud. Scammer jääb alati scammeriks ja nagu näha ennem Vahvli foorumi omaniku vahetust jäeti scammerid loobakile, kedagi ei huvitanud siin kes keda scammis. Aeg nagu vaadata vanu teemasid mis on avatud ja lahendamata.

 

EDIT: Googlesse tüübi nimi sisse lüüa siis vend top scammer olnud siin foorumis. IMO

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Irw mis asja sa pehme jahud ???

Kuradi väärdunud netihero, tule saame kokku räägi lähemalt oma petta saamisest, ma kuulan sind...

Nah sa targutad siin ? Osta ei taha siis ära kogu omale poste, aju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw mis asja sa pehme jahud ???

Kuradi väärdunud netihero, tule saame kokku räägi lähemalt oma petta saamisest, ma kuulan sind...

Nah sa targutad siin ? Osta ei taha siis ära kogu omale poste, aju

 

Mul on tõesti au, et sa kutsud mind spammeriks. 3 aastaga koguda ~199 postitust on spämmeri väärne saavutus ning selline jutt, et saame kokku on tavaline su poolt. Pidid minuga juba kokku saama ~6 kuud tagasi, jagasid vale numbri endast ning endiselt üks inimene ootab sinult 15€ tagastamist mis sa võlgu võtsid, et osta OSRS GP.

 

Soovid tõesti kohtuda siis ehk liigume privaatsele jutule ning ootan mingeid andmeid siis skypes/Peeter.salvik

Inimesed tahavad oma raha tagasi sinult saada ning haiglane ongi see, et mingi moderaator sinult kui petturilt on eemaldanud väärt negatiivsed tehingud mille said pettuse teel.

Palju õnne meie Vahvli juhtkonnale nii hetkel kui ennem omaniku vahetust. Hetkel võid ainult Tänada siis meie Silks'i ehk siis nüüdset Gen'i kes kustutas teema mille sinu kohta tegin kus oli kogu proof, et petsid mu tuttavalt raha välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis jutt, visake mõni proof siis niisama jutumees oled ? Lihtsalt lugesin seda ja ei meenu mitte kuidagi mitte kuskilt et oleksin kellegilt 15 eurot saanud ja selle eest GP ostnud :O

 

Pehmo oled? Miks sa kontakti ei võta minuga skypes nüüd, ehk ajaks asjad klaariks. Väikestelt poistelt on kerge kindlasti auk pähe rääkida, et 15€ lihtsalt käest võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kenet sinu kuravstuseks olen ma StrikeTeamis ja elan ka viljandis ning tean kes sa oled :) Soovitan sul selle raha tagasi maksta mille "laenasid" muidu tulen räägin sinuga isiklikult kas nii käituvad siis noored meil?

 

@Marko kindlasti pakub sulle ka see scammerite teema huvi olles ise ka Viljandlane :D TEEME ÄRA 2016!


Since 2007 and still counting :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.