Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

C9 RUNAWAY gameplays [MUUDETUD]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere, mõtlesin, et teen päeviku, mida rohkem pean enda lõbuks.

 

Nimelt mängin League of Legends mängu ja postitades siia tulemusi.

 

Chempionid, mis mul puudu on (18):

 

Nimetu1.png

 

Skinnid: http://www.elophant.com/league-of-legends/summoner/eune/55563142/skins

 

Rank: Silver IV

 

Nick: C9 RUNAWAY

 

Regioon: EUNE

 

Runepaged: 3tk( AP, AD, TANK)

 

Mis on ??? ( sissejuhatus )

 

Vaatame, kuhu jõuame see season, tahaks Gold V jõuda ja win count suurendada igalpool.

Nimetu12.png

 

Lisaks püstitasin endale väiksed EESMÄRGID:

 

ARAMI VÕIDUD 136 / 500

CHEMPE VEEL OSTA 112 / 130

 

NORMAL VÕIDUD : 488 / 500

 

RANK: SILVER IV / Gold V

Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Ma kunagi mängisin ka mitmeid kuid ainult ARAM'i ja isegi pidasin statistikat, mis champiga kõige suurem võidu % ja KDA ratio.

Mäletan seda, et Annie'ga oli mul 100% win rate.

 

Edu ja jaksu, postita pilte ja muud juttu!


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mu isiklikud chempid, millega olen aramis ülihea ongi ANNIE, PANTHEON ja CHO CATH, vahel pelan sõbraga koos, ja siis minu ja tema gameplay pole võrreldav. Anniega see asi, et pooled ei teagi, et selle iga 4s attack = stun. Kui annie mul, siis saan respawnin ja vajutan E ja suvalt W ja siis teepeal jõuan korra veel ja teamfighti jaoks kohe stun olemas. Hakkan õhtul ja alates tänasest pelama.

 

Assistide arv suht väike, puudus ADC,

Nimetu33.png

Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mu isiklikud chempid, millega olen aramis ülihea ongi ANNIE, PANTHEON ja CHO CATH, vahel pelan sõbraga koos, ja siis minu ja tema gameplay pole võrreldav. Anniega see asi, et pooled ei teagi, et selle iga 4s attack = stun. Kui annie mul, siis saan respawnin ja vajutan E ja suvalt W ja siis teepeal jõuan korra veel ja teamfighti jaoks kohe stun olemas. Hakkan õhtul ja alates tänasest pelama.

 

Assistide arv suht väike, puudus ADC,

 

Anniega on "mark" üli OP, et viskad lumepalliga kedagi, lendad ligidale, R ultimate tibbers, W ja Q tavaliselt easy kill/id (YY)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Niisama juttu: Ärge lootke, et kõik võidud tulevad, sest ikkagi kõik ju random(suvaliselt), aga püüan enda parima siiski alati anda.

Ise käin kutsekas, teistel klassis hakkasid ainetunnid ja mul vaba selleeest, sest mul gümnaasium läbitud, aga täna autokooli 17.30 esimene loeng või asi. Päris tore minna ka, kuna terve nv palavikus ja nohu/köha olnud, aga elab üle.

 

Eile tegin 2 mängu,

 

Selle kaotasin, ei tea mis ime kombel, veigar "assisting enemy team" suhteliselt ja ikka lost.

 

Nimetu11.png

 

 

BRAND- mu meelest hea chemp aramis, W alla ja ult peale, palju dmg.

Nimetu1133.png

 

 

Rene, chempid, millel stun on head.

lol2.png

Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Minu üks raskemaid katsumusi oli ARAMis saada võite rohkem kui kaotuseid :D

Alati olid kaotused 1-2'ga eest ära ja kui mingi win streak tuli, siis alati järgnes sellele 2 x pikem losing streak.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Minu üks raskemaid katsumusi oli ARAMis saada võite rohkem kui kaotuseid :D

Alati olid kaotused 1-2'ga eest ära ja kui mingi win streak tuli, siis alati järgnes sellele 2 x pikem losing streak.

 

Nagu näed, mul ka kaotusi natuke rohkem, arvestades sisse RENE mäng, ja nüüd tänased, mul 3ne win streak, NYYD JUBA 5ne :D vaatame,

 

Nimetu22223.png

 

Ryzega mängus oli tiimis: Mina(ryze, Lux, Morgana, Lulu ja Ali. 3x stunni ju, + Lulu teeb väikseks ja Ali tõukab kõik õhku, :D

Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

qqq.png

 

zediga mäng oli lebo, renega ei läind nii nagu ootasin, tiim oli pask+ sõber, kes ei oska adc ehitada, ostis mingi attack speedi itemi ja peale selle runaani ashele. ja siis ma ja ekko olime ainukesed RENEGA mängus, kes oracle ostsid, teised tuimalt liikusid seentesse.

 

Üks normal ka, mõtlesin saada kaste, aga siiamaani ei taju kuidas saada. chempioni skill lvliga saab vist.

 

123444.png

Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Täna oli autokooli 2 loeng, nalja sai kah, et pm k6ik tulevad loengusse, ja siis yks vend tuleb autoga ja talt kysitakse mis lube teed, ta vastab B. Siuke tore nali siis.

 

Arami mänge võites saab suht ainult key fragmente, pm 2 võtit koos juba, kunagi kogun kaste siis.

 

Viis mängu tehtud aramit jälle, olen blogialgusest 10 mängu võitnud siis nüüd juba.

112.png

 

Velcoziga oli suht lõbus, Q spammida pm ainult, hea poke.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Paar ranki/normalit ka vahelduseks, tahaks kaste saada, key fragmenti saan suht koguaeg peaaegu, aga kaste ei tule, ja kokkuvõtvaks hindeks S ka ei tule :S

2232.png

223.png


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kui kellelgil midagi soovitada või ns juttu, võite ka rääkida.

 

Amumu pela oleks ka vabalt võitnud, aga viimase lahingu saime pähe ja nexus hävitati, oleks kindlamini võitnud, kui poleks muid asju ajand mängu ajal(afkind :D )

 

3333.png

 

8000.png

Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Palju hetkel win-lose ratio on?

mis champiga kõige rohkem võidad?

 

Lugedes esimest postitust, muutsin blogi veidike, et pole only aram nüüd.

 

Poro modes kindel valik lux, kui bannitud pole, viimasel pildil 4 luxi võitu, ja 1 kaotasin ennem võitu.

 

Proovin rankis G 5 saada mingi aeg, aramis võidu arvu täiendada ja püüdes saada ip, et saada kõik chembid ostetud.

 

Ostsin ennem just tahm kench ära, nüüd 1700 IP alles.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Lugedes esimest postitust, muutsin blogi veidike, et pole only aram nüüd.

 

Poro modes kindel valik lux, kui bannitud pole, viimasel pildil 4 luxi võitu, ja 1 kaotasin ennem võitu.

 

Proovin rankis G 5 saada mingi aeg, aramis võidu arvu täiendada ja püüdes saada ip, et saada kõik chembid ostetud.

 

Ostsin ennem just tahm kench ära, nüüd 1700 IP alles.

 

proovi Fiddlesticksi ka kindlalt, viskad poro ja siis ultiga sisse, üli OP :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
jhin ka poro selles suht mõnus :) ulti katab terve lane ära

 

Ise endal Jhini pole küll ostetud, aga see suht tavaline, et mõlemas tiimis see olemas, ulti mingi 1 lask 1k dmg, nagu mv. üli OP seal, see range ajab südame pahaks.

 

Win ratio siin Poro modes: 14win-7lost , Luxiga ülihea 5-7 pela teind, neist max 2tk kaotanud.

Veigar ka üli hea, olin ise Karma ja veigar ultis mind ja põmm surnud 2100 dmg, ma olin nagu mv ??? Veigariga silver rankis ka norm olla,

Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

SILVER III promodes, eks näis.

Mul tuleb Support hästi välja, kui olen mid/top siis ei lähe hästi, teemo valik oli viimane kord toppi.

111.png


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

444.png

 

Praegu: Silver IV (69LP)

492 NORMAL win

139 ARAM win

5135 IP, ehk varsti uus chemp mida ostan, siis 16 veel jäänud.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

URF in this weekend(22.04- 24.04.2016)

 

17win-17lost

 

Lemmik chempid praeguses urfis olid/on: zed(haige dmg, 1v1 teeb k6igile 2ra), shaco(ülilahe pelada), teemo(palju seeni), karthaus(spammid Q only) . Blitz(full ap, hea dmg) . Ehk mõned olid veel, mis meeldisid.

Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Praegune aasta on siis...

2111.png

 

Kui praegust ilma vaadata, siis johhaidii, lund sajab või midagi taolist. URFI pelamine käib täies hoos, kuni saab.

 

Tegin nagu Einar Kuusk ütleb , tegin "sõbrapoisi" kontoga pela(KenKuBoY) (bronze IV tase)

Aurelion mid instalocker, shaco gangib siis kui ganki pole vaja, top oli ülikehv, mid ja suht kõik, azir võttis farmi eest, siuke elu bronzes EUW.

Selle kontoga võtan turniirist ka osa, klassivenna oma, laenas :) Tänud talle, for fun osalen.

wz.png

Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tegin 3 ranki täna siis. Esimene oli Leonaga, üliperf, sest vastastel polnud adc dki :D lol,

Teine oli klassivenna ja ta sõbraga, võidu mäng, aga raisk klassivenna arvuti crashis või ma ei tea mis jama

Kolmas ka klassivennaga kes munnigi pelada ei taju, support suht malphiga, support itemeid pole ja rohkem kille kui mul, silver 4 0 lp peal ilmselt, lol :D Solodes carrin suppordina, aga duodes ei saa ikka võitu.

3 aramit tegime ka 5 premadega, suht win, v.a 1 kus ma olin ülihea karmaga. :D 3k ip koos.

 

Püüan tasapisi Silver IV promosse saada, et Silver III tuleks. Leonaga pelan supporti, muidu on k6ik suht winnid, aga ennem üks mäng, Vayne/Soraka vs Kog ja mina Leona, läks p... muidu 1 win veel ja promos. 2/6/14 on kda, olen rahul. Tavaliselt ostan sighstone essana, siis arendan selles selle parema versiooni(sghstone+ see sup item) ja siis teen tangiks. kui lebo, siis ennem tegin AP yhe itemi ostsin ka :D aga tavaliselt olen tank, ja kui topis ka tank, ja jungle ka nats tangim, siis suht win ka.

Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.