Lehekülg 5 5st Esimene ... 345
  • Mine lehele:

Teema: Pokkeri vabateema

Tulemused 41 kuni 43 43'st

Keegi eesti meistrikatele ka ?

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Minu suurim beat: Mul 88, flopis 88Q ja all in, river Q ja vastasel pocket QQ
    Tsitaat Esialgu postitas: ZammY.
    Keegi eesti meistrikatele ka ?
    Tahtsin minna, aga reis oleks maksnud, ja ei näinud +ev võimalust. Sa käisid?

// Ilmselt kolin varsti uuesti tagasi Tallinna, siis ilmselt mõnel turkal käin + järgmine aasta võin uuesti eestikatele proovida. Tore oleks, pole veel suurematel turkadel käinud, ainult siin Saaremaal mõnel väikesel.

Muidu kõige eredam hetk oli viimati saada ühel hyper-turbol (täiesti mõttetu, aga oli hot 11$-ga samaaegselt) 7. koha (16.50$ oli osalustasu). Eriti palju ei saanud, aga mingi +192$ vist. Enne seda sain 2x järjest hot 16.50$ (mis hommikul-päeval) turkal 11. ja 8. koha, ei läinud lõpus eriti hästi. Ei saanud eriti raha ka (umbes sama mis sellest hyper-turbost). Ei kurda, aga need kohad saavad just mingigi raha, aga kõrgemad kohad saavad kenasti rohkem. Oh well.

Eks ma ikka veel üritan, 2013. aasta 888 "hit" 2k$ pole veel ületanud. Oleks hea muidu

Muidu mänginud veel ka 1/1 cashi tuttavatega, vahepeal olnud 32€-sed straddled, aga väga hästi pole läinud. Kasumis vist siiski. (seal olnud päris palju swinge tho, eriti ei meeldi, kui bankrolli väga pole, aga päris huvitav olnud siiski)
    Viimati muutis Raigo. - 16. mai 2018 kell 00:45.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale