Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MLG Columbus Pick'em Vahvel edition

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
tehke 1.6 siis juba.

 

Saavad igaüks kel soovi, vaid allatirimis vaev.

 

Võibolla kunagi tulevikus :)

 

äkki teeme juba siis age of empire 2 turna? Või mõne teise eelmise sajandi pixlihunniku oma?

 

Hoiab vast teema puhtana, kuid ise ka 1,6te väga ei poolda.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks peaksite enamus võistlusi, mis inimesed soovitavad, vähemalt korra läbi viima. Siis on selgesti näha, mis inimestele rohkem peale läheb ning tulevikus just seda/neid rohkem korraldama.

 

Seniks, kui inimestel huvi jagub, olen valmis igat võistlust ka sponsoreerima.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eks peaksite enamus võistlusi, mis inimesed soovitavad, vähemalt korra läbi viima. Siis on selgesti näha, mis inimestele rohkem peale läheb ning tulevikus just seda/neid rohkem korraldama.

 

Keegi ei keela neil miskit korraldada. MLG Columbuse ennustusmängu korraldusliku poole rääkisin ma Geiriga läbi, ta oli nõus ning läbi ma selle viisingi. Endal puuduvad täielikud kogemused 1.6ga ning mul poleks õrna aimugi kuidas seda mõtekas korraldada oleks :)

 

Ise tegelen CS:GO/LoLiga vähe rohkem, nii palju kui kooli ja töö kõrvalt aega üle jääb :) Leian, et kui inimestel on piisavalt initsiatiivi ja tahtmist, siis nad saavad vägagi edukalt ise ka selle kenasti korraldatud :)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1.6te küll pole mõttet, cs:go ja loli oma on reaalne, (võiks olla hääletus, et kummas servus toimuks)


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
1.6te küll pole mõttet, cs:go ja loli oma on reaalne, (võiks olla hääletus, et kummas servus toimuks)

 

LoLi võistlus on vist varsti algamas, mingi teema silma jäi.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi ei keela neil miskit korraldada. MLG Columbuse ennustusmängu korraldusliku poole rääkisin ma Geiriga läbi, ta oli nõus ning läbi ma selle viisingi. Endal puuduvad täielikud kogemused 1.6ga ning mul poleks õrna aimugi kuidas seda mõtekas korraldada oleks :)

 

Ma mõtlesingi, miks sa seda korraldasid. Arvasin alguses, et hakkadki üleüldse nüüd paljusid võistlusi läbi viima. Aga 5+, et viitsisid seda läbiviia.

 

Selgesti, kui võistlused ja turniirid vahvlis koguvad rohkem populaarsust, siis võiksidki inimesed ise välja pakkuda, et nad on valmis korraldama.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ma mõtlesingi, miks sa seda korraldasid. Arvasin alguses, et hakkadki üleüldse nüüd paljusid võistlusi läbi viima. Aga 5+, et viitsisid seda läbiviia.

 

Selgesti, kui võistlused ja turniirid vahvlis koguvad rohkem populaarsust, siis võiksidki inimesed ise välja pakkuda, et nad on valmis korraldama.

 

Kuna mul endal rohkem kogemust ning ka reaalne huvi vaadata neid mänge, siis ma leian, et why not ei võiks ma neid korraldada. Tõsi, esimene läks küll natuke aia taha aga eks õpime. Kuna huvi oli suur siis tuli ka mõte korraldada 1v1 turniir.

 

Ehk leiame igale mängule kellegi, kes korraldab üritusi ja turniire vms.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loli turnat kerge korraldada, 1ssa killini või teatud farmini, arami map.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.