Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mõtlesin et postitaks siia ka ja vaataks siis et kui palju on siin isikuid kes arvuteid jagavad :D

Alustame sellest siis et mul väike õde suutis ühendada mini drooni valesti arvutile järgi ja arvuti tegi shut down

ja peale seda enam ei toimi ja on täiesti segane :D

Arvuti toimib hetkel ainult kahes kohas (vaevaliselt) üks koht on eestis tallinnas ühe arvuti tehniku juures ja teine on siis soomes ühes arvuti hooldus firmas.

Eestis toimis ilusti selle arvuti tehniku juures ja kui mul onu võttis arvuti ja viis enda juurde tallinnas siis seal enam ei toiminud ja arvuti tehniku juures toimis ainult siis kui internet oli järgi juhtmega ja kui juhet ei ole siis tegi seal ka restarti

 

Soomes minu juures arvuti tegi koguaeg restarti isegi netiga

arvuti lülitab ilusti end sisse ja siis näen 20sec desctopi ja siis teeb ise restarti ja siis viib mind sinisele lehele

seal on nupp et ''restart my pc'' vajutad seda siis teeb restarti ja siis näen 20sec jälle desctopi ja teeb uuesti restarti ja olen jälle sinisel lehel.

Soomes arvuti hoolduses nad panid mingid juhtmed järgi ja küsisid et miks ma selle arvuti sinna viisin kuna kõik on korras ju ja mingeid vigasi ei ole aga nad täna vist avastasid et midagi ikka on kuna nüüd saadeti arvuti ACER'i hooldusesse ja eks vaatab edasi mis seal saab :)

aga jah naljakas on just see et ta 2es kohas toimib netiga ainult ja minu juures ja onu juures tallinnas ei toimi üldse.

Mõlemad isikud kes mu arvutit torkisid on kaua oma tööd teinud (eestis 18a ja soomes 30a) ja mõlemad ütlesid et nad ei ole kunagi midagi taolist näinud.

Niiet siit selline küsimus siis et kas keegi siin on sellist asja kunagi näinud et arvuti toimib ainult internetiga :)

 

 

Best Regards

Pinata


10HpAccount.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas tegu on läppariga või lauaarvutiga? Tundub et emaplaat on poolpidune.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kas tegu on läppariga või lauaarvutiga? Tundub et emaplaat on poolpidune.

ACER Predator niiet lauaarvuti :)

 

Emme ahju

???? wtf


10HpAccount.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nuuh kas keegi on millegi taolisega siis kokku puutunud? :)


10HpAccount.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uuri, ega selle pordi juures mõni kondekas punnis või lõhkenud ei ole. Ilmselt viis see drooni ühendus asja lühisesse ja mingi takisti USB rajal põles läbi. Vaevalt mõni külmjoode lahti tulnud, et ahjutama peab. Samuti proovige diagnostis teisi konponente, äkki põles hoopiski mõni komponen läbi. Siin ju olid liikvel USB pulgad, mill takistus oli nullilähedane, et viis kogu arvuti nii lühisesse, et võttis leegid sappa.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

arvuti toimib kahes kohas ilusti ilma jamadetta kui on nett järgi ja kahes kohas ei toimi üldse :D suht naljakas see :D

üks ütles et äkki on asi staatilises elektris siin minu majas aga hmmm siiani on kõik arvutid meil ilusti toiminud ja toimivad ikka veel ilusti kuna hetkel on ka palju arvuteid meil siin lahti :D

ja need asjad mis need teised kaks arvuti tehnikut sinna arvutile järgi panid,need ütlesid et arvuti on 100% Korras ja ei ole ühtegi viga seal.

Arvuti peaks end välja lülitama kui midagi valesti läheb seal kuna see ei ole mingi vanaaegne arvuti :D see on suht uus arvuti ja see krt läks lolliks :D Niiet mul hetkel on valida vähemalt 2e koha vahel kuhu kolida kuna ma tean kus toimib ilusti ilma probleemidetta(kui on nett järgi) või siis osta uus arvuti aga jah see tuleks jälle suht kirves laks rahakotile :D

Aga tänan seniste vastuste eest :D osad trollivad see selleks aga ikkagi tänan MicroByte ma vaatan seda asja ja lasen teistel uurida vb ongi seal miskit.


10HpAccount.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis asja... USB ühendused on kõik piiratud 0.5 või 1A peale. 10a tagasi olid vb jah piiramata :D

 

Jah, ühendus saaja ja vastuvõtja vahel on tõesti ligikaudu 0.5-1A. Aga kui sa vähendad välimist takistust nullini, siis voolutugevus suureneb ja tekib lühis. Lihtne füüsika, mis peaks ka siinkohal kehtima.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Battery Charging Specification Released in December 2010.Several changes and increasing limits including allowing 1.5 A on charging ports for unconfigured devices, allowing High Speed communication while having a current up to 1.5 A and allowing a maximum current of 5 A. "


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
"Battery Charging Specification Released in December 2010.Several changes and increasing limits including allowing 1.5 A on charging ports for unconfigured devices' date=' allowing High Speed communication while having a current up to 1.5 A and allowing a maximum current of 5 A. "[/quote']

 

Ega kõigil emaplaatidel pole HS Charging porte. Jah, parematel MSI ja Gigabyte plaatidel olen märganud. Nendel ka piirang vist 3A, vastasel juhul tekib liigne soojus. 5A tundub väga ebaloogiline, sest seade peab ikka kuradi kuumaks minema siis :D Mul 3.1A autolaadija on juba tableti ja iPhonega pmts sulama hakanud :D


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.